Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Palinkėjimams – ne tik knygos!

2018/09/21Party Inbox

Ne paslaptis, kad prasidėjus šiltiems orams prasideda ir didžiųjų švenčių – Vestuvių ir Krikštynų maratonas. Planuojant tokias šventes reikia įdėti nemažai pastangų, tačiau kiekvienai smulkmenai galima rasti originalų sprendimą! Šį kartą apie palinkėjimus – juk Vestuvės ar Krikštynos neapsiena be sveikinimų! Taip taip, čia taip pat galima paimprovizuoti ir leisti svečiams linkėjimus surašyti kitaip. :)

1. Laimės stiklainėlis?!  

Skamba keistai? O kodėl gi nepabandžius? O smagiausia tai, kad kiekvieną dieną po didžiosios šventės galėsite išsitraukti po vieną širdelę ir pasidžiaugti gražiomis mintimis :).

Palinkėjimams – ne tik knygos!

2. Linkėjimų medis

Tai lyg Vestuvių arba Krikštynų Kalėdų eglutė! :) Pakabinkite ant jo sveikinimus, tik nepamirškite pasirūpinti originaliomis etiketėmis ar kortelėmis – juk tai bus Jūsų eglutės puošmena :).

Palinkėjimams – ne tik knygos!

3. Jenga – ne tik žaidimams

Kaip geriausia surašyti palinkėjimus vaikams? Pasinaudojant žaidimu! Jenga medinės kaladėlės – originalios palinkėjimų „kortelės“, o iš jų susidės šaunus sveikinimų bokštas!

Palinkėjimams – ne tik knygos!

4. Neįprastos kortelės

Linkėjimai gali būti surašyti ir ant paprasčiausių akmenėlių ar vyno kamščių! Svarbiausia juos pateikti stilingai, o sudėti galite į dekupažu papuoštą dėžutę ar stiklinį indą.

Palinkėjimams – ne tik knygos!

5. Susidėkite savo linkėjimų puzlę!

Svečių užduotis – parašyti, Jūsų – skaityti ir sudėti! Argi ne mielas išbandymas Jūsų laukia? Tokia puzlė gali būti kaip paveikslas ar žaidimas!

Palinkėjimams – ne tik knygos!

6. Momentinio fotoaparato nuotraukos

Itin originalus būdas išsaugoti gražiausius prisiminimus ir svečiams surašyti linkėjimus. Leiskite Jiems nusifotografuoti, o ant kitos nuotraukos pusės užrašyti. Nuotraukas segtukais galite susegti ant gražios virvelės ar suklijuoti albume.

Palinkėjimams – ne tik knygos!

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Siaubo filmų vakarėlio idėjos Siaubo filmų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Krikštynų dovanėlės Krikštynų dovanėlės
2022/02/04
Party Inbox
10 vestuvių pakvietimų idėjų 10 vestuvių pakvietimų idėjų
2019/08/01
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE