Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaukolinis helovino dekoras

2019/10/29Party Inbox

Ar kada susimąstėte, kad būtent rudenį turime mažiausiai švenčių? Žiemą visi švenčiame Kalėdas ir Naujuosius metus, pavasarį – Velykas, vasarą – Jonines, Lietuvos karaliaus Mindaugo Karūnavimo dieną ir kitas šventes, o rudenį dažnas neturime jokių švenčių, kurios leistų atsitraukti nuo kadienybės ir slegiančios rutinos. Tad, kodėl nepradėjus švęsti Helovino? Daugeliui šį šventė atrodo svetima, nes jos šaknys kilusios iš JAV, tačiau pripažinkime – švenčių niekada nebus per daug!

Kiekviena šventė reikalauja pasiruošimo – ne išimtis ir Helovinas. Žodis  – pasiruošimas, jau turbūt išgąsdino, tačiau skubame nuraminti, šiai šventei skirti pasirengimo darbai yra įdomūs ir tikrai nenuobodūs! O ruošiantis Helovinui galioja tik viena paprasta taisyklė – kuo baisiau, tuo geriau!

Daugeliui atrodo, kad Helovinas yra vaikų ir paauglių šventė, tačiau taip negalvokite. Ją gali švęsti bet kokio amžiaus žmonės! Net ir mes, kiekvienais metais, kuriame šiai šventei skirtus stalo dekorus. Ir šie metai – ne išimtis! Kuriant stalo dekorus, nenorime kartotis, todėl visada ieškome: naujų idėjų, temų ir spalvų derinių. Tad šiais metais nusprendėme sukurti kaukolį Helovino stalo dekorą.

Nors pati šiurpiausia metų šventė asocijuojasi su oranžine spalva, tačiau tikrai nėra būtina jos naudoti, bet jei norisi – visada galite. Mūsų Helovino stalo dekore pagrindiniai atspalviai yra šie: juodi, pilki ir prigesinto aukso. Tai gana neįprastas pasirinkimas šiai šventei, tačiau tikrai vykęs.

Kaukolinis helovino dekoras

Pagrindiniai kaukolinio stalo dekoro elementai

Kaip ir priklauso kaukoliniame dekore, jame dominuoja kaukolės: pačių įvairiausių dydžių ir atspalvių. Kaukoles išsibarstėme po visą stalą, net spragėsiuose jas sutiksite. Nebijokite kaukoles naudoti ir maiste, tai suteiks papildomo šiurpumo ir originalumo. Kaukolės turi būti pagrindinis stalo dekoro akcentas, tačiau labai svarbu – jų nepadauginti, todėl nebijokite naudoti ir kitų heloviniškų elementų, tokių kaip: šikšnosparniai, voriukai, voratinkliai ir t.t. O jei norėsite pridėti paslaptingumo heloviniškam stalo dekorui, tuomet galite naudoti tamsesnio atspalvio, suplyšusias staltieses, o jei tokių neturite, rinkitės marlės tipo staltieses.  

Kaukolinis helovino dekoras

Kaukolinis helovino dekoras

Helovino stalo apšvietimo elementai

Dar vienas puikus būdas pagyvinti šventinį stalą – LED švieselių girliandos, kurios gražiai atrodo tiek dieną, tiek naktį. Nors esame pripratę LED girliandas naudoti kalėdiniu laikotarpiu, tačiau tinkamai parinktos lemputės yra puikus sprendimas ir per Heloviną. O jei LED švieselės nepatinka ar nespėjote jų nusipirkti, tuomet rinkitės žvakes – jas galite apraizgyti voratinkliais ar tiesiog ant jų užlašinti raudonos spalvos vaško.

Kaukolinis helovino dekoras

Papildomi Helovino stalo dekoro elementai

Namuose turite senų knygų ar nuotraukų? Puiku! Ir šiuos dalykus galite įdarbinti kuriant stalo dekorą. Knygą galite panaudoti kaip pakylą, ant kurios galėsite sudėti užkandžius ar vienkartinius puodelius. O sendintuose rėmeliuose – senos ir šiurpios nuotraukos, taps dar šiurpesnėmis. Nenusiminkite, jei senų nuotraukų neturite, nes ir interneto platybėse rastos nuotraukos – puikiai tinka.

Kaukolinis helovino dekoras

Helovino vakarėlio užkandžiai

Koks Helovinas be maisto? Jis yra būtinas! Mūsų stalo dekore maisto yra minimaliai – voriukų formos guminukai, spragėsiai ir sausainiai. Bet jūs maisto galite ir daugiau patiekti ant šventinio Helovino stalo. Tai gali būti: įvairūs dekoruoti keksiukai, sausainiai, saldainiai ar kiti skanėstai. O jei tingite dekoruoti ant skanėsto uždėkite guminuką voriuką ir turėsite helovinišką skanėstą.

Kaukolinis helovino dekoras

Helovinas – šauni šventė, kuri gali suburti visą šeimą ir draugus, o kartais ir bendradarbius - smagiai pašėlti ir atsipalaiduoti. Nors kartais bijome išlipti iš įprastų vėžių ir išbandyti naujus dalykus, tačiau Helovino bijoti nereikia! Visada baisiausia yra pradėti, tačiau kartą pamėginus, norisi kartoti dar ir dar kartą. O, mes tikimės, kad mūsų įgyvendintos dekoravimo idėjos įkvėps „heloviniškiems“ eksperimentams ir leis atsiskleisti tavo kūrybiškumui.

Dekoras: Party Inbox

Nuotraukos: Fotografas Aivaras Ruginis

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Kūdikio sutiktuvės Kūdikio sutiktuvės
2022/02/04
Party Inbox
Grimas ir piešimas ant veido Grimas ir piešimas ant veido
2022/02/04
Party Inbox
Balionų žaidynės Balionų žaidynės
2022/02/04
Party Inbox
Skirtingų stilių vakarėlio idėjos Skirtingų stilių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE