Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Profesijos vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Profesijos vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Profesijų vakarėlis – labai įdomi ir spalvinga tema, nes į svečius susirenka įvairiausių profesijų atstovai, su savo kasdieniais darbiniais rūbais. Tai statybininkai, gydytojai, policininkai, kariai, mokytojos, advokatai, seselės, sekretorės ar net autoserviso darbuotojai. Jeigu esate kokios nors specifinės profesijos atstovas, jums net nereikės ieškoti kostiumo. Na, o jei jūsų profesiniai drabužiai nėra kažkuo išskirtiniai – persirenkite jums patinkančios profesijos atstovu. Reikalingų aksesuarų galite rasti „Party Inbox” fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje. Jums pravers statybiniai šalmai, pirštinės, švirkštai, kombinezonai ir chalatai.

 

 

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Profesijų vakarėlį patartina dekoruoti simboliais, susijusiais su įvairiomis profesijomis. Labiausiai pasireikšti galima serviruojant vaišes, pavyzdžiui, vaisius arba saldainius pateikite statybininko šalme, sugalvokite ir užrašykite „profesinius” patiekalų pavadinimus (pvz. „santechniko užkanda”, „statybininkų džiaugsmas”, „daktaro eliksyras” ir pan.). Šventės patalpą galite puošti įvairiausiomis dekoracijomis – juk kaip bebūtų, svečiai renkasi į vakarėlį, o ne į darbą! Šventinę nuotaiką padės sukurti balionai, burbulinės ir spalvingas konfeti.

Vakarėlio programa

Būtinai organizuokite svečių fotosesiją. Vakarėlio pradžioje nufotografuokite svečius, perkelkite nuotraukas į kompiuterį ir vakarėlio metu demonstruokite nuotraukas per projektorių. Svečių nuotraukas galite sumaišyti su tikrų profesijų atstovų nuotraukomis, kurias rasite internete. Surenkite svečiams viktoriną, kurioje jie galėtų pademonstruoti žinias apie įvairias profesijas ir daugiausiai teisingų atsakymų surinkusius svečius būtinai apdovanokite prizais. Organizuokite profesinių anekdotų šou – visi svečiai turi papasakoti po anekdotą apie kokios nors profesijos atstovus. Linksmiausių istorijų pasakotojus taip pat apdovanokite.

 

Profesijos vakarėlio idėjos

Daugiau idėjų
Veido tapyba helovino vakarėliui Veido tapyba helovino vakarėliui
2022/02/04
Party Inbox
10 dovanų pakavimo idėjų 10 dovanų pakavimo idėjų
2019/11/30
Party Inbox
Vasariškas gimtadienis gamtoje Vasariškas gimtadienis gamtoje
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE