Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Superšunyčiai švenčia

2022/02/04Party Inbox

Kas gelbsti ištikus bėdai? Kas savo supergalias naudoja tik geriems tikslams? – tai šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol). Šeši nuostabūs, ypatingų galių turintys šuniukai kartu su dešimtmečiu berniuku Raideriu gali išgelbėti ir jūsų mažylio gimtadienį. Jei dar vis nenusprendėte, kokią temą pasirinkti, kvieskite Maršalą, Skai, Čeisą, Zumą, Rokį ir Rablą.

Superšunyčiai švenčia

Nepaliekantis abejingų

Kvieskite taip, kad niekam nekiltų mintis praleisti planuojamo gimtadienio. Juk sakoma, kad kvietime jau glūdi dalis šventės. Tad jei jis tooooooks įspūdingas, vadinasi ir šventė bus smagi bei įsimintina. Šį kartą pamirškime dvimačius atvirukus ar kvietimus, nustebinkime draugus trimačiais objektais. Vienas paprasčiausių – į šunyčių patrulių herojais dekoruotą vienkartinę stiklinaitę įdėti keletą saldainių, barstomų konfeti ar serpantinų, keletą nepripūstų balionų ir ant dryžuoto popierinio šiaudelio pritvirtintos vėliavėlės išrašyto kvietimo. Supakuokite į skaidrų popierių, kad kvietimo elementai nepabirtų!

Superšunyčiai švenčia

Kviečiančius į gimtadienį gardėsius bei dekoratyvias smulkmenas galite supakuoti ir į kartonines dėžutes ar maišelius. Juos papuoškite šunyčių patrulių ženklu ir baltu dekoratyviu, iš popieriaus iškirptu kauliuku.

Na, o jei esate apimti įkvėpimo – iš storo raudono popieriaus galite pagaminti šuns būdeles priemenančių namukų su priklijuotais ant jų filmuko herojais bei baltais kauliukais. Gavę tokį kvietimą visi bus išties apstulbinti.

Mėlyna-raudona-geltona

Pačios ryškiausios spalvos – mėlyna, raudona ir geltona – matomos iš tolo ir signalizuojančios apie greitą superpagalbą. Komponuokite jas kartu ir sukursite šunyčių patrulių vertą dekorą. Pasirūpinkite jubilijato metų skaičių iliustruojančia puokšte – iš įvairių balionų ir pūkuočių. Skaičiaus formos balioną derinkite su specialiais šunyčių patrulių balionais ir mėlynomis bei raudonomis folinių balionų žvaigždėmis. Dar vienas smagus dekoro elementas – šuniukų pėdutės. Jomis galite dekoruoti takelį į šventės vietą (pieškite kreidutėmis), sieną šalia stalo (kirpkite iš popieriaus) ir patį stalą. Pėdutės, kauliukai, dekoratyvūs skydai – puikūs elementai ir dekoratyviai girliandai. Ilgas kabančias dekoracijas galite pasigaminti ir iš ryškiaspalvio krepinio popieriaus. Ilgas juostas kabinkite prie helio pripildytų balionų ir jais puoškite šventės erdvę.

Superšunyčiai švenčia

Žavių draugiškų besišypsančių šunyčių tokioje vaikiškoje šventėje norėtųsi kuo daugiau, o jų galima labai lengvai pasigaminti iš …, žinoma, balionų. Pripildome balionus heliu, piešiame juodu ar rudu markeriu akis, nosis ir šypsenas, o tada priklijuojame iš popieriaus iškirptas ausis – viskas šunyčių pulkas paruoštas. Kiekvieną svečią galėsite išlydėti įteikdami jiems po mielą šuniuką.

 

Superšunyčiai švenčia

Superšunyčiai švenčia

Kur užkandžiai, au-au…

„Švenčių miesto” parduotuvėse rasite labai smagių ryškiaspalvių šuniukais patruliais margintų stalo dekoracijųir indų: staltiesių, servetėlių, lėkščių. Prie jų priderinsite ryškiaspalvių puodelių, įrankių, šiaudelių ir torto dekoracijų. Stalui apdengti puikiai tiks ir vienspalvės raudona, mėlyna arba geltona staltiesės. Baltą staltiesęišmarginę juodomis šuniukų pėdutėmis turėsite nepakartojamą stalo puošmeną. Įrankius galite sudėti į ryškiaspalves dėžutes arba prie popierinės servetėlės pritvirtinti dekoratyviu kauliuku ir juostele.

Superšunyčiai švenčia

Jei turite, stalą puoškite ir žaislinėmis šuniukų patrulių figūrėlėmis – naudokite juos servetėlėms prispausti ar stalo įrankiams prilaikyti. Na, o įvairių smulkių užkandžių patiekimui naudokite specialius šuniukų maitinimo indus – tokiuose dubenėliuose papuoštuose tais pačiais vis atsikartojančiais baltų kauliukų motyvais patiekite bulvių traškučius, sausainukus, saldainukus. Jei mėgstate gaminti – iškepkite kauliukų formos sausainių, sumuštinukus dekoruokite šuniukų pėdučių motyvais bei vėliavėlėmis puoštais užkandžių smeigtukais… Net iš dešros ir sūrio, formelės pagalba, galite išpjauti kauliuko formą, o keksiukus papuošę kremu, apvaliu sausainiu ir keliais apvaliais saldainukais taip pat gausite šuniuko pėdutę.

Superšunyčiai švenčia

Gėrimus, pavyzdžiui, jėgų suteikiantį pienišką kokteilį patiekite specialiomis etiketėmis pažymėtuose buteliukuose su popieriniais šiaudeliais, pastaruosius taip pat galite papuošti vėliavėlėmis su šunyčiais.

Superšunyčiai švenčia

Šiek tek uniformiškumo ir ausyčių

Pavirsti šuniuku galima pasidabinus ausimis, pritvirtintomis prie plaukų lankelio ar kepurės ir kokybišku grimu ant veiduko pasiryškinus nosį, akis ir snukučio kontūrus.

Superšunyčiai švenčia

Pavirsti šuniuku patruliu galima šuniuko ausis prisitvirtinus tieisiai prie gaisrininko ar policininko kepuraičių, tą kepurę padabinus šunyčių patrulių ženklu ir ant kaklo pasikabinus skydo formos ženklą. Ženklelius galite pagaminti tiek iš spalvoto popieriaus, tiek iš veltinio audinio, kurį lengva karpyti ir nereikia atsiūlėti. O jei dar noris šunytiškų pėdučių, griebkite plonas pirštuotas pirštines ir ant jų priklijuokite pėdučių siluetą atkartojančią audinio iškarpą. Ir, žinoma, nepamirškite svarbiausio šio gimtadienio aksesuaro – šalmo.

Superšunyčiai švenčia

Gelbėti pasaulį ir draugus

Jei jums į gimtadienį pavyktų pakviesti tikrą policininką, gaisrininką, greitosios pagalbos gydytoją, gelbėtoją… – įspūdžiai būtų nepakartojami. Juk sužinoti gelbėjimo paslaptis iš pirmų lūpų, paklausinėti galybės rūpimų klausimų, gal net apžiūrėti įrangą – tikra smalsių ir žingeidžių vaikų svajonė.

Na, o jei esate labiau nusiteikę judriems žaidimams bei šėlionėms pasiruoškite keletą būtinų pagalbinių priemonių.

Superšunyčiai švenčia

Būsimiems gaisrininkams surenkite gaisro gesinimo pratybas. Žinoma, gaisras tebūnie menamas, o vietoje gaisrininkų mašinos pasiūlykite raudoną kubilą, pilną vandens bombyčių. Taiklumą tikrinkite mėtydami maišelius su akmenukais į iš šunų dubenėlių sumontuotą taikinį. Linksmajam balionų tenisui reikės tik balionųir iš vienkartinių lėkščių bei medinių pagaliukų sumontuotų rakečių.

Superšunyčiai švenčia

Kartu su mažesniais vaikučiais iš kartoninių dėžių konstruokite ir spalvinkite superlengvas bei superįkvepiančias policijos ar gaisrinės mašinas. Jei norisi mažesnių mastelių – sukite ir klijuokite žaviuosius popierinius šunyčius.

Daugiau idėjų
Agatos kristi vakarėlio idėjos Agatos kristi vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Balionų žaidynės Balionų žaidynės
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE