Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Policininkai ir banditai vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Policininkai ir banditai vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Jeigu neturite pažįstamų policininkų, vargu ar rasite tikrą policininko uniformą, kad galėtumėte pasipuošti vakarėliui, tačiau įtikinamą policininko ar policininkės įvaizdį galite sukurti panaudodami įvairius aksesuarus. Vakarėlyje gali svečiuotis policininkai iš įvairių šalių, todėl įvaizdžiui sukurti jums užteks tik kepurės ar šalmo, akinių, policijos ženklelio, ginklų ir antrankių. Rūbus galite nesunkiai priderinti – puikiai tiks tamsiai mėlyni arba balti marškiniai ir kostiuminės kelnės. Banditų garderobas gerokai platesnis, nes juk ir patys banditai gali būti labai įvairūs. Vieni – turtingi Cosa Nostra mafijozai, kiti – ką tik pabėgę iš kalėjimo, dryžuota nuplyšusia apranga, treti – moderniais kostiumais ir įranga „ginkluoti” vagys.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Papuoškite sienas filmų išgarsintų policininkų ir banditų nuotraukomis. Šokių aikštelei parūpinkite policijos šviesos signalus primenantį apšvietimą. Iš kartono išpjaukite automobilio formą ir nudažykite jį policijos automobilio spalvomis. Praverstų policijos komisariatą primenančios detalės – stalinės lempos, spausdinimo mašinėlė ir tyrėjų darbo reikmenys: pirštinės, padidinimo stiklas, teptukai, rašalas pirštų atspaudams nuimti.

Vakarėlio programa

Pastatykite foto aparatą ant štatyvo ir prie baltos sienos fotografuokite visus atvykusius nusikaltėlius. Rankose jie gali laikyti numerį arba tiesiog užrašą su savo vardu. Kai visi svečiai bus susirinkę, ant ekrano paleiskite prezentaciją su besikeičiančiomis ieškomų nusikaltėlių nuotraukomis. Žaiskite įvairius kortų žaidimus, o pralaimėjusius žaidėjus tupdykite tam tikram laikui į kalėjimo kamerą, padarytą iš kartono dėžių. Paprašykite visų svečių trumpam išeiti į kitą patalpą ir paslėpkite prizą. Dekoracijas sukeiskite arba papildykite naujomis taip, kad jos būtų kaip nuorodos, kur to prizo ieškoti. Paprašykite, kad svečiai ieškotų prizo, kuris ir atiteks pirmajam jį radusiam.

Daugiau idėjų
Mulen ružo vakarėlio idėjos Mulen ružo vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Pavasariškas gimtadienis Pavasariškas gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE