Atsinaujinome! Laukiame Jūsų dar erdvesniame prekybos salone!

Vaikų gimtadieniai

Tikriausiai visi tėveliai trokšta, kad jų vaiku gimtadieniai būtų patys įsimintiniausi ir kad įspūdžiai išliktų ilgam. Tą padaryti nėra taip sudėtinga kaip galėtų atrodyti. Mes įsitikinę, kad tokio įsimintino gimtadienio organizavimui užtenka šiek tiek kūrybingumo ir keleto teminių detalių, kurias apjungę gausite puikų rezultatą. 

Visų pirma sugalvokite, kokios bus idėjos gimtadieniui, gimtadienio tema- gal ją sufleruoja pats mažasis gimtadienio šventėjas? Tuomet pabandykite įsivaizduoti paserviruotą stalą, šventinę erdvę- ką norėtumėte joje matyti ir kas, Jūsų manymu, galėtų nustebinti svečius. Na, o tada belieka išsirinkti vienkartinius indus bei dekoracijas ir juos derinti pagal savo fantaziją. 

Tad šioje katalogo dalyje sutalpintos vaikų gimtadienio idėjos, kurių gali prireikti vaikų gimtadieniams: čia rasite daugybę originalių ir niekur nematytų teminių kolekcijų, o prie kiekvienos temos - teminius vienkartinius indus bei dekoracijas. Peržiūrėkite ir derančias prekes- iš jų galite išsirinkti smagiai derančių smulkmenų. Idėjos vaikų gimtadieniui - nebijokite žaisti spalvomis ir derinti temines dekoracijas su vienspalvėmis ar taškuotomis iš mūsų katalogo skilties “Spalvotos šventės”. Pasijuskite tikrais vaikų gimtadienių organizatoriais!

Partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su partyinbox.lt slapukų politika.

Sutinku