Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Helovino atributika

2022/02/04Party Inbox

Helovinas (Helovynas, Haloween) švenčiamas Vakarų kultūrose spalio 31 d. – vieną dieną prieš visų šventųjų dieną. Galima sakyti, kad daugiausiai šiuolaikinės Helovino šventės tradicijų mus pasiekė iš JAV: persirenginėjimas, išskaptuoti moliūgai, vaiduokliškas grimas ir žaidimai. Tai linksma šventė, tinkama tiek suaugusiems, tiek vaikams. Juk viskas, kas susiję su persirengimu, vaiduokliais ir baisybėmis yra savotiškai žavu!

Helovino atributika

Helovino (Helovyno, Haloween) moliūgas ir kitos dekoracijos

Be moliūgo Helovino vakarėlis apsieiti negali – tai svarbiausias šventės dekoravimo akcentas. Tradiciškai moliūgas yra išpjaustomas ir virsta išsišiepusia galva. Į vidų galima įdėti uždegtą žvakutę – vakare tokia dekoracija švies ir atrodys įspūdingai. Jei moliūgo pjaustymas jums atrodo per daug sudėtingas užsiėmimas – galima jį tiesiog kūrybingai nuspalvinti. Įtraukite į šį procesą ir vaikus, jiems tikrai patiks helovino rankdarbiai. Nudažykite moliūgą juodai, priklijuokite arba nupieškite akis, burną arba tiesiog išmarginkite įvairiaspalviais dažais. Įsigykite įvairių dydžių moliūgus – išskaptuokite juos ir į vidų pripilkite saldainių arba sudėkite į indus. Galite pagaminti ir moliūgą-monstrą. Įstatykite jam vampyro dantis ir įdėkite raudonas akis. Atėjus vakarėliui, dantis monstrui galėsite „išlupti” ir padovanoti kam nors iš svečių.

Helovino atributika

Helovino dekoracijoms taip pat naudokite dirbtinius voratinklius, skeletus, netikrus voriukus. Labai paprastai galite dekoruoti baldus – apkarstykite juos balta marle. Vaiduoklius padarykite iš didelių, permatomų balionų. Nupieškite jiems akis ir apriškite baltu tiuliu. Naudokite juodus indus. Prie vienkartinių lėkščių priklijuokite „kojytes“ ir jūsų stalą papuoš “lėkštės-vorai”. Nepamirškite ir natūralių dekoracijų – Helovino šventei labai tinka margaspalviai rudeniniai lapai ir sąmanos. Prie jų galite derinti netikrus antkapius, kuriuos pasidarysite iš paprasčiausio putplasčio. Nudažykite jį pilkai ir priderinkite juodus užrašus.

Helovino atributika

Helovino (Helovyno, Haloween) kostiumai ir grimas

Tradiciniai helovyno kostiumai – raganos, velniai, vaiduokliai ir vampyrai. Švenčių mieste rasite viską, ko gali prireikti jei nusprendėte tapti personažu iš baisios pasakos ar siaubo filmo. Vampyrų dantys, raganų kostiumaiir skrybėlės, šluotos, ragai, baisios nosys, kaukės ir dirbtinės žaizdos – visa tai galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Apsilankę pas mus galėsite iš karto įsikūnyti į populiaraus filmo „Scream” personažą.

Didelį dėmesį skirkite grimui – tai puiki priemonė išsiskirti Helovino šventėje, nes turite galimybę pasitelkti visą savo fantaziją ir išradingumą. Jei jums dar neteko naudotis grimu, susipažinkite su mūsų patarimais apie grimą ir veido piešinius , užsukite į mūsų parduotuvę, kur galėsite įsigyti specialių vampyrų grimo rinkinių, dirbtinio kraujo, dantų juodintojų ir net dirbtinių žaizdų, o žavingoms raganaitėms pravers dirbtinės blakstienos.

Helovino atributika

Įspūdingą grimą su specialiaisiais efektais galite pasidaryti panaudoję silikoną, vatą ir paprasčiausius blakstienų klijus. Daugiau idėjų rasite ir šiuose mūsų portalo straipsniuose: „Helloween” vakarėlis, siaubo filmų vakarėlis, vampyrų vakarėlis, Adamsų šeimynėlės vakarėlis.

Daugiau idėjų
Antikinio stiliaus vakarėlio idėjos Antikinio stiliaus vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Grimas ir piešimas ant veido Grimas ir piešimas ant veido
2022/02/04
Party Inbox
Užgavėnių vakarėlio idėjos Užgavėnių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE