Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Velykinis dekoras ant...pievos!

2022/03/23Party Inbox

Gamta bunda iš žiemos miego, o saulė šviečia vis ryškiau ir ryškiau... Artėja pati gražiausia pavasario šventė – Šv. Velykos! :)  Pats laikas pradėti jai ruoštis – juk tiek daug visko reikia suplanuoti! Kaip dažysite šventinius margučius? Kokius patiekalus ruošite svečiams? O kaip puošite savo šventinį stalą? Kaip visada, mes turime Jums patarimų- kaip paprastai, bet jaukiai padekoruoti Velykų stalą

Velykinis dekoras ant...pievos!

Olialia žolė žalia :)

Na, tikroji žolė dar gal ir ne žalia, tačiau atbundančios gamtos jau taip stipriai norisi, kad dekoratyvinę žolę šiemet dėjome tiesiai ant šventinio stalo :). Tiksliau išbandėme naujieną – stalo žolės imitacijos stalo takelį. Jis tapo absoliučiu šio dekoro akcentu, kurį tikrai panaudosite ne vienai šventei! Taip pat panaudojome ir žolės imitacijos akmenukus, kurie tik dar labiau sustiprino pievos efektą ant stalo. O kokia gi pavasarinė pieva be joje lakstančių zuikučių?! Taip taip, net ir zuikių mes turime dekoratyvinių, kurie ramiai „tupės“ ant Jūsų Velykinio stalo ir saugos margučius :). Vienas – baltas, kitas- žalias, dailiai pasipuošę rausvais kaspinėliais. 

Velykinis dekoras ant...pievos!

Velykinis dekoras ant...pievos!

Žinoma, pavasaris neatsiejamas ir nuo gėlių žiedų bei jų atspalvių. Tad šįkart mūsų stalo dekorui pavasariško lengvumo suteikė švelnūs rožiniai atspalviai ir tyra balta spalva. Gėles, indelius užkandžiamsšiaudeliusstalo įrankius- viską rinkomės būtent šių spalvų. Žaismingumo stalui suteikė rausvi pliušiniai burbuliukai ir... kiaušiniai vazoje su gėlėmis.

Vaišės ant pievos!

Ant tokio žalia pieva pavirtusio šventinio stalo net ir vaišės atrodo patraukliau– kvepia tikru pavasariu, tiesa? :). Tikėtina, kad visų patiekalų nepriderinsite prie pasirinktų dekoro spalvų, tačiau keletą stipresnių akcentų tikrai galima uždėti. Jais galėtų tapti balti ar rausvi zefyriukai, keksiukai ar cake-pops‘ai. Net ir margučius norint galima marginti būtent pasirinktomis dekoro spalvomisDekoravimo idėjų yra tikrai daug, svarbiausia, kad šventinis Velykų stalas nuteiktų pakiliai ir padėtų išsijudinti iš žiemos snaudulio :). 

Gražaus pavasario :)

Velykinis dekoras ant...pievos!

Daugiau idėjų
Ledas ir žiema vakarėlio idėjos Ledas ir žiema vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Jūsų nepamirštamos vestuvės Jūsų nepamirštamos vestuvės
2022/02/04
Party Inbox
Užburkite žvilgsniu Užburkite žvilgsniu
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE