Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vampyrų vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Vampyrų vakarėlio idėjos

Vampyrų vakarėlio apranga ir stilius

Vampyrai žmones šiurpina nuo senų laikų. Dar tada, kai nebuvo kino, sklido legendos apie kruvinus vampyrų išpuolius. Vampyras – būtybė, egzistuojanti tarp mirties ir gyvenimo, prisikelianti naktį, kad galėtų pasisotinti žmonių krauju ir nepakenčianti saulės spindulių. Garsiausias vampyras – ponas Drakula. Vampyrai – perbalusios būtybės aštriais iltiniais dantimis. Jums pravers grimas, kuriuo galite ne tik perdėtai nusibalinti veidą, bet ir juodai paryškinti akis. Vampyras turi būti kažkiek panašus į numirėlį. Naudokite grimą ir nupieškite šviežio kraujo likučius ant lūpų. Būtinas vampyro aksesuaras – aštrūs iltiniai dantys. Apranga dažniausiai juoda, labai tinka juodas apsiaustas su drakuliškai aukšta stačia apykakle. Galima derinti ir raudoną spalvą – naudoti raudonas liemenes, skareles po kaklu ar pan. Taip pat puikiai dera juodi odiniai ir gotiško stiliaus drabužiai. Merginos gali rengtis itin puošniai, lyg viduramžių damos, svarbiausia, kad aprangoje dominuotų tamsios spalvos. Jei esate pasiryžę sukurti kuo baisesnį įvaizdį – į akis įsidėkite ryškius lęšius, naudokite perukus, kaukes, ragus ir kitus aksesuarus, kurie asocijuojasi su tamsiuoju pasauliu.

Vampyrų vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Vampyrai nekenčia šviesos, todėl aplinka turi būti labai tamsi. Langus uždangstykite storomis, tamsiomis medžiagomis. Pridekite daug žvakių. Dekoracijoms jums reikės šikšnosparnių, vorų, voratinklių ir karstų. Juos galite pasidaryti iš spalvoto popieriaus ir kartono, galite piešti ant sienų ir medžiagų. Tiks visos tamsios ir niūrios dekoracijos, taip pat ir juodi balionai.

Stalo serviravimui naudokite tamsias spalvas. Galite juodą derinti su raudona arba sidabrine spalvomis. Į baltas lėkštes dėkite juodas servetėles. Pasitelkite fantaziją ir išmaniai pateikite patiekalus ir gėrimus – užrašykite jų pavadinimus. Pavyzdžiui, pomidorų sultis supilstykite į butelius ir užklijuokite etiketes „mergelių kraujas”, raudoną vyną paverskite “Transilvanijos vynu”. Pripildykite gumines pirštines vandens, užriškite ir užšaldykite šaldiklyje. Kai vanduo sustings, ledo rankas įmerkite į kokteilius – tikrai paliksite įspūdį svečiams.

Vampyrų vakarėlio programa

Surenkite vampyrų ilčių varžybas. Pripilkite į didelį indą raudonai nudažyto vandens (jį galite nudažyti paprasčiausiu sirupu) ir primeskite obuolių. Visi svečiai po vieną turi iltimis ištraukti obuolį. Varžybas laimi greičiausiai obuolį ištraukęs vampyras. Pasakokite vieni kitiems baisias istorijas ir apdovanokite svečią, kuris papasakos baisiausią arba šlykščiausią istoriją. Taip pat galite surengti kraujo gėrimo varžybas. Tam reikės bet kokio raudono gėrimo, kurį besivaržantys gali gerti iš bet kokios netipiškos taros (stiklainių, vaikiškų buteliukų ir pan.).

Daugiau idėjų
Čigonų vestuvių vakarėlio idėjos Čigonų vestuvių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Angelų ir demonų vakarėlio idėjos Angelų ir demonų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Užgavėnių vakarėlio idėjos Užgavėnių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Velykinis dekoras ant...pievos! Velykinis dekoras ant...pievos!
2022/03/23
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE