Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

10 vestuvių pakvietimų idėjų

2019/08/01Party Inbox

Vestuvių sezonas jau pačiame įkarštyje, o taip pat ir visi paruošiamieji darbai. Vestuvės yra ypatinga šventė, todėl labai svarbu nieko nepamiršti. Vestuvių dekoras, stalo dekoras, palinkėjimų knygos, stalo kortelės, balionai  ir visos kitos detalės, kurių tiek daug, tačiau jos visos tokios svarbios! Norėdami palengvinti bent vieną darbą – nusprendėme su Jumis pasidalinti originaliomis ir stilingomis vestuvių pakvietimų idėjomis.

Žinutė butelyje arba kvietimas butelyje.

Visi esame matę filmus, kuriuose pačios svarbiausios žinutės yra randamos į krantą išmestame butelyje. Šią idėją galite panaudoti ir vestuvių pakvietimams. Buteliukai neturi būti dideli, tam puikiai tiks dekoratyviniai buteliukai, kuriuos lengvai rasite daugelyje parduotuvių. Pasirinkite savo mėgstamą buteliuko formą, dydį ir į vidų įdėkite tekstą bei skubėkite kviesti svečius į vestuves.

10 vestuvių pakvietimų idėjų

Kelių dalių pakvietimai.

Vestuvių pakvietimai – nebūtinai turi būti atvirutės tipo bei standartinės formos. Nebijokite nestandartinių ir originalių sprendimų, tokių kaip: viename pakvietime sutalpinti kelis priedus. Pavyzdžiui, kiekvienoje kortelėje galite aprašyti skirtingus dalykus: ceremoniją bažnyčioje, pačias svarbiausias šventės detales bei nakvynę.

10 vestuvių pakvietimų idėjų

Pakvietimai suderinti su stalo kortelėmis.

Šis pakvietimų variantas yra pats tinkamiausias tiems, kas nori išlaikyti tuos pačius motyvus visose vestuvėse. Pavyzdžiui, jei vestuvių dekore dominuoja gėlių elementai ar tam tikros spalvos, tuomet ir pakvietimuose, ir stalo kortelėse turėtų atsispindėti tie patys motyvai ir spalvos. Kaip pavyzdį pateikiame pakvietimus, kurie buvo suderinti su stalo kortelėmis.

Pakvietimai su gyvais augalais.

Vestuvių pakvietimai yra pirmas dalykas, kurį pamato būsimi šventės svečiai – todėl, jie turi nešti specialią žinutę, kuri būtų susijusi su Jumis. Galbūt mėgstate gamtą ir augalus? Jei atsakėte teigiamai, tuomet pakvietimus papuoškite džiovintais ar gyvais augalais – stiebeliais, gėlėmis bei kitais augaliukais.Pasirinktus augalus pritvirtinkite virvute, klijais ar kitu Jums patogiu būdu, esame tikri - vaizdas bus įspūdingas.

10 vestuvių pakvietimų idėjų

Pakvietimas balione.

Stilingas ir originalus pakvietimas - balionas, kuriame atspausdintos pačios svarbiausios vestuvių dienos detalės. Tai puikus variantas, nes balionus galima pateikti skirtingais būdais, tačiau jie visi atrodys moderniai ir unikaliai! Pavyzdžiui, su dailiu kaspinu prie kortelės pritvirtinkite lateksinį balioną, kuriame svečią informuosite, kad detalesnę informaciją apie vestuves ras pripūtęs balioną. Arba galite pripildyti folinį balioną helio dujomis ir įdėti į gražią dėžutę. Atidarius dėžutę pakilęs balionas tikrai nustebins pakvietimo gavėją.

10 vestuvių pakvietimų idėjų

Nuotraukų pakvietimai.

Personalizuokite vestuvių pakvietimus su savo nuotraukomis. Tokio tipo pakvietimai atrodo itin mielai ir jaukiai. Rekomenduojame, kad vestuvių pakvietimo stilus susišauktų su naudojama nuotrauka. Jei neturite tinkamos nuotraukos – visada galite surengti mini fotosesiją, kurį papuoš ir pakvietimą ir papildys Jūsų nuotraukų albumą.

Pakvietimas – kalendorius.

Šis variantas yra skirtas tiems, kurie mėgsta minimalizmą ir saikingumą, nes tokio tipo pakvietimai atrodo oficialiai ir subtiliai. Kalendoriuje pažymėkite didžiąją dieną ir pridėkite trumpą tekstą, kuriame šventės svečiai ras svarbiausias vestuvių dienos detales.

Pakvietimai iš kalkinio popieriaus.

Stilingas ir modernus pasirinkimas vestuvių pakvietimams – kalkinis popierius. Ant šio popieriaus galite išspausdinti pačias svarbiausias vestuvių detales, o po apačia pridėti Jūsų nuotrauką ar detalesnį pakvietimą. Tokiu būdu sukursite elegantišką ir įdomų rezultatą.

Pakvietimai su medinėmis detalėmis.

Medis - stilingas ir niekad neišeinantis iš mados pasirinkimas, juk iš jo, tiek visko galima padaryti. Tad, kodėl nenaudojus medienos pakvietimams? Pasirinkite patinkančią formą, išgraviruokite tekstą, o jei norite dar ir deginto medžio efektą pridėkite – ir rezultatas nustebins svečius!

10 vestuvių pakvietimų idėjų

Pakvietimai – puzlės detalės.

Itin originalus sprendimas! Šie pakvietimai gali būti pagaminti iš medžio, plastiko ar storesnio popieriaus. Puzlės yra naudojamos ir svečių palinkėjimams surašyti, tačiau apie tai kitą kartą. Jei mokate maketuoti, tuomet tokius pakvietimus galite patys susikurti, o jei ne tuomet kreipkitės pagalbos į reklamos agentūras, kurios padės išpildyti Jūsų norą.

10 vestuvių pakvietimų idėjų

Šiuo straipsiu norėjome palengvinti nors vieną pasiruošimo vestuvėms etapų. Tikimės, kad čia radote Jums patinkančią idėją, o gal nusprendėte sujungti kelias idėjas į vieną – tobulą pakvietimą.

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Berniukų gimtadienių dekoracijos Berniukų gimtadienių dekoracijos
2022/02/04
Party Inbox
Užgavėnių vakarėlio idėjos Užgavėnių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
5 būsimos nuotakos išbandymai 5 būsimos nuotakos išbandymai
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE