Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Arė arė traktoriukas, arba originali statybų gimtadienio tema

2018/08/21Party Inbox

Pramogos vaikams

Dažniausiai ruošiantis gimtadienio šventei, tenka ne vieną dieną, o kartais ir naktį pasukti galvą, kuo nustebinti vaikus, kokiomis pramogomis juos užimti, kad šventėje svečiams būtų įdomu, kad jie noriai įsitrauktų į žaidimus ir kitas linksmybes. Šį kartą papildomai galvoti pramogų neprireikė, nes žaidimų kambaryje buvo gausus čiuožynių, laipynių bei įvairiausių karstyklių pasirinkimas, kuris garantavo mažųjų nenuoramų užimtumą. 

Sakoma, kad šventės ateina ir praeina, o prisiminimai, ypač malonūs, išlieka labai ilgai. Būtent tam, kad  šventės svečiai dar ilgai prisimintų šį nuotaikingą statybų gimtadienį, jiems buvo įteiktos atminimo dovanėlės – mūsų rankomis originaliai supakuoti mini sunkvežimiukai. Smulkmena, atrodo, bet nuteikia maloniai, tiesa?

Arė arė traktoriukas, arba originali statybų gimtadienio tema

Arė arė traktoriukas, burzgė  burzgė motoriukas arba originali statybų gimtadienio tema

Turbūt sunku būtų rasti berniuką, kuris nesižavėtų automobiliais: vieni negali atitraukti akių nuo ryškiaspalvių sportinių automobilių modeliukų, kiti žavisi krovininiais automobiliais ir slapčia svajoja, kad užaugę sės už jų vairo. Galbūt tėvelių tokie atžalos ateities planai ir nežavi, tačiau pomėgiai lieka pomėgiais, kurie gali tapti išties įspūdinga gimtadienio šventės tema. Taip nutiko ir šį kartą – jubiliatas labai žavėjosi geltonais CAT buldozeriais ir visa kita statybų technika, todėl svartyti  kitų gimtadienio idėjų net nereikėjo.

Vaiko  gimtadienis – nebūtinai vaivorykštė

Kartais tėveliams atrodo, kad vaiko gimtadienio šventė turi būti itin spalvinga, todėl jie perka pačių įvairiausių spalvų balionus, girliandas, indus ir kitą gimtadienio atributiką. Taip elgtis visai nebūtina, nes, nors šventė ir skirta vaikams, tačiau pakanka išsirinkti dvi ar tris šventės spalvas, kurios taptų pagrindiniais gimtadienio akcentais. Tad šiek tiek pasižvalgę internete, nusprendėme, kad statybų gimtadienio temai idealiai tinka geltonos ir juodos spalvos duetas. Juoda? Kaip vaiko gimtadienyje gali būti juoda spalva? Turbūt tokie ar panašūs klausimai šmėkštelėjo ne vienam- juk juoda spalva dažniausiai asocijuojasi su brandesnio amžiaus žmogaus švente ir prabanga. Visgi tai nėra neginčijama tiesa, o greičiau nusistovėję stereotipai. Juoda – tai klasikinė, unikali spalva, kuri dera prie visko, o tinkamai suderinus šią spalvą su ryškiai geltona ir pasitelkus dar šiek tiek fantazijos, galima gauti išties stulbinantį ir žaismingą rezultatą. O juk būtent tokio ir reikia vaiko gimtadieniui, tiesa?

Stalo dekoravimas – statybų aikštelė

Vaiko gimtadienio stalo dekoravimas – tai išmonės reikalas, čia neegzistuoja labai griežtos etiketo taisyklės, kurių privaloma laikytis. Tačiau saugumas yra vienas svarbiausių aspektų, todėl šio gimtadienio šventei pasirinkome popierinius teminius indus, kuriuos derinome su vienspalviais juodais bei geltonais indais. Teminiai indai suteikė stalui vaikiško žaismingumo, o vienspalviai padėjo išlaikyti vientisą šventės tematiką.

Arė arė traktoriukas, arba originali statybų gimtadienio tema

Kadangi šventė vyko vaikų žaidimų kambaryje, erdvės papildomai dekoruoti jau nebereikėjo. Visgi norėjosi, kad šventinis stalas būtų kažkuo labiau išsiskiriantis, neįprastas, todėl jį papildomai papuošėme rankų darbo stalo kortelėmis ir gėrimo buteliukų etiketėmis su žaismingais užkandžių pavadinimais, pavyzdžiui: „Kuras“, „Betono mišinys“ ir pan.  Šie maži akcentai puikiai atspindėjo šventės tematiką ir maloniai nustebino gimtadienio svečius. Vertėtų paminėti, kad prie stalo dekoro kūrimo prisidėjo ir pats jubiliatas, kuris maloniai sutiko paskolinti savo žaislus – sunkiasvorių automobilių modeliukus bei geltonus žaislinius kibirėlius. Šie, ant stalo savo vietą radę žaisliukai, svečius nuteikė žaismingai. O ir pačiam šventės ,,kaltininkui‘‘ buvo labai malonu, kad jo šventėje atsirado vietos mylimiems žaislams. 

Arė arė traktoriukas, arba originali statybų gimtadienio tema

Kad užkandžiai „neiškristų“ iš bendro konteksto

Vaišes svečiams rinkome per daug nenutoldami nuo statybų gimtadienio temos. Pasiūlėme lengvų užkandžių, kuriuos būtų patogu paimti į ranką, ir kurie spalviškai derėtų: rudos spalvos vafliukai, traškios lazdelės, spragėsiai ir pan. Žinoma, daugiausiai dėmesio sulaukė stalo puošmena – tortas, kurio viduryje ryškiai geltoni  žaisliniai ekskavatoriai rausė šokoladinį ,,juodžemį‘‘. Taigi, gimtadienio šventės gėrybės ne tik puikiai įsiliejo į statybų temą, bet  tapo įspūdingais ir skaniais  stalo dekoravimo akcentais.

Arė arė traktoriukas, arba originali statybų gimtadienio tema

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Pižamų vakarėlio idėjos Pižamų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Karnavaliniai kostiumai Karnavaliniai kostiumai
2022/02/04
Party Inbox
Po pelėdos sparneliu Po pelėdos sparneliu
2022/02/04
Party Inbox
Piratų vakarėlio idėjos Piratų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE