Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Pavasariškas gimtadienis

2022/02/04Party Inbox

Daugiau žalios, daugiau skaisčios mėlynos, daugiau pastelinių gėlių ir ryškiaspalvių drugelių – kol gamta dar tik visa tai žada, jūs nedvejodami kvieskite visas pavasariškas dekoracijas į savo šventę. Tegul gimtadienis būna ryškus, šviesus, kupinas džiugių emocijų, o širdyje visada tebūnie pavasaris.

Žalia žalia

Pavasariškas gimtadienis

Ši sodri ir optimistiškai nuteikianti spalva tikra pavasario pranašė. Pirmieji medžių pumpurai, dar nedrąsi švelniai žalia žolė – po žiemos pilkumos akys taip išsiilgusios žalumos ir jos laukia nekantraudamos. Norisi, kad aplinkui viskas žaliuotų, o jei pavasaris dar tik žengia pirmuosius žingsnius? Žalių dekoracijų pagalba kvieskite pavasarį į savo gimtadienį.

Tegul draugus pasitinka žalių balionų miškas, žalių balionėlių puokštės ir žalių pūkuočių debesys. Su žalia spalva galite eksperimentuoti drąsiai, nes ji neįkyri, nevarginanti, o atvirkščiai, nuteikianti ramybei ir gerai nuotaikai. Ją pagyvinti galite švelniais geltonos spalvos akcentais, arba kontrastingomis baltos ir juodos spalvų detalėmis.

Pavasariškas gimtadienis

„Švenčių miesto” parduotuvėse rasite ir daug žalių stalo reikmenų: staltiesių, vienkartinių indų, šiaudelių, žvakučių, servetėlių. Puiki idėja žalius šiaudelius paversti gėlėmis, gėlės tebūnie didelės ir skirtingų spalvų – jų žiedai taps taurių skirtukais, o jei švęsite gamtoje, žiedlapiais lyg dangteliu galėsite pridengti gėrimo taurę, kad į ją neįkristų po žiemos miego bundantys vabaliukai.

Šventinei erdvei puošti taip pat išsirinkite keletą žalių dekoracijų – girliandų, vėliavėlių, popierinių žibintų, konfeti… O jei gamta jau džiugina vešlia žaluma, išnaudokite ir dekoratyviuosius žolynus.

O kaip puošitės patys? Jei norite pratęsti žaliuojančio pavasario temą, nusidažykite plaukus lengvai nuplaunamu žaliu laku arba želė – neliksite nepastebėti.

Pastelė

Pavasario saulė tokia skaisti ir ryški, kad daugumą ryškių spalvų paverčia pablukusia pastele. Ir tai nuostabu! Pastelinės spalvos  itin populiarios namų interjero bei dekoravimo tendencijose. O komponuoti vienoje vietoje pačias įvairiausias, tarsi išblukusias, spalvas vis dar madinga. Tad riškite į puokštę pastelinius balionus, pažiūrėkite, kaip tarpusavyje dera rožiniai ir melsvai žali (mėtiniai) pūkuočiai.

Pavasariškas gimtadienis

Jei derinys atrodo dar pernelyg ryškus, negailėkite baltos, ji visada padės pasiekti harmonijos. Stalą puoškite taškuotais arba dryžuotais švelnių atspalvių indais, tokiais pat popieriniais šiaudeliais – nesirinkite vienodų atspalvių, tegul ant stalo rikiuojasi pastelinių spalvų vaivorykštė.

Pavasariškas gimtadienis

Gėlės

Jei lauke dar niekas nežydi, tegul gėlės prasiskleidžia aplink gimtadienio stalą. „Švenčių mieste” rasite galybę ilgai nevystančių žiedų: įvairiaspalvių balionų rinkinių gėlytėms-saulytėms, įmantrias puokštes primenančių balionų figūrų, lengvučių gėlyčių girliandų ir gėlės žiedlapio formos balionų. Puriomis gėlėmis galite paversti ir pūkuočius. Suformuokite jo popierinius žiedlapius ne į apvalų rutulį, o paskirstykite į šonus – viduryje priklijuokite kitos spalvos popieriaus ir turėsite purų žiedlapį. Iš tokių gėlių galėsite komponuoti žiedų jūrą ant sienos.

Pavasariškas gimtadienis

Gėlėmis puošti šiaudeliai ir vienkartiniai indai, smeigtukai-gėlytės, žvakutės gėlytės pratęs gėlių kilimo atgarsius ant stalo. Ir nepamirškite gyvų gėlių puokštės. Beje, gyvomis gėlėmis galima padabinti tradicines kūgio formos gimtadienio kepuraites – jos išties bus prabangios ir originalios. Jei rankdarbiais nesižavite, įsigykite kepurę „Gėlių fėja” arba gėlių girliandą ant galvos ir būkite šventės puošmena.

Pavasariškas gimtadienis

Drugeliai

Drugeliai – trapūs gražuoliai, efemeriški svajonių simboliai ilgam nutūpė į madingiausių švenčių dekoravimo elementų topus. Balti drugeliai itin populiarūs vestuvių dekoracijose, o spalvotieji tegul atskrenda į kiekvieno iš jūsų gimtadienį. Kokių laukiate?

Suformuotų iš sklandančių helio balionų? Papurusius sparnus gavusių iš pūkuočių? Ar pačių įvairiausių formų ir spalvų, iškirstų iš spalvoto kartono? Šie storo popieriaus „Švenčių miesto” drugeliai nelinksta ir puikiai laiko formą, bet norint juos nesunkiai galima perlenkti per vidurį ( mažų įpjovų dėka), tada iš plokščios popierinės iškarpos jie virsta stilingais 3D drugeliais su riestais ūsiukais.

Pavasariškas gimtadienis

Kur juos panaudoti? Klijuokite specialaus lipuko pagalba prie dovanų, baldų, sienų, stalo dekoracijų, gaminkite girliandas, rašykite ant jų vardus ir naudokite ant stalo kaip vardo korteles, klijuokite ant ilgų medinių iešmelių ir puoškite desertus bei gimtadienio tortą. Lai drugeliai jūsų šventėje neskraido po vieną – būryje jie daug įspūdingesni.

Pavasariškas gimtadienis

Pavasariškas gimtadienis

Pavasario dangus

Žydras, geltonas ir žadantis daugiau saulės, daugiau šilumos ir baltų lyg pūkas debesų… Kartais purškiantis lietų, o kartais pražystantis skaisčia vaivorykšte. Toks štai mėgstantis siurprizus dangus su debesimis gali papuošti sieną šalia vaišių stalo. BALTI ir ŽYDRI pūkuočiai tegul atlieka debesų vaidmenis, o girliandos – lietaus arba vaivorykštės.

Pavasariškas gimtadienis

Balti maži debesėliai iš kartono tegul nusileidžia ant popierinių šiaudelių, ant torto, ant stalo vardų kortelių pavidalu. Jubilijato kėdę papuoškite baltų helio balionų puokšte – jie suformuos lengvutį debesį, o jums bus lengviau kelti link lubų sukaktuvininką. O jam parekomenduokite prašmatnų pavasarinio dangaus kostiumą…

Pavasariškas gimtadienis

 O jei labai norite savo pavasarinį gimtadienį švęsti po atviru dangumi, bet jis pavasarį juk neprognozuojamas… – pasiruoškite spalvingą improvizuotą stogą iš margų skėčių – bus ne tik funkcionalu, bet ir beprotiškai gražu.

Daugiau idėjų
Auksu tviskantys naujieji metai Auksu tviskantys naujieji metai
2021/12/30
Party Inbox
Agatos kristi vakarėlio idėjos Agatos kristi vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Ką veikti per bernvakarį Ką veikti per bernvakarį
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE