Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vakarėlis – „venecijos karnavalas"

2022/02/04Party Inbox

Vakarėlis – „venecijos karnavalas"

Vakarėlio apranga ir stilius

Venecija – vienas romantiškiausių Europos miestų, į kurio žymųjį karnavalą kiekvienais metais plūsta kaukės iš viso pasaulio. Šventę, kurios metu kiekvienas gali įsikūnyti į mistišką personažą, galite surengti ir jūs.

Svarbiausias Venecijos karnavalo aksesuaras, be abejo, yra kaukė arba domino. Tik prasidėjus karnavalo tradicijai kaukės buvo gana paprastos, tačiau dabar viso veido kaukės arba domino kaukės yra įmantriai dekoruotos. Jos gali būti įvairių spalvų, puoštos raštais, ornamentais, blizgančiais karoliukais ir plunksnomis. Jei einate į tokį vakarėlį, savo stilių pradėkite kurti nuo kaukės. Nesvarbu, ar kaukę pirksite, ar gaminsite patys – kaukė padiktuos visą jūsų aprangą. Renkitės kuo įdomiau ir prabangiau – jūs turite tapti nežemiška būtybe. Kaukę galite įdomiai suderinti su grimu, ypač jei pasirinkote domino.

Karnavale gali pasirodyti ir kelios identiškos kaukės. Jei svečiai turės tokias pačias kaukes ir bus vienodai apsirengę, vakarėlis bus dar įdomesnis, nes niekas nežinos kas yra kas.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Kaip dekoruoti Venecijos karnavalo vakarėlį, jei pats karnavalas vyksta Venecijos gatvėse? Tai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Papuoškite patalpą Venecijos karnavalo plakatais arba ant didelio formato kartono nupieškite Venecijos pastatus. Iš girliandų suformuokite arkas. Venecijos karnavalas labai spalvingas, tačiau dekoravimui geriausia rinktis vieną spalvą ir visur ją naudoti. Pavyzdžiui, jei renkatės raudoną, ant sienų pakabinkite raudonas draperijas, ant langų – raudonus kaspinus. Visur pridėliokite raudonų ir baltų kaukių, stalą uždenkite balta staltiese, ant jos paskleiskite rožių žiedlapių, maistą pateikite raudonuose induose.

Vakarėlio programa

Svarbiausiais Venecijos karnavalo įvykis yra ne tik pokylis ir šokiai, bet ir komedija, kuri tradiciškai vaidinama kiekvienais metais. Surenkite spektaklį kartu su draugais. Jei vakarėlyje dalyvauja daug žmonių, suskirstykite juos grupėmis, duokite kiekvienai grupei temą ir skirkite laiko spektakliui paruošti. Įsteikite prizus geriausiai komediantų trupei bei geriausiems aktoriams.

Daugiau idėjų
Akinių vakarėlio idėjos Akinių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Princesės gimtadienis Princesės gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Kaukių baliaus idėjos Kaukių baliaus idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE