Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Nemada vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Vakarėlio apranga ir stilius

Dar niekada vienoje vietoje nebuvo susirinkę tiek neskoningai apsirengusių žmonių. Nemadingi, pernelyg ryškių spalvų arba per daug blizgantys drabužiai, kvailos šukuosenos ir ryškiaspalvis makiažas. Svarbiausia tokiame vakarėlyje priblokšti savo antimados pojūčiu, todėl nebijokite užsimaukšlinti spalvoto peruko, ant kaklo pasikabinkite kuo daugiau karolių, ant rankų – žiedų ir apyrankių. Vyrai gali pagražinti savo plaukus įvairiaspalviais dažais. Merginos – nusilakuoti nagus skirtingų spalvų nagų laku. Jeigu spintoje turite drabužių, kurie, jūsų manymu, jums netinka arba yra išėję iš mados – dabar pats laikas ištraukti juos į dienos šviesą.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Tokio vakarėlio papuošimas turėtų būti toks pats neskoningas, kaip ir svečių apranga. Derinkite viską, kas nedera, t.y. naudokite kuo daugiau spalvų ir blizgesio. Stalą serviruokite įvairiais, tarpusavyje nederančius indais. Pripirkite kičinių žvakių ir panaudokite visas kažkada gautas dovanas, kurias iki šiol slėpėte spintoje arba tamsiam kambaryje: neskoningus paveikslus, keramines statulėles ir pigias žvakides.

Vakarėlio programa

Suteikite progą svečiams prisistatyti ir paprašykite, kad jie papasakotų, kodėl pasirinko būtent tokį stilių, kokias priemones naudojo ir kodėl pasirinktas stilius jiems yra artimas. Tokiam anti mados festivaliui būtinas šou ir apdovanojimai. Parinkite muziką, numatykite vietą podiumui ir suorganizuokite nemados demonstravimą. Vakarėlio pabaigoje apdovanokite nemadingiausius svečius.

Nemada vakarėlio idėjos

Daugiau idėjų
Stebuklingas fėjos gimtadienis Stebuklingas fėjos gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Misija pink & gold – įvykdyta! Misija pink & gold – įvykdyta!
2018/10/10
Party Inbox
Ledas ir žiema vakarėlio idėjos Ledas ir žiema vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Mikės pūkuotuko gimtadienis Mikės pūkuotuko gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE