Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mano abc, arba gimtadienio dekoracijos mokyklos tema

2018/08/21Party Inbox

Vaikui augant, kiekvieni metai yra svarbūs, nes su kiekvienais metais nutinka kažkas naujo ir ypatingo, kas jiems padaro didžiausią įspūdį. O tokius įsimintinus metų įvykius galima „įamžinti“ netgi gimtadienio temoje.

Šiai jubiliatei visų metų „vinis“ buvo išėjimas į mokyklą :). Uniforma, kuprinė, pamokos- viskas taip nauja ir taip verta pasididžiavimo :). Ir kas paneigs, kad tie pirmieji kartai yra išties ypatingi, tad gimtadienis mokyklos tema – originalus būdas įprasminti pirmuosius vaiko įspūdžius mokykloje, kad pirmieji mokslo metai būtų tiesiog nepamirštami! :) 

Mano abc, arba gimtadienio dekoracijos mokyklos tema

SAULĖTA MOKYKLA

Gimtadienio tematikos be filmukų personažų yra smagios tuo, kad suteikia daug laisvės improvizuoti ir žaisti spalvomis. Mokykloje lygiai taip pat daug spalvų, tačiau čia tikrai rasite juodą rašomąją lentą, pribraukytą balta kreida. Todėl juodai baltas dryžis mums čia buvo pats pirmas ir aiškiausias spalvinis pasirinkimas :). Na, o tuomet teko išbandyti keletą derinių, kol apsistojome ties gelsvais atspalviais- nes gimtadienį švenčiant žiemą, labai jau norisi saulės ir šilumos. Žinoma, reikėjo ir atsvaros juodai spalvai. Galų gale- ir pati mokykla yra šviesos, žinių šaltinis, todėl geltona spalva čia tiko geriausiai visomis prasmėmis :).

Prisipažinsime: labai bijojome, kad šios šventinės dekoracijos nepavirstų bitučių gimtadieniu, tačiau tokius spalvinius derinius puikiausiai galėsite priderinti ir jam :).

Mano abc, arba gimtadienio dekoracijos mokyklos tema

FORMOS IR SPALVOTAS STALO DEKORAS

Pirmieji metai mokykloje– bandymas rašyti, piešti, tad be taškelių, brūkšnelių ar zigzagų neišsivertėme ir mes :). Stalo kraštą papuošėme stilinga juodai balta vėliavėlių girlianda, o šventinis fonui panaudojome nukirptą plastikinę staltiesę – žinoma, juodai baltai dryžuotą :). Stalui serviruoti naudojome gelsvas lėkštes ir indelius su geltonu zigzagu, o užkandžių pakyla virto gelsva kartono dėžutė su matematikos langelių nugarėle :). Kadangi griežtai laikėmės spalvų pasirinkimo, būtent drąsiau eksperimentavome su dekoracijų formomis ir raštais. O kaip čia puikiai tiko geltonos tulpės! :)

Mano abc, arba gimtadienio dekoracijos mokyklos tema

ABC DEKORACIJOS

Tam, kad gimtadienis būtų mokykliškas, norėjosi ne tik derančių spalvų, bet ir keleto ryškesnių mokyklinių akcentų. Svarbiausiu jų tapo kraft spalvos raidės ABC – tikrų tikriausias mokyklos simbolis. O kad jos dar labiau išryškėtų – papuošėme šiltai šviečiančia LED lempyčių girlianda.

Kitas tikrai mokykliškas akcentas – skaičiai. Mums pasisekė rasti pirkti mažų skaičiaus formos lipdukų (tokių, žinoma, galima išsikirpti ir iš paprasto popieriaus)- jų priklijavome ant šventinio stalo, sukurdami pabarstytų konfeti efektą, bei ant dryžuotos stalo sienutės. Pabandėme jų priklijuoti ir ant balionus laikančio skaidraus valo- ir visai netikėtai skaičiukai tapo nuotaikingomis balionų uodegėlėmis :). Maža balta pelėda bei mokslinės knygos tik susistiprino bendrą mokslo ir žinių tematikos dekorą :).  Netgi tortas šį kartą buvo solidus ir „protingas“- be perdėtų dekoracijų ar blizgučių :) .

Mano abc, arba gimtadienio dekoracijos mokyklos tema

ŠVENTINĖS ERDVĖS DEKORACIJOS

Kadangi gimtadienis vyko iškart po didžiųjų metų švenčių, jau norėjosi kitokių dekoracijų nei blizgūs akcentai ir spindinčios girliandos. Todėl baltą šventinę erdvę pasirinkome puošti išskleidžiamomis popierinėmis dekoracijomis – vėduoklėmis ir koriukais. Išduosime paslaptį- šios dekoracijos yra tiesiog magiškos! :)  Tik jas pradėjus kabinti, jų norisi dar ir dar- kitokių formų, kitokių dydžių ar atspalvių, skirtinguose aukščiuose, prakeičiant ar paliekant plevėsuoti erdvėje... Jomis „žongliruoti“ itin paprasta ir labai smagu :) Jų tiesiog turi būti daug :). O kad nebūtų per mažai, kamuolius primenančių popierinių koriukų dar pamėtėme ir ant žemės- kas gi sakė, kad juos būtina tik kabinti? :)

Ir žinoma,  kaip gi be balionų – šį kartą naudojome visai paprastus geltonus helio balionus, ir puoštus mini juodais kaspinėliais bei smagiomis skaičių „uodegėlėmis“,  ir kaip atskirą akcentą - didesnį skaidrų balioną su mažais balionėliais viduje.

MOKYKLIŠKOS PRAMOGOS IR GIMTADIENIO LAUKTUVĖS

Mokyklinė tema atsispindėjo ne tik šventės dekore, bet ir visoje programoje- svečiai dalyvavo  linksmose pamokėlėse, į kurias kvietė skambutis :). Dailės pamokoje buvo piešiami veidukai ir paišoma ant kreidinio popieriaus, kūno kultūros pamokos metu vaikai turėjo mažą balionėlį įvaryti į dėžę, o pasaulio pažinimo pamokoje reikėjo užrištomis akimis uostyti ir atpažinti maisto produktus bei keistus aplinkos garsus. Vyko netgi teatriukas- kai svečiai be žodžių vaizdavo įvairias profesijas ir veiksmus :). Buvo išties linksma! Na, o atsisveikindami mažieji dalyviai lauktuvių gavo juodai dryžuotus maišelius su itin naudingu mokyklinių smulkmenėlių rinkiniu- pieštukais, trintukais ir drožtukais :).

Mano abc, arba gimtadienio dekoracijos mokyklos tema

Taip, pažaisdami spalvomis ir formomis, sukūrėme mažą mokyklinę šventę ir mokyklą atspindintį gimtadienio dekorą, kurio idėjas galima panaudoti ir kitokiems teminiams gimtadieniams ar suaugusiųjų vakarėliams. Tikimės, kad viena kita idėja pasinaudosite ir Jūs :). 

Dekoras: PARTY INBOX

Foto: Aivaras Ruginis

Tortas: Miltų debesėliai

Daugiau idėjų
Gimtadienių atributika Gimtadienių atributika
2022/02/04
Party Inbox
Užgavėnių vakarėlio idėjos Užgavėnių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Kaukolinis helovino dekoras Kaukolinis helovino dekoras
2019/10/29
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE