Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Berniukų gimtadienių dekoracijos

2022/02/04Party Inbox

Jie tikrai nesvajoja apie ramų pasisėdėjimą prie stalo, tebūnie ir nukrauto saldumynais. Berniukams reikia veiksmo, aktyvių pramogų, nuotykių, sportiškų žaidimų ir galimybės įsikūnyti į mylimiausią herojų. Padovanokite jiems galimybę tapti Supermenu, vėžliuku Nindze, piratų laivo kapitonu ar kareiviu. Tegul svajonės pildosi.

Šventinis kambarys

Tebūnie jis ryškus, papuoštas balionais ir iš popieriaus pačių pasigamintomis dekoracijomis. Berniukams tikrai patiks, jei stalą apipavidalinsite komiksus primenančiais elementais, balionais ir jų figūromis, sveikinimo girlianda ir ryškiais indais, net ir mylimais žaislais. Pavyzdžiui, padėkliukus keksiukams galima sukonstruoti iš lego kaladėlių. O vakarui atėjus tegul viską nušviečia švytinčios girliandos. Beje, išjunkite kambaryje šviesą: tokia girlianda gali puikiai imituoti žvaigždes, raudona lempelė ant grindų virsta „laužu”, dar keletas improvizuotų palapinių ir jubilijato kambarys taps naktine stovyklaviete – susėskite prie „laužo” ir kurkite pasakas…

Berniukų gimtadienių dekoracijos

Berniukų gimtadienių dekoracijos

Šventė lauke

Lauke daugiau erdvės berniukiškai energijai išlieti. Kartais net nereikia jokių ypatingų scenografijų – vien galimybė pabėgioti, pavaikyti kamuolį ar balionų puokštę užveda visus gimtadieniautojus. Belieka tik kur nors netoliese įkurti ryškų vaišių stalą su keliomis poilsio vietomis. Jei turite nuosavą kiemą – jame įrenkite improvizuotą vigvamą, saugią laužavietę, paklokite šalia keletą kilimėlių, pakabinkite vėjyje besiplaikstančių sapnų gaudyklių ar plėvėsuojančių girliandų – indėnų tema, matyt, niekada nebus išsemta. Nuosavas kiemas gimtadienio vakarą gali virsti ir kinoteatru po žvaigždėmis – žiūrėti filmukus po atviru dangumi – nereali patirtis. Tik, be abejo, nedideliam kino teatrui reikės baltos paklodės ir projektoriaus.

O jei nuosavo kiemo neturite, išsirenkite pusdieniui į gamtą, ramioje nuošalioje vietoje įrenkite improvizuotą stovyklą su sportiškomis užduotimis ir dešrainių kiosku.

Berniukų gimtadienių dekoracijos

Herojai

Kiekvienas berniukas turi savo herojų, būna, kad kiekvienais metais vis kitą. Tada labai aišku, kam galima pašvęsti visą gimtadienio šventę. Juk apsirengęs piratu ar vėžliuku nindze negali keliauti į darželį, o gimtadienis tebūnie karnavalas, tebūnie tikrų herojų susitikimas. Žaliai dekoruota šventė ir picų puota patiks vėžliukų nindzių gerbėjams, juodos piratų vėliavos, laivų mūšiai, priešų stebėjimas pro žiūronus, lyno traukimas… – leis pasijusti tikru piratu. Indėniškos palapinės, plunksnų karūnos gamyba, medinių arkliukų ar šaudymo iš lanko varžybos nukels į indėnų stovyklą. Ryški grafika, mėlyna-raudona-geltona spalvos, juodai balti komiksų piešiniai – tai žmogaus voro stichija. Tegul nepritrūksta idėjų pildant herojiškas užgaidas.

Berniukų gimtadienių dekoracijos

Stalas

Tortas, be abejo, turi atspindėti pagrindinę šventės temą, smagu, kai gali paragauti lego žmogeliuko ar žmogaus voro. Taip pat ir pačius paprasčiausius sausainius galima paversti, pavyzdžiui, lego kaladėlėmis: sausainio paviršių patepkite raudonu arba žaliu glajumi, ant jo puikiai prilips raudonos arba žalios spalvos dražė saldainiukai. Net ir guminukus galima patiekti išradingai – guminukai-sliekai parišti ant valgomų lazdelių itin patiks jauniesiems žvejams. Užkandžius bei saldainius ant stalo galima paserviruoti ir žaislinių sunkvežimių kėbuluose – viską suvalgius, bus su kuo pažaisti.

Berniukų gimtadienių dekoracijos

Berniukų gimtadienių dekoracijos

Skaičius

Koks jūsų berniuko mylimiausias herojus? Kempiniukas Plačiakelnis? Žaibas Makvynas? Žmogus voras? Jei šventės temą diktuos būtent jis, tegul ir skaičius neiškrenta iš šventės konteksto. O jei vaikas nedidelis bus labai smagu skaičiaus formą užpildyti pirmųjų ar antrųjų metų nuotraukų koliažu. Tokį skaičių galima saugoti kaip brangų prisiminimą apie svarbiausių įvykių akimirkas. Didesniam berniukui galima pavesti užduotį pačiam susikonstruoti skaičių: iš pagaliukų, balionų arba, pavyzdžiui, lego kaladėlių.

Berniukų gimtadienių dekoracijos

Žaidimai

Piratiškos užduotys, kliūčių ruožai, indėniškos pramogos – tinka viskas, kas neleis smalsiems ir judriems berniukams nuobodžiauti. Juk žinote, kaip būna, kai staiga nusibosta visos veiklos? Jie paprašo leidimo žaisti kompiuteriu. O gimtadienis tikrai neskirtas smaksojimui priešais ekraną. Tegul kompiuterinėje erdvėje pamėgti žaidimai persikelia į realybę. Iš paprastų dėžių bei keleto balionų sumeistraukite „Angry Birds” žaidimo pilaitę. Nugriauti ją galima bandyti paprastu nedideliu kamuoliu. Bus smagu ne tik griauti, bet ir vėl pastatyti – kiekvienam pagal savo užmojus.

Berniukų gimtadienių dekoracijos

Vaikiškas smiginis į ryškiaspalvių balionų sienelę taip pat azartiškas ir susikaupimo reikalaujantis žaidimas. Tik tokių balionų sienelių pasigaminkite ne vieną – norinčiųjų išbandyti rankų miklumą bus tikrai ne vienas.

Na, o jei jubilijatas ir jo draugai dar nedideli ir labiau mėgsta kapstytis smėlio dėžėje – paruoškite jiems mažųjų archeologų ar lobių ieškotojų žaidimą. Į bet kokį didesnį indą (kibirą, vaikišką vonelę arba vidutinio dydžio dėžę su smėliu įmaišykite kriauklių, įdomesnių akmenėlių ar žaislinių papuošalų. Žaidimo tikslas – iškasti ir surasti visus paslėptus objektus (galima varžytis ir greičiui).

Daugiau idėjų
Apie krikštynas Apie krikštynas
2022/02/04
Party Inbox
Kerintis uv grimas Kerintis uv grimas
2022/02/04
Party Inbox
Ką dovanoti jaunavedžiams? Ką dovanoti jaunavedžiams?
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE