Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Helio dujų balionai

2022/02/04Party Inbox

Helio dujų balionai

Helis – suteikiančios sparnus „balionų dujos”

Prancūzų astronomas Pierras Janssenas net neįtarė, koks įdomus ir ypatingas jam bus 1868 metų saulės užtemimas. Tačiau istorija byloja, kad būtent pastarojo įvykio stebėjimo metu astronomas atrado inertines dujas ir pavadino jas „kaltininkės” vardu – helios (išvertus iš graikų kalbos tai reiškia saulę). Nepaisant to, kad šios dujos sėkmingai naudojamos įvairiose srityse, mums jos pirmiausia – dujos, priverčiančios balionus kilti aukštyn… Helis, o tiksliau, specialus mišinys su heliu, dažnai net ir vadinamas „balionų dujomis”.

Kilti aukštyn – kuo ilgiau

Kaip nuostabiai atrodo įvairių dydžių ir spalvų ore kabančių balionų puokštės. Dabar itin populiaru tarpusavyje derinti skaidrius, ryškiaspalvius ir folinius, įvairių formų balionus, siekiant kuo originalesnio efekto. Tačiau reikėtų žinoti, kad helio dujos sugeba „prasisprausti” pro įprastų guminių balionėlių sieneles, tad dujos juose užsibūna trumpiau, o tai reiškia, kad balionėliai skraido trumpiau nei specialiai skraidymui su heliu sukurti foliniai balionai. Pavyzdžiui, 23 centimetrų skersmens lateksinis balionėlis gali skraidyti iki 12 valandų, 30 centimetrų skersmens – iki 24 valandų, o iš folijos pagaminti balionai skraido dvi savaites ar net kelis mėnesius.

Tačiau balionų gamintojai sugalvojo gudrybę, priverčiančią net ir lateksinius balionėlius kuo ilgiau išlaikyti gebėjimus kilti aukštyn.

„Hi-Float” – tai į klijus panaši medžiaga, kuria, prieš pripučiant helio, ištepamas balionėlių vidus.

Prisipūsti patiems – nesudėtinga

„Švenčių miesto” parduotuvėse, klientui pageidaujant, visada užpildome balionus ir paruošiame dovanojimui. Tačiau jei vieną ar penkis balionėlius transportuoti visai nesudėtinga, tai dešimt ar dar daugiau – tampa tikru iššūkiu. Tokiu atveju mūsų prekybos vietose galite įsigyti vienkartinių helio balionų ir prisipūsti balionėlius savo šventei patys. Jums nereikės mokėti jokio nuomos mokesčio, jokio užstato, tiesiog nusipirkite pageidaujamos talpos helio dujų balioną. Norėdami, kad pripūsti balionėliai skraidytų ilgiau, čia pat galėsite įsigyti ir „Hi-Float” priedą. Pripūsti balionus patims tikrai nesudėtinga.

Taip pat reikėtų žinoti, kad jei balionus helio dujomis pripildysite šiltoje patalpoje, o po to juos išnešite į vėsią patalpą arba lauką, balionuose esantis helis susitrauks, t. y. balionas sumažės ir gali nebekilti. Grąžinus tokį balioną į šiltą patalpą jis vėl padidės ir skraidys. Na, o jei balionus helio dujomis pildyti planuojate lauke, prieš tai kelias valandas ten pat palaikykite ir helio dujų balioną.

Svarbu!

Helis – bespalvės, bekvapės ir nedegios inertinės dujos. Jos nėra nuodingos, tačiau kvėpuoti jomis negalima, nes helis iš kraujo išstumia deguonį, o tai gali baigtis pavojingu nualpimu.

Daugiau idėjų
Gimtadienis – karinė misija Gimtadienis – karinė misija
2022/02/04
Party Inbox
Ratai gimtadienis Ratai gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Siaubo filmų vakarėlio idėjos Siaubo filmų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE