Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Smurfiškiausias gimtadienis

2022/02/04Party Inbox

Vaikų ir suaugusiųjų meilė šiems mažyčiams žaviems žmogeliukams neblėsta jau visus 60 metų. Gimę Belgijoje ir ilgą laiką nuotykių ieškoję komiksų knygelėse jie užkariavo ir didžiuosius kinoteatrų ekranus. Su nekantrumu laukdami naujojo filmo, jums siūlome prisiminti visus smurfų nuotykius ir savo vaikams padovanoti pasakišką, mistišką, nykštukų ir burtininkų pasaulio įkvėptą gimtadienio šventę.

Smurfiškiausias gimtadienis

Patys smurfai tiki, kad smurfiškiausia metų diena – tai Mėlynojo mėnulio šventė, kai mėnulio magija atveria stebuklingus vartus ir galimybę pasidairyti po neregėtus pasaulius. O mes tikime, kad pati stebuklingiausia diena – gimtadienis, kai ir norai pildosi, ir bent trumpam galima persikelti į pasakišką realybę.

Smurfai kviečia

Į smurfų žemę galima pakliūti tik pakviestiems smurfų. Tai taisyklė, kurios reikia paisyti. Kviesti reikia tyliai ir subtiliai, kad kvietimo neišgirstų blogasis burtininkas Gargamelis ir jo katinas Azraelis. Tikėtina, kad smurfai kvietimus rašytų ant to, kas jų miške po ranka: medžio lapo, senos medžio žievės. Gali būti, kad nedidukus popieriaus su informacija lapukus pririštų prie žavios medžio šakelės, kankorėžio, upės akmenėlio.

Smurfiškiausias gimtadienis

Jūs prie kvietimo galite pridėti patį smurfiškiausią simbolį – meduolinį grybuką, pageidautina primenantį smurfų namelius, t.y. raudona kepuraite su baltais taškeliais.

Kvietimas gali būti ir tiesiog mėlynas (smurfų mėlynumo) atvirukas arba balta smurfiška kepuraitė su joje paslėptomis instrukcijomis.

Smurfų žemė

Uždraustajame miške, magijos saugomame kaimelyje pūpso žavingi grybai-nameliai – toks idiliškas smurfų pasaulis, kurį galima sukurti ir gimtadieniui vyksiančiam kur nors gamtoje. Keletas improvizuotų palapinių, kabantys raudoni skėčiai su baltais taškais, tokia pat raudona baltai taškuota staltiese užklotas kelmelis (štai ir užkandžių stalelis) ir mėlynai balti balionai su pūkuočiais – štai ir ryškėja smurfų kaimelio kontūrai.

Smurfiškiausias gimtadienis

Būtų be galo smagu tokiame smurfiškai puoštame gamtos kampelyje rasti ir keletą smurfiukų: pliušinių, žaislinių, sulankstytų iš modeliavimo balionų ar vieną drūtą smurfą pinjatos pavidalu. Mažų žaislinių smurfiukų galima pridėlioti pačiose netikėčiausiose vietose, atradusiems juos, figūrėlės atiteks dovanų…

Dekoruodami šventės vietą išlaikykite smurfišką koloritą: balta, žydra ir raudona. Puikiai tarpusavyje derančios spalvos sukurs žaismingą nuotaiką, tokią, kokia užkrečia smurfų nuotykiai. Jei gimtadienis vyks namuose, šventės vietą dar galite papuošti musmėryčių ar kitų spalvingų grybukų girliandomis, baltais taškeliais margintais raudonais balionais ir žalios augmenijos stiklainėliuose „augančiomis” musmėrytėmis – tokio šiek tiek paslaptingo miško gali atkeliauti ir į namus.

Smurfiškiausias gimtadienis

Magiškos vaišės

Klokite žydrą staltiesę, dėliokite iš dirbtinės žolės išpjautas „servetėles”, statykite ant stalo grybus ir stebuklingus žydruosius gėrimus, o kiekvienam svečiui paruoškite po lauknešėlį, parištą ant mėlynos lazdelės. Ką ras išvynioję raudonai baltas skepetas? – keksiukų, meduolinių grybukų, magiškų mėlynų saldainių…

Smurfiškiausias gimtadienis

Smurfiškiausias gimtadienis

Stalą galite paversti smurfų kaimeliu su kelmukais, samanomis, paparčiais ir kitais miško atributais. Tokiu atveju rinkitės žalią staltiesę ir raudonai baltai taškuotus stalo aksesuarus: lėkštes, servetėles, šiaudelius.

Labai svarbu, kad ant stalo netrūktų grybų patiekalų… Bet juk žinote, tie miško grybai nėra mėgiamiausias vaikų valgis, tad teks pasirūpinti magiškais, netikėtais, saldžiais ir originaliais grybukais. Paruoškite į nedidukes stiklinaites žalios spalvos želė arba juodojo šokolado putėsių ir ant viršaus uždėkite po tradicinį meduolinį dailiai glajumi puoštą grybuką – atrodys lyg iš žemių ar žolės išdygę. Dar viena idėja grybams – ant medinio iešmuko verkite baltą zefyriuką, o virš jo braškę ar avietę, uogą padabinkite balto šokolado lašiukais (šokoladą ištirpinkite ir lašinkite, kol nesustingo). Tuos pačius zefyriukus ir vienus galite paversti musmiriukais – verkite ant nediduko pagaliuko, merkite į raudoną glajų (pavyzdžiui, tirpintą baltąjį šokoladą, sumaišytą su raudonais maistiniais dažais) ir apvoliokite mažyčiuose baltuose pabarstukuose arba perliniame cukruje.

Smurfiškiausias gimtadienis

Kaip žinia, vien grybais sotus nebūsi, tad pasiūlykite svečiams dar ir žydrai glazūruotų spragėsių dėžutėse, tokiame pat glajuje mirkytų duonos lazdelių su magiškai spalvotais pabarstukais, žydros želė ir šokoladinių šaukštelių. Pastaruosius gaminti galite kartu su vaikais: ištirpinkite šokoladą, pasemkite jo į vienkartinius šaukštelius, juos suguldykite, ant šokolado pabarstykite įvairiaspalvių saldainiukų, riešutų ar kitų pabarstukų ir leiskite vėl sustingti – stebuklingo šokolado šaukšteliai paruošti. Beliko viską patiekti pačiuose smurfiškiausiuose induose…

Smurfiškiausias gimtadienis

Aprangos kodas: mėlynai-balta

Stalas padengtas, šventės vieta padabinta, beliko pasipuošti, o tiksliau virsti smurfu. Gal mėlynam virsmui pasiryš ir tėveliai – tokiu atveju jie bus vyriausiais smurfais šventėje. Beje seniausiam smurfui, aprašytam knygelėje berods net 542 metai! O smurfiškam virsmui daug nereikės – tik padengti veidą mėlynu grimu, užsidėti geltonų plaukų peruką ir užsimaukšlinti aukštą baltą kepurę. Viskas – jūs jau smurfas.

Smurfiškiausias gimtadienis

Vaikams pakaks baltai žydrų apdarų ir baltos kepuraitės. Mergaitės savo ansamblį gali praturtinti pūstais tiulio sijonais, dailiomis žydromis suknelėmis, netikėtais perukais, stilingais plaukų aksesuarais. O jei nesinori persirengti smurfu, galima tapti grybu, katinu Azraeliu (galite rinktis pačius įvairiausius katiniškus aksesuarus), o gal net ir burtininku Gargameliu…

Smurfiškiausias gimtadienis

Smurfiški nuotykiai

Nuotykiai patys neateina, juos reikia prisikviesti. Tad visas gimtadienio veiklas ir žaidimus apgalvokite iš anksto. Kol vaikai dar nebus pavargę ir pilni lūkesčių, pakviekite juos į „lobio” paieškas. Štai trečiajame „Smurfų filme” Smurfytei į rankas pakliūva paslaptingas žemėlapis, kuriame pažymėtas Pamirštasis Kaimelis. Smurfai leidžiasi jo ieškoti… Jūs taip pat paruoškite žemėlapį ir jame pažymėkite „lobio” vietą (beje, tuo lobiu gali būti ir jūsų sukomponuotas miniatiūrinis smurfų kaimelis, sudėliotas iš mažų žaislinių figūrėlių), pakeliui galite paruošti keletą užduočių ar rungčių. Jei švenčiate didelėje teritorijoje, joje galite paslėpti kelioliką žaislinių arba kartoninių smurfų ir pasiūlyti jų paieškas. Laimi daugiausia smurfų radęs vaikas.

Smurfiškiausias gimtadienis

Taip pat smagus žaidimas „Azraelio uodega” – ant didžiulo lapo nupieškite katiną, o iš kito lapo iškirpkite tiek uodegų, kiek gimtadienyje dalyvaus vaikų. Kiekvienas iš jų turės užrištomis akimis kuo tiksliau priklijuoti uodegą.

Rankdarbių mėgėjams galite pasiūlyti gaminti smurfų namelius iš nedidelių stiklainėlių ir spalvoto modelino, o negalintiems nusėdėti vietoje – smurfišką mūšį (žinoma, jei lauke šilta) su vandens bombytėmis.

Smurfiškiausias gimtadienis

Atsipalaidavimui pūskite muilo burbulus, gaminkite gardžius stebuklingus eliksyrus (pavyzdžiui, spauskite sultis iš vaikų pageidaujamų vaisių ir maišykite jas tarpusavyje į kokteilius), kurkite smurfų kalbą ir Gargamelio atbaidymo burtus…

Smurfiškiausio jums gimtadienio.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE