Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žavingieji troliai

2022/02/04Party Inbox

Mes įkliuvome į spalvingųjų linksmųjų troliukų žavesio pinkles. Neįmanoma atsispirti tų hipnotizuojančių spalvų ir linksmų veidelių dovanojamam džiugesiui. O ir kam spyriotis – tai puiki tema gimtadienio šventei – didelei ir spalvingai. Įjungiame šypsenas ir dalinamės idėjomis.

Žavingieji troliai

Truputis troliškos istorijos

1959 m. vienas danų žvejys bei medžio drožėjas Thomas Damas savo dukrytei Lilai Kalėdų proga išdrožė ir padovanojo nedidukę lėlytę. Ta lėlytė buvo kiek neįprasta ir visai nepriminė tradicinių lėlių-mergaičių. Tai buvo Thomo fantazijos vaisius – keistas žavingas padarėlis. Lilos draugai pamatę dovaną taip pat užsinorėjo tokių žaisliukų. Ir taip užsisuko lėlyčių, pavadintų sėkmę nešančiais troliais (Good Luck Trolls), gamyba. Atkeliavo jos net iki JAV ir ten 1963-1965 metais buvo geidžiamiausiųjų žaislų viršūnėje. O visai nesenai trolius priminė nuostabus animacinis filmas.

Spalvotoji karalystė

Vienoje tolimoje karalystėje smagiai ir nuotaikingai gyvena troliai. Jų šalies princesė Popytė stengiasi šios šalies gyvenimą paversti viena didele ir spalvinga švente. Trolių šalyje netrūksta ne tik nuotaikingų šėlionių, bet ir spalvų. Tad ir jūs puošdami šventės erdvę neapsiribokite dviem ar trim – imkite visą paletę, visas vaivorykštės spalvas, visą spalvų spektrą. Drąsiai jas maišykite, komponuokite.

Žavingieji troliai

Gėlės, pūkuočiai, drugeliai, „Koriukai” ir balionai jums padės sukurti savąją trolių karalystės versiją. Galite pakloję žalią kilimą kurti miško pievą su gėlėmis, balionų debesimis ir ore plevenančiais drugeliais. Taip pat ryškiai bei įsimintinai atrodys ir minimalistiškesnės dekoracijos, pavyzdžiui, ant virvelių sukabintų pripūstų ilgų modeliavimo balionų girliandos. Šių balionų būreliai primins troliškas šukuosenas. Spalvotų kabančių dekoracijų pasidairykite „Party Inbox” lentynose arba verkite patys iš spalvoto popieriaus.

Labai spalvotų dekoracijų fone nuostabiai atrodys balionų figūros. Princesė Popytė arba Šakius gali tapti įspūdingiausiu šventės dekoro akcentu, nors ne mažiau smagu trolių karalystės žolynus ir gėles taip pat lankstyti iš balionų. Keletas balioninių augalų figūrų  – ir šventei jau pasiruošta.

Žavingieji troliai

O dabar – puoštis

Ryškūs rūbai ir ekstravagantiškos šukuosenos – tai padykusių trolių stilius. Jų pašėlusią energiją puikiai iliustruoja piestu styrantys spalvoti plaukai. Tad būtent jie yra svarbiausias skiriamasis akcentas. Juos formuoti galite iš ryškiaspalvio peruko, savo plaukų, papurkštų spalvotu laku, puikiai ryškiems plaukams gaminti tiks ir tiulis. Beje, paprasčiausia trolio šukuoseną pasidaryti būtent iš tiuliu apvyniotos trikampės gimtadienio kepurės– apsukate, viršuje surišate ir jau su šukuosena. Taip pat patogu tiulio plaukus formuoti ant plaukų lankelio, tokį aksesuarą rasite ir mūsų parduotuvių lentynose.

Žavingieji troliai

Kostiumams tada beliks išsirinkti tiesiog ką nors spalvoto – ryškiai rožines pėdkelnes ar melsvas kelnes, žydrą suknelę arba rožinius marškinėlius ir pūstą Tutu sijonėlį. Tik vienintelis trolis Šakius nemėgsta vaiskių spalvų, jis veikiau primena užsimaskuoti miške bandantį šelmį su medžio lapų liemene ir juodais lyg anglis plaukais.

Žavingieji troliai

Dar vienas būdas pasirengti troliškam gimtadieniui – pasigaminti spalvingą apyrankę-gėlę iš veltinio, užsidėti trikampę kepuraitę ir nepamiršti popierinio švilpuko išdaigoms. Taip galite atiduoti duoklę šventės temai išvengdami karnavalinių kostiumų.

Švytintis stalas

O ant stalo taip pat teks dėti ne tik užkandžius ir tortą. Trolišką stalą puošia rožinių šukuosenų kupetos, įvairiausių formų gėlės ir balionėlių puokštės. Kaip jas pasigaminti? Imate nedidukų balionėlių, beriate į juos barstomo konfeti, užrišate ir pritvirtinate prie spalvingo popierinio gėrimų šiaudelio. Pamerkti tokią puokštę galite į kartonines dėžutes.

Žavingieji troliai

Žavingieji troliai

Lai netrūksta ant stalo ir kitų ryškių aksesuarų – kutuotų girliandų, serpantinų, balionų kaskadų, barstomo konfeti, pačių trolių figūrėlių, šen bei ten nutūpusių tieisiai ant stalo. Ir, be abejo, šventė neapsieis be ryškių indų. „Party Inbox” parduotuvėje rasite lėkščių bei puodelių, dekoruotų trolių personažais – jie išties žavingi ir nuotaikingi. Šią indų seriją pratęsia ir gėrimų šiaudeliai, popierinės servetėlės bei staltiesė. Prie jų dera maisto dekoravimui skirti gėlių, vėjo malūnėlių, vėliavėlių formos užkandžių smeigtukai, ryškūs stalo įrankiai bei įvairiaspalvių torto žvakučių rinkiniai. Trolių tortui itin tiktų efektinga grojanti žvakė arba šelmiškos traškančios, kibirkščiuojančios ir beveik neužpučiamos žvakutės.

Žavingieji troliai

Žavingieji troliai

Gurmaniškos spalvos

Taip taip, ir maistas neturi atsilikti nuo šventės dekoracijų. Šiek tiek maistinių dažų ir jūsų desertai įgaus nuotaikingų atspalvių. Trolių sausainiai su spalvotomis šukuosenomis? – TAIP! Keksiukai su ryškiomis kremo kepurėmis? – TAIP! Dar TAIP sakome spalvingiems zefyrams, dražė saldainiukams, zefyriukams ant pagaliukų su spalvotu glajumi ir spalvotais pabarstukais. O ypatingas TAIP itin troliškam saldėsiui – spalvotiems cukraus vatos debesėliams. Patupdyti skaidriose stiklinaitėse ir papurenti jie atrodys lyg trolių perukai.

Žavingieji troliai

Žavingieji troliai

Jei sotūs žadate būti ne vien saldumynais, būtinai patiekite dar ir spalvotų uogų ir vaisių asorti bei spalvingų daržovių lazdelių.

Troliai linksminasi

Jie šoka, dainuoja, groja ir bėgioja… O ką veikia kai pavargsta? Pavargusiems nuo linksmybių troliško gimtadienio dalyviams pasiūlykite sudalyvauti spalvotoje loterijoje. Loterijai, žinoma, reikės pasiruošti: ilgoje standaus popieriaus juostoje iškirpkite tiek skylių, kiek planuojate sulaukti gimtadienio dalyvių, blogojoje pusėje kiekvieną skylę užklijuokite krepiniu popieriumi ir taip pat priklijuokite po vienkartinę stiklinaitę, į kurią įdėkite po kokį nors nediduką žaisliuką, saldumyną ar siurprizą. Gerojoje loterijos juostos pusėje turi matytis tik spalvoti apskritimai. Kvieskite vaikus prie jų ir lai pasirinkę vieną kiša ranką ir išsitraukia savąjį laimėjimą.

Žavingieji troliai

Po loterijos pakvieskite visus į keksiukų dekoravimo dirbtuves, tegul kiekvienas papuošia savąjį spalvotais valgomais pabarstukais. O kai pasisotins, ateis metas pasigaminti kiekvienam po trolį: vieni gali gaminti iš medinių lazdelių ir plunksnų, kiti dažų pagalba pasidaryti savo delno atspaudą ir jį paversti trolio portretu. Troliais gali virsti net ir spalvoti pieštukai, jiems reikės tik pritvirtinti plunksneles arba tiulio karūnėles.

Žavingieji troliai

Daugiau idėjų
Rokenrolo vakarėlio idėjos Rokenrolo vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Mulen ružo vakarėlio idėjos Mulen ružo vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Egiptas vakarėlio idėjos Egiptas vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE