Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

10 dovanų idėjų mamos dienos proga

2022/04/19Party Inbox

Nors vienos dienos per metus neužtenka pagerbti vieną svarbiausių žmonių kiekvieno gyvenime, Motinos diena mums suteikia puikią progą išreikšti dėkingumą mamai ir kokybiškai praleisti laiką kartu. Party Inbox komanda parengė įvairių idėjų Motinos dienos dovanoms, jei šiais metais nusprendėte mamai padovanoti ne tik įprastą Motinos dienos sveikinimo atviruką!

Šiame straipsnyje rasite tiek idėjų virtualioms šventėms, tiek įvairių veiklų, kurias galite atlikti kartu su mama. Kad ir kaip pasirinktumėte švęsti, mūsų apgalvotų ir linksmų veiklų, kurias reikia nuveikti Motinos dienos proga, sąrašas tikrai padės pagilinti jūsų santykius ir parodys mamai, kokios meilės ji nusipelno.

 

10 dovanų idėjų mamos dienos proga

Nors Motinos dienos tradicijos skiriasi ir ši diena visame pasaulyje minima skirtingomis datomis, Motinos diena Lietuvoje, kaip ir dar 5 pasaulio šalyse, minima pirmąjį gegužės sekmadienį. Šiais metais, 2022-aisiais, Motinos dienos gegužės 1 d.

Motinos dienos tradicijos atsirado XVI–XVII amžiuje Anglijoje. Šventė buvo švenčiama ketvirtąjį gavėnios sekmadienį. Tą dieną vaikai grįžo į savo tėvų namus padovanoti mamoms mažų dovanėlių, tačiau maždaug XIX amžiuje šios šventės minėjimas Anglijoje buvo beveik išnykęs. Tik po šimtmečio Motinos diena buvo atnaujinta, tačiau šį kartą tai atsitiko Jungtinėse Valstijose, kur ją įkūrė amerikietė Anna Jarvis, reikalaudama pripažinti motinos vaidmenį visuomenėje.

10 dovanų idėjų mamos dienos proga

1. Palinkėjimai Motinos dienos proga


Motinos dienos sveikinimai neturi būti nuobodūs ir rašomi ant atvirukų, vietoj jų visada galite pasirinkti vieną iš mūsų palinkėjimų dėžučių. Tai bus puiki dovana kiekvienai mamai ir džiugins visus metus! Lankstinukuose galite rašyti gerus linkėjimus kiekvienai dienai, įkvepiančias citatas apie mamų vaidmenį vaiko gyvenime, taip pat gražius prisiminimus iš vaikystės. Esame tikri, kad tokia personalių užrašų dovana tikrai privers jūsų mamą nubraukti džiaugsmo ašarą!

10 dovanų idėjų mamos dienos proga

2. Mėgstamiausi pusryčiai Mamai


Palepinkite savo mamą ir padovanokite itin ypatingą Motinos dienos dovaną – atostogas nuo kasdienių rūpesčių! Išsirinkite spalvingą mamos mėgstamų spalvų staltiesę, nupirkite jai mėgstamų gėlių ir pusryčiams pagaminkite tai, kas patinka mamai arba šventiniam stalui užsisakykite gražų pyragą. Mama visada mumis rūpinosi, o dabar laikas jai atsipalaiduoti ir pasirūpinti ja!

10 dovanų idėjų mamos dienos proga

3. Padovanokite Mamai nuotykį

Mama – vienas užimčiausių žmonių pasaulyje, visada besirūpinanti visais kitais, todėl dažnai pamiršta sekti savo pomėgius ir norus. Jei žinote, kad mama visada norėjo išmėginti savo jėgas floristikos, keramikos srityje ar susidomėjo makaronų meistriškumo kursais, tai bus geriausia dovana mamos dienos proga. Tokios pamokos dabar plačiai prieinamos internete, tad net ir būdami dviejuose skirtinguose pasaulio kampeliuose galite kartu leistis į šį nuotykį ir po pamokos pasidalinti įspūdžiais.

10 dovanų idėjų mamos dienos proga

4. Balionų puokštė

Nors gėlės – puiki dovana Motinos dienos proga, kartais gali atrodyti, kad kasmet jų gauti tampa pernelyg nuobodu. Kodėl nepasirinkus ko nors daug originalesnio ir nepadovanojus mamai helio balionų puokštės? Ši Motinos dienos staigmena yra puiki alternatyva įprastoms gėlėms ir puikiai atrodys šventinėje nuotraukoje, parodydama, kokia ypatinga yra jūsų mama. Be to, jei negalite pasveikinti mamos, galite pasinaudoti mūsų pristatymo paslauga, kad nustebintumėte mamą jos ypatingą dieną.

 

10 dovanų idėjų mamos dienos proga

5. Iškyla kartu su mama


Jei turite sodą kieme ar vietą, kur mama mėgsta eiti pasimėgauti gamta – iškylaukite! Atsineškite porą kilimėlių, pasigaminkite užkandžių, papuoškite teritoriją vėliavėlių girliandomis ir eikite į lauką mėgautis pavasarišku oru! Pakvieskite visas šeimos moteris ir švęskite gyvenimą su jomis!

10 dovanų idėjų mamos dienos proga

6. Atpalaiduojanti SPA diena


Ši Motinos dienos staigmena leidžia improvizuoti, nes SPA dieną galite surengti tiek namuose, tiek užsisakę SPA procedūrą ne namuose. Paverskite didelį vonios kambarį ramybės oaze su žvakėmis, kvapniais aliejais ir atpalaiduojančia muzika. Padovanokite mamai vonios kamuoliuką, kvapnią veido kaukę ir leiskite jai atsipalaiduoti.

10 dovanų idėjų mamos dienos proga

7. Pasinerkite į prisiminimus

Šią mamos dovaną įvertins kiekviena mama! Prieš šventę galite peržiūrėti šeimos albumus ir paruošti šventei specialią foto sienelę, naudodami kaiščius ir lempučių girliandas bei mėgstamas šeimos nuotraukas. Taip pat galite susėsti ir kartu su mama perskaityti šeimos albumus, pasikalbėti apie savo mėgstamiausius vaikystės prisiminimus ir neabejotinai pasijuokti iš juokingiausių nuotraukų.

10 dovanų idėjų mamos dienos proga

8. Praleiskite laiką kartu


Nors mama įvertins ir kitas dovanas, didžiausia dovana, kurią galite jai padovanoti šią Motinos dieną, yra laikas, praleistas kartu. Ar yra kokia nors veikla, kurią mamai ypač patinka užsiimti? Leiskitės į žygį kartu pažintiniu taku, pakvieskite mamą papietauti, kartu gaminti maistą ar surengti žaidimų vakarėlį visai šeimai!

10 dovanų idėjų mamos dienos proga

9. Bilietas į renginį


Mama mėgsta eiti į teatrą ir operą? Galbūt žinote, kad netrukus pasirodys jos mėgstamiausia grupė? Gal mama nori pamatyti parodą ar filmą? Tuomet tai bus tikra dovana mamai Motinos dienos proga! Be to, renginyje galite dalyvauti kartu arba pasiūlyti prižiūrėti mažuosius brolius ir seseris, kad mama galėtų dalyvauti renginyje su tėčiu ir pailsėti nuo kasdienių darbų. Ar šiuo metu nėra galimybės dalyvauti renginiuose? Namuose praleiskite kino vakarą, nusipirkite spragėsių, išsirinkite skanių gėrimų ir filmų, kurie patiks mamai!

10 dovanų idėjų mamos dienos proga

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Drugeliai Drugeliai
2022/02/04
Party Inbox
Balionų lenktynės - kas toliau? Balionų lenktynės - kas toliau?
2022/02/08
Party Inbox
Įspūdingai vestuvių kulminacijai Įspūdingai vestuvių kulminacijai
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE