Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Karnavaliniai kostiumai

2022/02/04Party Inbox

Karnavalo istorija siekia senovės Romą ir Egiptą. Pati žodžio „karnavalas” reikšmė yra kildinama iš itališkojo „carnevale”, tai reiškia „nevalgyti mėsos”. Prieš kelis šimtus metų katalikiškoje Italijoje karnavalai buvo pradėti švęsti pirmąją gavėnios dieną, todėl šis pavadinimas ir yra siejamas su pasninku – mėsos nevalgymu. Manoma, kad karnavaliniai kostiumai atrado populiarumą Italijoje, nes aštuonioliktame amžiuje pirmą kartą įvyko žymusis Venecijos karnavalas, kuris, prasidėjęs antrąją Kalėdų dieną, tuomet tęsdavosi net šešias savaites! Taigi taip karnavalų tradicija paplito po visą katalikiškąją Europą ir gyvuoja iki šių dienų.

Karnavaliniai kostiumai

Karnavaliniai kostiumai

Šiais laikais nebūtina laukti vieną kartą metuose vykstančios šventės, kad galėtume pasipuošti ypatingais karnavaliniais kostiumais. Juos galima naudoti įvairiomis progomis. Dažniausiai karnavaliniai kostiumai yra teminių vakarėlių palydovai. Tai gali būti gimtadienio šventė, Naujieji metai, tradicinis Helovinas, įmonės vakarėlis, bernvakaris, mergvakaris ar net vestuvės. Karnavalinis kostiumas leidžia mums pasijusti išskirtiniais, ypatingais ir paslaptingais, o šventė, kurioje susirenka daug išradingai karnavaliniais kostiumais pasipuošusių svečių, tampa nepamirštama. Karnavalinių kostiumų tematika gali būti pati įvairiausia – pradedant istoriniais laikotarpiais ir baigiant įvairiais pasakų ar filmų personažais. Persirengti galima užsienio tautų ar įvairių profesijų atstovais arba rinktis spalvą, kuri turi dominuoti karnavalinio kostiumo aprangoje.

Didžiausias karnavalinių kostiumų ir atributikos pasirinkimas

„Party Inbox” fiziniuose prekybos salonuose bei elektroninėje parduotuvėje jūs rasite ne tik didelį pasirinkimą įvairiausių karnavalinių kostiumų, tačiau ir populiariausių karnavalinių aksesuarų – dirbtinių barzdų, dirbtinių ūsų, kaukių, skrybėlių ir kitos karnavalinės atributikos.

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Militaristinio vakarėlio idėjos Militaristinio vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Helovinas dia de los muertos stiliumi Helovinas dia de los muertos stiliumi
2021/10/25
Party Inbox
Ypatingas pirmasis gimtadienis Ypatingas pirmasis gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
5 idėjos valentino dienai 5 idėjos valentino dienai
2020/02/11
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE