Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Gimtadienis – karinė misija

2022/02/04Party Inbox

Pamename, kaip seneliai dainuodavo: „Nepabuvęs kareivėliu, nebus geras artojėlis…” Ech, tas šiek tiek romantizuotas kareivio įvaizdis jau nueina į užmarštį, tačiau kariškos temos šiandien kaip niekada aktualios. Savanoriai, šauktiniai, tarptautiniai batalionai, pratybos… – neišsenkantis informacijos srautas mus vis atakuoja.

Gimtadienis – karinė misija

Reikia pripažinti, kad kariuomenės, kareivių bei karinių misijų tema jaudina bei domina ir šių dienų berniukus. Matyt, tai jų kraujyje – ginti, saugoti, kovoti už gėrį ir teisybę. Tad jei norite aktyvaus, herojiško, azartiško gimtadienio, berniukiškai ištvermei patikrinti – nedvejodami rinkitės patriotišką karinę temą. Net neabejojame, kad toks nenuobodžiai aktyvus pasilakstymas bus įdomus ne tik berniukams, bet ir mergaitėms. Pirmyn rengti misijos…

Ieškomi drąsūs kariūnai…

„Ar Tu pasirengęs išbandymams…”, „Tavęs laukia svarbi, drąsos pareikalausianti misija -GIMTADIENIS…”, – štai tokiais žodžiais intriguokite būsimuosius gimtadienio dalyvius. Kvietimus rašykite ant grubaus popieriaus arba tiesiai ant senų žemėlapių lapų. Dėkite juos į rudo popieriaus vokus, ant jų klijuokite įspėjimus „Visiškai slaptai”, „Svarbu”, „Tik drąsiausiems”. Į voką galite įdėti ir kokį nors aksesuarą, kaklo pakabuką, kamufliažinę skarelę, žaislinį kareivėlį arba specialų grimo rinkinį, kad draugai susirinktų jau su kariškai užmaskuotais veidais.

Gimtadienis – karinė misija

Jei gimtadienį planuojate surengti kur nors atokiau nuo miesto, pakvieskite draugus į specialią misiją, kvietimą pakuokite į cilindro formos tūtą, ten įdėkite ne tik kvietimo tekstą, bet ir detalų žemėlapį, kur vyks misija, ir kaip iki jos atvykti.

Paruoštų kvietimų su vokeliais karine tema galite rasti ir „Party Inbox”.

Asketiškai, bet tikroviškai

Tai gimtadienis, kurio nereikėtų puošniai dekoruoti. Rinkitės tik tai, kas būtina, nes karo lauke puošmenos tik išduoda tavo buvimo vietą, o juk teks slėptis, maskuotis…

Gimtadienis – karinė misija

Gimtadieniui namuose naudokite kamufliažinį audinį, tinklus, subtilias girliandas, pagamintas iš žemės spalvų simbolių. Medinės dėžės atstos stalą, brezento gabalas – palapinę, šalmai ir žaisliniai kareivėliai bei šautuvėliai – bus pagrindinės dekoracijos. Namus galite dekoruoti ir foliniais kamufliažiniais balionais, arba žaliais, juodais, rudais balionėliais. Erdves suskirstykite specialiomis girliandomis arba skiriamosiomis juostomis. Įspūdingų dekoracijų galite pasigaminti iš senų žaislinių kareivėlių. Priklijuokite juos prie nedidelių stiklainėlių ir viską nupurkškite auksiniais dažais – galėsite ne tik dekoruoti karinę būstinę, bet vėliau po gimtadienio juos išdalinti kaip prizus šauniausiems kareiviams.

Gimtadienis – karinė misija

Idealu, kai kareiviškas gimtadienis vyksta lauke, kur galima įrengti tikrą vadų štabą, tikrą pratybų zoną, poilsiui skirtas palapines ir net kareivišką lauko virtuvę. O ir erdvės karinėms pratyboms turi būti į valias. Medis, tinklas, brezentas, palapinės, dėžės, virvės, maišai – bus svarbiausios jūsų gimtadienio dekoracijos. Nepamirškite tik skiriamosios juostos gimtadienio-pratybų zonai apjuosti bei šiek tiek patriotinės tautinės atributikos, pavyzdžiui, nedidukių Lietuvos vėliavėlių.

Gimtadienis – karinė misija

Chaki ir kamufliažas

Susipažinkite – chaki spalva, labai mėgiama kareivių, tačiau vis madingesnė ir kasdienėje aprangoje. Tai žalsvai rusva spalva, puikiai padedanti pranykti gamtos fone. Labai įdomu, kad chaki hindi kalboje reiškia purvo spalvą, persų kalboje – žemę ir purvą. Tad jei norite tapti nepastebimu chaki – galite drąsiai voliotis po žemę ir nebijoti išsipurvinti. Tad gimtadieniui nesipuoškite. O jei turite kamufliažinių rūbų – vilkitės būtent juos. Kamufliažas – karinis atradimas, tai karinės įrangos dažymas stambiais dryžiais, dėmėmis, kad jų kontūrai atrodytų kitokie ir priešininkui būtų sunku juos atpažinti. Būtent taip margintą uniformą-kostiumą ir šalmą rasite „Party Inbox”.

Gimtadienis – karinė misija

Nors kare papuošalai nepadeda – kiekvienas karys turi kokį nors amuletą…, pavyzdžiui, kaklo pakabuką ar iš virvelės pagamintą apyrankę.

Ir tik nepamirškite veidų – nedažyti jie išdavikiškai švies priešininkams. Imkite kokybišką rudai-žaliai-juodą grimo rinkinį ir tepkite veidą. Pakaks ir chaotiškų pirštų potėpių, o kruopščiausieji lai kamufliažo raštą perkelia ir ant veido.

Nepamirškite labai svarbių dalyvių – medicinos personalo. Jei gimtadienyje bus nenorinčių lakstyti, vykdyti komandų ir įveikti kliūčių, pasiūlykite jiems įsikūnyti į medicinos seseles ar brolius.

Gimtadienis – karinė misija

Kareiviškas davinys

Net ir gimtadienio vaišės gali būti labai asketiškos. Jei švęsite lauke – jums gali pakakti ir kareiviškos košės (žinoma, gimtadienio torto ignoruoti nevalia) arba į dėžutes supakuoto kareiviško davinio. Kas jį sudarys, jau jūsų fantazijos reikalas. Švenčiantiems namie – kareiviškas stalas gali tapti pagrindine karine būstine su išmaniai patiektais gardėsiais: saldainiai, keksiukai, vieno kąsnio užkandžiai, sumuštinukai – viskas turi būti surikiuota ir padekoruota kareiviškai. Švarūs žaisliniai kareivėliai gali nutūpti ant keksiukų, maistą taip pat galima dekoruoti užkandžių smeigtukais-žvaigždėmis ar kamufliažinėmis vėliavėlėmis.

Gimtadienis – karinė misija

Stalą denkite taip pat kamufliažine staltiese, naudokite juodus, žalius ar vėlgi kamufliažu margintus indus, jei turite, traukite skardinius dubenėlius ir puodelius – bus tikra autentiška lauko valgyklėlė. Gėrimų šiaudelius(beje taip pat dryžuotus žalia-juoda-ruda spalvomis) merkite į skardinius kibirėlius, juose galite patiekti ir saldainiukus arba spragintus kukurūzus. Maistą galite patiekti ir kiekvienam individualiai ant padėklo, kiekvieną užkandį supakavę į servetėles ar nedideles dėžutes.

Gimtadienis – karinė misija

Kariškos pratybos

Šiam gimtadieniui pravers visas estafečių arsenalas, visi judrūs žaidimai ir rungtys. Bėgti, lipti, šokti, lįsti, šliaužti – štai pagrindiniai veiksmažodžiai… O kliūčių ruožus galima įrengti net ir siaurame namų koridoriuje, ištampius virvę nuo vienos sienos prie kitos – bus puiki „kas greičiau pralįs” rungtis.

Gimtadienis – karinė misija

Būtina patikrinti ir kiekvieno kareivėlio taiklumą. Taikinius galima šturmuoti ne tik laidynėmis, minkštomis kulkomis užtaisomais žaisliniais šautuvėliais, bet ir vandens bombytėmis. Jomis galima mėtyti ne tik į taikinius, bet šiltą dieną atakuoti vieniems kitus. Tokiu atveju specialius balionėlius vandeniu teks pripildyti iš anksto. Jų prireiks nemažai – tad pasirūpinkite ir specialiais antgaliais.

Gimtadienis – karinė misija

Ramesnių veiklų mėgėjams galite pasiūlyti pasigaminti kariškus žiūronus iš kartoninių tualetinio popieriaus rulonėlių arba užsiimti vikšrine tankų tapyba.

Gimtadienį vainikuokite apdovanojimais: įteikite gardėsių kupinus padėkos maišelius arba tikrų tikriausius sertifikatus, liudijančius apie sėkmingą misijos ar pratybų įveikimą.

Gimtadienis – karinė misija

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE