Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Ką veikti per bernvakarį

2022/02/04Party Inbox

Bernvakaris tai puiki proga pašėlti, pabūti su draugais ir gerai praleisti laiką.  Tad jeigu Jums teko atsakinga misija  jį suorganizuoti – tuomet skubame į pagalbą ir dalinamės idėjomis kaip be didelių pastangų suplanuoti įsimintiną bernvakarį, kuris patiktų tiek būsimam jaunikiui, tiek jo bičiuliams.

Ką veikti per bernvakarį

Ką veikti bernvakario metu?

Bernvakario metu populiaru žaisti įvairius, vaikinų mėgstamus, laisvalaikio žaidimus. Rinkitės tokį, kuris patiktų jaunikiui ir jo draugams.

Jei mėgstate azartinius žaidimus – namuose suloškite kelias pokerio partijas. Papildykite šį žaidimą šmaikščiais bernvakario paguodos prizais – tokių galite rasti Party Inbox. Jei nemėgstate azartinių žaidimų rinkitės boulingą, biliardą ar kokį kitą mėgstamą žaidimą.

Jei žaidimai atrodo nuobodu, pagalvokite, kokie hobiai vienija susirinksiančius draugus. Galbūt tai medžiotojai, užkietėję pirtininkai ar žvejai? Pagal tai galite kurti bernvakario temą, organizuoti šventinio vakaro veiklas. Tegul tai būna neeilinė pirtis, ar žvejyba gamtoje – su jaunikio priesaikomis bei pasižadėjimais vedybiniam gyvenimui, jei pageidaujate – šokėja ir kitomis bernvakario smulkmenomis.

Ką veikti per bernvakarį

Aktyvių pramogų mėgėjams patiks dažasvydis, išbandymai pramogų ir nuotykių parkuose arba aktyvios orientacinės varžybos. Jei leidžia oro sąlygos ir galimybės – aktyvus vandens sportas (pasiplaukiojimas vandens motociklais, slidėmis ir kt.).

Jei leidžia bernvakario biudžetas, išsinuomokite Sumo imtynininkų kostiumus ar apvalius žemės riedulius (Zorbing Ball) ir suorganizuosite neeilines, iki ašarų juokingas Bumpball futbolo varžybas.

Tam, kad bernvakaris netaptų eiliniu vakarėliu taip pat siūlome išskirtinai pasipuošti, jei ne visam vakarui, tai bent nuotaikingai nuotraukai. Pakvietimuose nurodykite temą, pavyzdžiui – džentelmenai, ji iškart įpareigos dalyvius labiau pasipuošti. Na, o kad atrodytumėte, kaip tikri, iš nespalvoto kino nužengę džentelmenai, siūlome užsiauginti džentelmeniškus ūsus ir barzdas. Jei savi ūsai ir barzdos iki bernvakario nespės suželti – ne bėda. Pas mus kiekvienas galės išsirinkti pagal veido formą, nuotaiką ir charakterį sau tinkamiausius ūsus. Šie ūsai yra kokybiški, lengvai priklijuojami, nealergizuoja odos ir atrodo elegantiškai bei labai tikroviškai. Lengviausia bus jei vyriausiasis pabrolys iškart pasirūpins ūsais, o susirinkus svečiams teliks išsirinkti sau patinkančius ir juos prisiklijuoti. Bernvakario stalui puošti pas mus taip pat rasite ūsuotos stalo atributikos (vienkartinių indų, šiaudelių, smeigtukų ir kt.).

Ką veikti per bernvakarį

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE