Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaukių baliaus idėjos

2022/02/04Party Inbox

Kaukių baliaus idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Kaukių baliai išpopuliarėjo ankstyvosios Europos aristokratijos tarpe. Tai buvo puiki proga persikūnyti į ką nors kitą ir paslėpti savo tapatybę. Kaukės ir dabar yra populiari vakarėlių tema, tik galimybių dabar yra dar daugiau. Galite daryti bendrą kaukių vakarėlių temą, kuomet svečiai patys nuspręs į kokius personažus jiems įsikūnyti ir kiek dėmesio skirti kostiumams. Tačiau galite kaukių vakarėliui priskirti konkrečią temą, pavyzdžiui, pasakų ar kino filmų personažų.

Nesvarbu, kokią kaukių vakarėlio kryptį pasirinksite, svarbiausia, kad jūsų svečiai būtų kuo sunkiau atpažįstami. Jei patys dalyvaujate tokiame vakarėlyje, tiks įvairiausios priemonės – guminės kaukės, domino, gausus, spalvotas grimas, perukai, dirbtiniai ūsai, barzdos ar net krūtinės plaukai.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Kaukių balių dekoruoti labai paprasta, nes tinka praktiškai viskas, ką rasite švenčių reikmenų parduotuvėje. Kaukių baliaus interjeras turėtų būti labai šventiškas ir spalvingas, taigi galite aplinką puošti balionais, girliandomis, medžiagomis, kaspinais ir konfeti. Geriausia derinti kelias pasirinktas spalvas. Kaukių baliui tiks tokie spalviniai deriniai:

  • juoda ir sidabrinė,
  • juoda, balta ir sidabrinė,
  • violetinė, žalia ir auksinė,
  • raudona, violetinė ir auksinė,
  • purpurinė, žalia ir sidabrinė,
  • raudona, juoda ir sidabrinė.

Vakarėlio programa

Išdalinkite svečiams popieriaus užrašams, pieštukus ir paprašykite, kad jie surašytų kas yra kas. Šį žaidimą laimi tas, kas teisingai identifikuoja visus vakarėlio svečius. Visiems atvykusiems svečiams išdalinkite po kokį nors nedidelį, simbolišką daiktą, gali būti ir vieno cento moneta. Vakarėlio metu uždrauskite ištarti kokį nors, dažnai kalboje vartojamą žodį, pavyzdžiui žodį „kaukė”. Visi turi vieni kitus sekti ir iš pavartojusio draudžiamą žodį paimti monetą. Žaidimą laimi daugiausiai monetų surinkęs žmogus.

Nepamirškite nufotografuoti visų savo svečių. Geriausia, jei iš anksto susitarsite su fotografu arba paprašysite, kad kaukių baliaus metu fotografu pabūtų kas nors iš jūsų draugų.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE