Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Olimpinė rio karštligė arba krepšinio aikštelė ant jūsų stalo

2018/09/21Party Inbox

Olimpinė rio karštligė arba krepšinio aikštelė ant jūsų stalo

Iš pradžių pagalvojome, kokios spalvos mums asocijuojasi su olimpinėmis žaidynėmis ir vienbalsiai sutarėme, jog tai juoda ir oranžinė. Stalą užklojome balta staltiese, o per vidurį patiesėme siaurą oranžinės spalvos stalo takelį. Baltas fonas išryškino kitus mūsų pasirinktus stalo dekoro elementus, tokius kaip dryžuoti indeliai užkandžiams, teminės krepšinio servetėlės ir, žinoma, puošni, 

kaip fontanas krentanti, krepšinio tematikos stalo dekoracija. Kaip ir statant namą, taip ir puošiant stalą – turint aiškų ir tvirtą pagrindą, visa kita aplinkui „lipdosi‘ labai lengvai. Tad smagiais stalo akcentais tapo ir medaliai, ir trispalvė juostele, ir krepšinio kamuoliukai-saldainiukai. Ką jau kalbėti apie krepšinio kamuoliais „pavirtusius“ mandarinus! Be jokių abejonių, užkandžius, saldumynus ir netgi gėrimus labai paprasta priderinti prie pasirinktų vakarėlio spalvų.

Maistą ir gėrimus dažniausiai siūlome serviruoti teminiuose ar spalviškai derančiuose vienkartiniuose induose. Ne tik dėl to, kad jie taip puošia stalą, bet ir dėl jų praktiškumo — po smagaus pasisėdėjimo, vienkartinius indus galima tiesiog išmesti ir nesukti galvos dėl netvarkos. Kita vertus, net ir vienkartinės lėkštutės gali įgauti stebuklingai kitokią funkciją: šiuo atveju mes iš jų sunėrėme išskirtines krepšinio girliandas, traukiančias praeivių akis.

Olimpinė dvasia

Jei stalą suruošėte, bet žiūrėdami į jį galvojate, kad norite pridėti vieną ar kitą elementą iki tobulybės, mes siūlome tiesiog apsidairyti po namuose esančius daiktus! Olimpinei dvasiai sukurti kartais gali pritrūkti ir vieno mažo akcento, be kurio negalėsite sakyti, kad “stalas paruoštas”. Tuo akcentu gali tapti viskas, kas asocijuotųsi su būsima žaidynių transliacija — tai gali būti ir oranžinės spalvos gėlės ar žvakės. Dekoruojant stalą, siūlome visuomet pasitelkti kažką savito, nesvarbu, tai būtų namuose rastas daiktas ar jūsų pastangos sukurti gražų vaizdą, žaidžiant spalvomis. Olimpinę dvasią tikrai pajusite ir rungtynes stebėti bus daug smagiau, jei stalą ruošite su meile. Mes, ruošdami saviškį, tikrai ją pajutome!

Olimpinė rio karštligė arba krepšinio aikštelė ant jūsų stalo

Pasinaudojus mūsų idėjomis ir pasitelkus šiek tiek fantazijos, net ir paprastas pasisedėjimas namuose gali tapti išskirtiniu, smagiu bei stilingu! Tikimės, kad skaitydami pasisėmėte naujų minčių ir pajutote užsidegimą, kurį jutome ir mes! 

Kai visas pasaulis eina iš proto dėl olimpinių žaidynių, neatsiliekame ir mes. Kartu su visais, sulaikę kvapą, stebime mūsų olimpiečių šuolius į vandenį, kovas bokso ringuose ir, žinoma, krepšinio rungtynes, kurios nuolat suvienija visus į vieną krūvą. Kiekvieną dieną, būdami apsupti kalbų apie iškovotas pergales ar, deja, nesėkmes, nuolat esame lydimi olimpinės dvasios, kuri priverčia pagalvoti, jog net ir paprastas olimpines žaidynes galima stebėti smagiai ir stilingai! Mes, tarpusavyje besidalindami idėjomis, supratome, kad yra daugybė įdomių variantų, kurie paprastą susitikimą su draugais, prie televizoriaus ekrano, tikrai pagyvintų, todėl nusprendėme tuo pasidalinti ir su Jumis!

Olimpinė rio karštligė arba krepšinio aikštelė ant jūsų stalo

Olimpinė rio karštligė arba krepšinio aikštelė ant jūsų stalo

Krepšinio aikštelė- ant stalo

Tikriausiai daugelis jūsų, galvodami apie įvairias dekoracijas, dažnai jas siejate su tam tikromis šventėmis, gimtadienio ar teminiais vakarėliais. Mes sakome, kad net ir olimpinio krepšinio žiūrėjimas per televizorių yra puikus pretekstas vakarėliui! Vadovaudamiesi tokia idėja, pabandėme šiek tiek paimprovizuoti ir sukurti žaismingą olimpinę dvasią mūsų prekybos salone.

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Agatos kristi vakarėlio idėjos Agatos kristi vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
10 dovanų pakavimo idėjų 10 dovanų pakavimo idėjų
2019/11/30
Party Inbox
Bernvakario idėjos Bernvakario idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE