Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Raudonai - baltas kalėdinis dekoras

2020/05/07Party Inbox

Gruodis - nuostabus mėnuo. Orai šaltėja, tačiau puošnūs parduotuvių vitrinų langai ir įžiebtos Kalėdų eglutės miestuose primena, jog artėja pačios gražiausios ir jaukiausios metų šventės. Belaukiant švenčių puošiasi ne tik miestai, bet ir mes, Party Inbox komanda. Nors iki švenčių liko kelios savaitės, tačiau nesugebėjome atsispirti pagundai sukurti šventinį stalo dekorą, ir štai koks rezultatas mums gavosi!

Stalo dekoravimas nėra lengva užduotis. Net mums, švenčių ekspertams, reikia palaužyti galvą, ypač renkantis dominuojančius dekorų atspalvius. Visos spalvos – gražios, tačiau jų visų sudėti negalime, todėl išsirinkti vieną ar kelias misija sudėtinga, tačiau tikrai įmanoma. Daugeliui Kalėdos asocijuojasi su raudonomis ir žaliomis puošmenomis, tačiau net viena raudona atrodo labai šventiškai ir įspūdingai. Įsitikinkite patys.

Raudonai - baltas kalėdinis dekoras

Raudonai - baltas kalėdinis dekoras

Mūsų šventinio stalo Nr. 1 spalva - raudona, kuri pasižymi ryškumu ir šventiškumu. Stalą papuošėme raudona staltiese, o nedidelės dekoracijos: žvakės, konfeti ir šiaudeliai darniai įsiliejo į raudonų atspalvių visumą. Kurdami dekorą per daug neįsijauskite ir "nenuraudoninkite" stalo :)

Raudonai - baltas kalėdinis dekoras

Kalėdos ir eglutės - du neatsiejami dalykai, todėl ir mes papuošėme savo stalą mini eglutėmis, kurios išsibarstė po visą stalą. Turime pripažinti, šiais metais likome neabėjingi vienai kalėdinei kolekcijai. Raudonas automobilis vežantis kalėdinę eglutę mums pasirodė toks mielas, dailus ir labai tinkantis prie jaukaus bei minkšto stalo dekoro. Mūsų šventinį stalą papuošė, šios kolekcijos, lėkštutės, servetėles, dekoracija, kurią galima kabinti ant Kalėdų eglutės bei sniego gaublys.

Raudonai - baltas kalėdinis dekoras

Raudonai - baltas kalėdinis dekoras

Ar turėsime sniego per Kalėdas, nuspėti, aišku, sunku. Gamta mėgsta krėsti pokštus ir labai dažnai per šventes sniegas ištirpsta. Šiais metais norėjome apsidrausti, todėl mūsų stalo dekoras tapo itin minkštas, pūkuotas ir baltas kaip sniegas :). Per visą stalą išsiraizgė balta LED girlianda, kuri stalui suteikė lengvumo ir jaukumo. Jei manote, kad LED girliandos gali trukdyti susirinkusiems, tuomet įsukite jas į peršviečiamą indą. Ar pastebėjote, jog tarp dailių, raudonų Kalėdų eglės žaisliukų išdidžiai įsitaisė sniego gniūžtės? Išduosime paslaptį, šios gniūžtės netirpsta ir yra valgomos!

Raudonai - baltas kalėdinis dekoras

Raudonai - baltas kalėdinis dekoras

Raudonai - baltas kalėdinis dekoras

Kalėdos – jaukiausia metų šventė, būtent šią dieną sustoja visas pasaulis ir pačiais svarbiausiais mums tampa artimiausi žmonės. Pasirūpinkime, kad artėjančios šventės būtų jaukios, mielos ir tokios pat lengvos kaip krentantis sniegas. ;)

Dekoras: Party Inbox

Nuotraukos: Fotografas Aivaras Ruginis

Valgomos sniego gniužtės: Liu Patty desertinė

 

 

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Stilinga šventinė atributika Stilinga šventinė atributika
2019/08/23
Party Inbox
Atgal į mokyklą - spalvotai! Atgal į mokyklą - spalvotai!
2018/09/04
Party Inbox
9 velykų tradicijos ir žaidimai 9 velykų tradicijos ir žaidimai
2022/03/21
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE