Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

2022/02/04Party Inbox

Animacinis serialas Mano mažasis ponis” užburia pozityvia nuotaika ir spalvomis. Ta pasakiška karalystė verčia tikėti visada nugalinčiu gėriu, linksmais nuotykiais, visagale draugyste, begaline meile ir visada išsipildančiomis svajonėmis. Gražuolius poniukus ir poniukes ypač pamilo viso pasaulio mergaitės. Lietuvos mergaitės taip pat dievina spalvinguosius ponius ir, net neabejojame, svajoja apie vaivorykštės spalvomis nuspalvintą gimtadienį.

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Kur jūs, poniai?

Galbūt daugeliui atrodo, kad kvietimas reikalingas tik svarbiausiai būsimos šventės informacijai užrašyti, kad į gimtadienį galima pakviesti ir telefonu. Tačiau mes tikime, kad šventė prasideda nuo kvietimo įteikimo, jau pats kvietimas gali būti mažyte švente, nediduke įžanga į tai, kas svečių dar tik laukia. Originalus kvietimas tikrai nebus išmestas, užmirštas, o liks atminčiai, prisiminimams.

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Kvietimą gali „atnešti” nedidukė ponio figūrėlė – kiekvienam skirtinga, tai būtų lyg ir pasiūlymas įsikūnyti į gautąjį personažą: Obelėlę, Deimančiukę, Vaivorykštę…

Kvietimą gali atstoti ir baltas debesėlis su vaivorykštės kutais iš spalvingų juostelių arba pilna dėžutė spalvotų konfeti su informacija, išrašyta ant nepripūsto balionėlio.

Vaivorykštės šalis

Mažieji poniai gyvena stebuklų šalyje, žėrinčioje visomis vaivorykštės spalvomis. Ten gyvena ir gražuolė poniukė Vaivorykštė – švelniai mėlyna su vaivorykštės spalvos uodega. Štai jums ir idėja – vaivorykštė lai puošia jūsų šventės erdvę. Ją sukomponuoti paprasčiausia iš įvairiaspalvių balionų: apvalių arba plonų, ilgų lyg dešrelės, skirtų modeliavimui. Ilgus balionus spalvotomis juostomis paprasta tvirtinti prie sienos dvipuse lipnia juostele arba dvipusiais permatomais  lipniais taškeliais – juos lengva išlenkti ir suformuoti idealios formos vaivorykštę. Ties grindimis ji gali baigtis baltų balionėlių debesyje. Tokią pat ilgą ir žavią Vaivos juostą galite formuoti ir iš krepinio dekoravimui skirto popieriaus.

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Taip pat efektingai atrodys ir kabantis baltų balionėlių pulkas su iš jo besileidžiančiais vaivorykštiniais kaspinais, juostelėmis ar audinio kaskadomis. Baltais debesimis drąsiai verskite ir pūkuočius, o iš jų nuleiskite spalvotų serpantinų lietutį.

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Labai spalvingi ir dekoratyvūs „Koriukai” taip pat gražiai susikomponuos į vaivorykštės arką. Iš mažų „Koriukų” verkite girliandas ar tiesiog suberkite į dubenis ir statykite ant stalo. Įspūdingai atrodys ir balionų vaivorykštė, nutūpusi ant stalo. Įvairaus dydžio bei spalvų balionus suriškite į ilgą ir storą girliandą, pritvirtinkite ją prie stalo, o keletą heliu pripildytų balionėlių pririškite prie ilgesnių virvelių, lai jie kybo aukštėliau.

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Šventės vietą taip pat papuoštų dideli skaidrūs balionai pripildyti spalvotų konfeti. Gimtadienio pabaigoje juos galima leisti vaikams susprogdinti taip sukeliant spalvingą konfeti lietų.

Ryškus stalas, ryškus maistas

Net ir serviruodami stalą galite drąsiai laikytis vaivorykštės koncepcijos. Pasakoje visi poniai yra skirtingų spalvų, tad ant baltos staltiesės kiekvienam vaikui dėkite skirtingos spalvos indų rinkinuką. Beje, ryškiaspalviai ponių indai, bei vaivorykštės spalvomis marginti indai geriausiai žiūrėsisi ant baltos staltiesės. Ant jos taip pat puošniai žėrės spalvoti barstomi konfeti, šiaudeliai, „koriukai” ir užkandžiai. Arba rinkitės kokią nors labai ryškią staltiesę ir šviesesnius indus. Jei norite sukurti stalo-debesėlio įspūdį, stalą nuklokite vatą primenančiu sintetiniu kamšalu, papurenkite ir jame įtupdykite dubenis su užkandžiais.

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

O skanumynai lai nenusileidžia spalvingumu. Išmoningai supakuoti ryškiaspalviai dražė virs vaivorykštės sėklomis, keksiukai papuošti baltu kremu ir dryžuotomis guminukų juostelėmis – mažytėmis Ponių šalies salelėmis. Kiekvieną tokią salelę galima apgyvendinti mažuoju poniu, įsmeigus po specialų teminį užkandžių smeigtuką. Ruoškite dryžuotos želė stiklinaites, baltus zefyriukus merkite į tirpintą šokoladą ir apvoliokite spalvinguose mini saldainiukuose. Praktiškai bet kokiems užkandžiams galima suteikti šiek tiek spalvų: vafliukus, duonos lazdeles ar braškes pamirkius ištirpintame šokolade, o po to pavoliojus spalvotuose pabarstukuose. 

Sakysite, per daug saldumynų… tada nepamirškite spalvingų daržovių lazdelių, sumerktų į nedidukes stiklinaites arba į kartonines dėžutes subertų uogų asorti. Net ir tortas tegul nebūna vienspalvis, o kiekviena žvakutė ant jo vis kitos spalvos.

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Koks tavo mylimiausias ponis?

Atsakymas į šį klausimą padiktuos aprangos spalvą. Jei Vaivorykštė – teks ieškoti melsvos tiulinės suknelės, mėlynų ausyčių ir margos uodegėlės. Obuoliukei – oranžinės suknelės, Rožinei Pyragaitei, be abejo, rožinės.

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Puošnios ryškios suknelės gali ir pakakti, tačiau iki mylimo ponio įvaizdžio reikės dar uodegos ir ausyčių. Ausytes patogiausia tvirtinti prie plaukų lankelio, jis atlaikys dar ir žavius karčius. Prie suknelės derės ir tiesiog romantiškomis gėlėmis ir pačia tikriausia mylimo ponio figūrėle padabintas lankelis bei žavus vaivorykštės piešinys ryškiaspalviu grimu ant veido. Veidukus taip pat galite dabinti mėgiamo ponio simboliais: obuoliukais, deimantukais, balionėliais, drugeliais. Turbūt pastebėjote, kad žavieji poniai apdovanoti itin dailiais ryškiaspalviais karčiais. Tokias ponių kasas puikiai atstos ryškūs perukai.

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Bendra veikla stiprina draugystę

Pradžioje pakvieskite mergaites pasigaminti nesudėtingų spalvingų papuošalų. Į dubenėlius pripilkite skirtingų spalvų vėrimui skirtų karoliukų, pasiūlykite skirtingų spalvų juostelių – lai mergaitės susiveria sau ryškių karolių ar apyrankių. Taip pasipuošusias pakvieskite „pajodinėti” improvizuotais arkliukais. Gražių ponių galima pasigaminti iš minkštų, mankštai vandenyje skirtų lazdų, vadinamų „makaronų”. Vieną jo galą užlenkite priklijuokite skaidria lipnia juosta, pritaisykite iš mezgimo siūlų paruoštus karčius, iš popieriaus iškirptas ryškias akis priklijuokite – štai ir ponis… Jodinėti galima ir su muilo burbulų „kardu” bei dalyvauti muilo burbulų pūtimo kovose.

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Pertraukėlės metu pasiūlykite pažaisti žaidimą, apie kurį filmuke dainavo poniukė Žėrutė: „Prisek poniui uodegą”. Improvizuotą juostelių uodegą tokiam pat improvizuotam kartoniniam poniui reikėtų segti užsimerkus ir tris kart apsisukus.

Kai judriems žaidimams ir šokiams nebeliks jėgų, galima vėl susikaupti rankdarbiams, pavyzdžiui, širdelės formos dėžučių puošybai (vėliau jose bus saugomi brangūs prisiminimai), mylimos herojės spalvinimui ar popierinio maišelio dabinimui vaivorykšte.

Pasakiška spalvų ir ponių karalystė

Daugiau idėjų
Ką dovanoti jaunavedžiams? Ką dovanoti jaunavedžiams?
2022/02/04
Party Inbox
Meilė tvyro ore Meilė tvyro ore
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE