Atsinaujinome! Laukiame Jūsų dar erdvesniame prekybos salone!

Apie mus

Mūsų el.parduotuvėje rasite tik kokybiškus stambiausių pasaulio gamintojų vienkartinius indus, stalo bei šventinės erdvės puošmenas, indelius ir dekoracijas užkandžiams, plačią popierinių servetėlių spalvinę gamą,  itin tvirtus stalo įrankius, torto žvakutes ir net balionus. 

Jūsų laukiame ne tik elektroninėje erdvėje, bet ir mūsų šventinės atributikos prekybos salone Vilniuje, Sėlių g. 39. Dirbame I-V 10-18 val. ir VI 10-15  val. 

Kodėl PartyInbox.lt?

Originalu - pristatome išskirtines, daugeliu atvejų niekur nematytas dekoracijas, kurių pagalba šventes paversite kitokiomis - taip nustebinsite savo svečius.

Universalu - teminiams vaikų gimtadieniams, krikštynoms, vestuvėms, šventei jaukiame šeimos rate ar šauniam draugų vakarėliui – pas mus rasite kaip papuošti stalą ir namus visomis progomis. Kaip oficialūs platintojai džiaugiamės galėdami pristatyti naujieną Lietuvoje: Creative Converting- inovatyviausio teminių vienkartinių indų bei šventinės atributikos gamintojo, užimančio lyderio pozicijas ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje- asortimentą.

Kūrybinga – mūsų šventinė atributika suteiks jums laisvę PATIEMS susikurti įspūdingą šventės atmosferą-  net ir neturėdami ypatingų žinių ar patirties,  pasijusite tikrais dekoratoriais! 

Patogu – nereikės vargti paskutinę minutę ieškant ypatingos spalvos servetėlių, tvirtų vienkartinių lėkštučių, spalvingos girliandos ar tiesiog derančios žvakutės tortui- jaukiai vakarodami namuose, mūsų el. parduotuvėje išsirinksite norimas dekoracijas, kurios atkeliaus pas Jus tiesiai į namus.

Interaktyvu- iš patirties žinome, kaip norisi, kad kiekviena detalė derėtų prie šventinės visumos. Todėl mielai pakonsultuosime dėl derančių spalvų ar akcentų- bendromis jėgomis tikrai rasime geriausią šventinį sprendimą!

Tad gerų įspūdžių apsipirkinėjant ir sėkmės rengiant šventę!

PARTY INBOX komanda

 

Partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su partyinbox.lt slapukų politika.

Sutinku