Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Apie išradingai supakuotas dovanas

2022/02/04Party Inbox

Japonijoje, Heian eros (794–1194) metais, niekas nenustebdavo dovanų gavęs eilėraštį. Ta neapčiuopiama ir visų vertinama dovana buvo užrašoma ant plonyčio popieriaus juostelės ir atsargiai įvyniojama į tokio pat plono ryžių popieriaus lankstinį. Dovaną vainikuodavo pridėta žydinčio vaismedžio šakelė. Tokią dovaną gavęs asmuo, pirmiausia nepamiršdavo pasigrožėti dailiu jos įpakavimu ir tik po to džiaugdavosi poezijos kūriniu. Kruopštus ir savita estetika paremtas dovanų pakavimas Japonijoje iki šiol yra labai svarbus, gal net svarbesnis už pačią dovaną. Ir išties, japonai teisūs – gražiai ir išradingai supakuota dovana džiugina dvigubai, o kur dar išpakavimo malonumas… Tikrai verta skirti dėmesio, laiko bei pastangų dovanos įpakavimui, jo dėka kuklią dovaną galima pakylėti iki meno kūrinio statuso.

Apie išradingai supakuotas dovanas

Popierius

Pradėkime nuo to, kad nebūtina išlaidauti perkant specialų popierių dovanoms. Būkite ekologiški, pasižvalgykite po namus, kiek daug laikraščių, žurnalų, lankstinukų ir kitų popierinių leidinių kasdien iškeliauja šiukšliadėžėn. O juk jį sėkmingai galima panaudoti dovanų pakavimui. Į laikraštį suvyniota dovana tikrai neatrodys pigiai, jei vien tuo neapsiribosite: spalvota juostelė, išraiškingo augalo šakelė, gėlė, subtilus dekoro elementas, varpelis, rankų darbo etiketė ar su viduje supakuota dovana susijęs mažmožis bei aksesuaras. Be laikraščio dovanas drąsiai vyniokite į madų žurnalų puslapius, natų sąsiuvinio lapus, žemėlapius, vaikų piešinius, audinių atraižas.

Apie išradingai supakuotas dovanas

Antras gyvenimas

Tęsiant išradingo antrinio panaudojimo temą, siūlome neapsiriboti vien popieriumi. Bet kokia dėžutė, užsilikusi namuose po praėjusio gimtadienio ar naujo pirkinio yra potenciali nauja dovanos pakuotė. Net pati paprasčiausia kartoninė dėžutė gali virsti nameliu, kuriame slėpsis dovana. Jei ši dovana bus skirta vaikui, jis neabejotinai pasiliks ir džiaugsis ne tik dovana, bet ir pakuote-nameliu.

Apie išradingai supakuotas dovanas

Šiek tiek rankų darbo ir bulvių traškučių pakuotė taip pat įsikūnys į įspūdingą dovanų dėklą. Tokios smokingu „aprengtos” dėžutės tikrai nekils ranka išmesti… Na, o jei jums gaila išmesti ir blizgius konfeti – pasaugokite juos iki artimiausio dovanų pakavimo. Ploną popierių patepę klijais ir apipylę blizgiais spalvotais konfeti, pasigaminsite įspūdingo vyniojamo popieriaus. Beje, dovaną galima įpakuoti ir į stiklainį (jei ji ten telpa), o kad jos nesimatytų, kartu su dovana ten pat sklidinai priberkite konfeti purslų.

Akcentas

Kai dovana dėžutėje arba jau suvyniota į gražų popierių, kyla klausimas, ar būtina dar ją perrišti juostele, o gal kaspinu… Mums atrodo, kad ant dėžutės dar galėtų nutūpti nedidelis pūkuotis arba „koriukas”, taip pat dovaną apjuosti galėtų įdomi girlianda. Jei jūsų spintoje slepiasi daug spalvotų siūlų galiukų – panaudokite juos – nustebsite, kaip gražiai jie pavirs originaliu dekoru. Ant dovanų dėžutės taip pat galėtų puikuotis iš popieriaus iškirptų snaigių pulkelis, popierinių drugelių spiečius ar keletas ryškių plunksnų. O gal supakuotai dovanai trūksta tik keleto popierinių juostų, žalių lapų ir ji virs improvizuotu ananasu… Išmonei ir kūrybiškumui ribų nėra. O visiems skubantiems esame paruošę galybę žaismingų gimtadienio ženkliukų – vienas iš jų taip pat gali tapti jūsų dovanos akcentu.

Apie išradingai supakuotas dovanas

Gyvūnai

Jei gimtadienio kaltininkas (dažnai tokį norą garsiai išsako vaikai) labai nori gyvūnėlio, o artimieji nelinkę tokio noro palaikyti ir išpildyti, galima dovanėlę tiesiog supakuoti į dėžutę, o ją paversti stilizuotu taip trokštamu gyvūnu: kate, triušiuku ar šuniuku. Tokia dėžutė tikrai garantuos šypseną ir numaldys liūdesį negavus tikro šuniuko.

Apie išradingai supakuotas dovanas

Na, o jei dovana tokios netaisyklingos formos, kad nesusivynioja gražiai į popierių – dėkite ją į popierinį maišelį, užsukite jo viršų ir dėmesiui nuo šiokio tokio beformiškumo nukreipti paverskite pakelį kokiu nors paukščiu, pavyzdžiui, višta.

Balionai

Ir ką mes darytumėme be balionų? Būtų liūdna. Tai toks universalus dekoro elementas, tinkantis ir didelėms erdvėms, ir mažoms dovanų dėžutėms papuošti. Įsivaizduokite mažą dėžutę, parištą po kupeta helio balionų, sklendžiančią link jūsų oru… Nuostabu! Vienas ar keletas balionų parištų ant dovanų dėžės primena tikrą oro balioną su gondola. O jei helio pripildytą balioną kartu su dovana supakuosite į dėžę, atidaręs ją solinezantas bus smagiai nustebintas. Išradingai galima panaudoti ir modeliavimo balionus – jie gali virsti kaspinais, karūnomis ar gėlių žiedais, papuošiančiais dovanų dėžę. O įspūdingiausiai atrodo dovanų dėžės, sukurtos iš įvairaus dydžio ir formų dekoravimo balionų – tokią dovaną tikrai gaila išpakuoti. Beje, galima sakyti, kad šie balionai „stebuklingi” – jie turi uodegėles, tad balionus labai paprasta tarpusavyje surišti be jokių papildomų siūlų ar juostelių. Iš dekoravimo balionų galėsite formuoti ne tik dovanų dėžes, bet ir snaiges, fotelius, sienas, kamuolius…

 

Apie išradingai supakuotas dovanas

Kaip supakuoti butelį?

Labai dažnai įvairiomis progomis dovanojamas vynas ar kito tauriojo gėrimo butelys, o juos supakuoti (jei jie parduodami be dėžučių) gana sudėtinga – forma nedėkinga. Tad jei nėra galimybės butelio supakuoti į dėžutę, arba norisi jį papuošti neformaliau ir originaliau – teks „aprenginėti”. Puikiai tam tiks vyriškų baltinių rankovės, perrištos solidžiomis juodomis plonomis juostelėmis arba jaukios ir minkštos megztinių rankoves primenančios įmautės. Jei taip įpakuotus gausite du butelius, megztas įmautes galėsite panaudoti vietoj riešinių… Na, o auksarankiai butelius gali dekoruoti karpiniais, sagutėmis, kriauklelėmis, kaspinais ir kitais estetiškais dekoro elementais.

Apie išradingai supakuotas dovanas

Daugiau idėjų
Spalvingo vakarėlio idėjos Spalvingo vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Vestuvių dekoravimo idėjos Vestuvių dekoravimo idėjos
2019/08/09
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE