Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Maniakų vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Apranga ir stilius

Jie gali būti atsidavę sporto komandai arba šakai, muzikos grupei arba žanrui (rokui, metalui), pakvaišę dėl filmų arba aktorių, puoselėti kūno kultą arba aklai tarnauti kokiai nors religijai ar įsitikinimams. Toks maniakiškumas atsispindi jų išvaizdoje – dažniausiai jie perdėtai supanašėja su savo dievinamais herojais, sportininkais arba visa esybe įsitraukia į hobį ir tampa vaikščiojančiu vieno ar kito pomėgio simboliu. Taigi, maniakų apranga priklauso nuo to, kam jie atsidavę. Jei tai konkretus žmogus, pvz., aktorius ar sportininkas, jie visais įmanomais būdais stengsis su juo susitapatinti ar bent jau pasidarys marškinėlius su savo garbinamos asmenybės atvaizdu. Jei esate priklausomas nuo kokios nors veiklos, pavyzdžiui, žvejybos, į vakarėlį galite ateiti kaip pasiruošęs rimtai žūklei. Visiems maniakams pravers įvairūs atributai: perukai, grimas ir įvairiausi aksesuarai (antrankiai, galvos juostos, akiniai, kutai), sirgalių dūdos, vėliavos ar net specialūs konfeti.

Dekoravimas ir serviravimas

Maniakų vakarėlio dekoracijos priklausys nuo to, ar jūsų vakarėlis yra specializuotas, t.y. skirtas tam tikros rūšies maniakams, ar mišrus – toks, į kurį gali rinkis visų sričių ir įvairaus pobūdžio maniakai. Tarkime, jei jūsų vakarėlio tema skirta sporto fanams – geriausiai tiks dekoracijos su vėliavomis, žymių sportininkų portretais, komandų logotipais ir populiariais šūkiais. Tačiau visai kitokios turėtų būti dekoracijos, jei į vakarėlį rinksis žvejybos maniakai arba serialų fanės. Konkrečių standartų čia negalima pritaikyti, viskas priklauso nuo temos ir jūsų fantazijos. Parduotuvėje „Švenčių miestas” rasite dekoracijų bet kokiam maniakų susibūrimui.

Veikla

Maniakai ir vakarėlyje užsiims tuo, dėl ko yra išprotėję. Tarkime, jei į vakarėlį susirinko kompiuterių maniakai, jie visą vakarą gali žaisti kompiuterinius žaidimus ir varžytis tarpusavyje. Sporto fanai nepraleis progos pademonstruoti savo sugebėjimų su krepšinio ar futbolo kamuoliu, na o serialų mėgėjos gali susirungti kuri geriausiai atsimena serialų siužetus ir pažįsta daugiausiai veikėjų. Kokią temą bepasirinksite, ji pati padiktuos ką turėtumėte veikti tokio vakarėlio metu.

Maniakų vakarėlio idėjos

Daugiau idėjų
Šventinis stalo dekoras Šventinis stalo dekoras
2022/02/04
Party Inbox
Balionų figūros Balionų figūros
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE