Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Pirato gimtadienis

2022/02/04Party Inbox

Šiek tiek romantiškos ir šiek tiek baisios piratų istorijos dar vis žavi ir jaudina vaizduotę ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Kupinas nuotykių ir pavojų gyvenimas įkvepia, o jau klasika tapusios knygos bei filmai apie piratų klajones ir kovas tampa puikiais vedliais patiems kuriant piratiškus žaidimus ir renginius. Žinoma, kad virstum piratu pakaks ir vos vieno aksesuaro, pavyzdžiui, akių raiščio, bet jei norite į kelionę Karibų vandenimis leistis su būriu draugų – tebūnie tai nepamirštamas piratų laivas su visa jam priklausančia atributika.

Piratų paslaptys

Intrigos, slapti susitarimai ir netikėtumo efektas – štai kas padeda piratams pasiekti savo tikslų ir apsaugoti paslaptinguosius lobius. Tad ir jūs kviesdami draugus į gimtadienį nebūkite iki galo atviri arba taip supakuokite kvietimą, kad jis ne iš karto atvertų reikiamą informaciją. Tikras piratas turi būti sumanus ir kantrus.

Pirato gimtadienis

Žinutė butelyje – puiki idėja kvietimui įpakuoti. Į stiklinį arba plastikinį buteliuką įpilkite smėlio, kriauklelių ar smulkių akmenėlių ir įdėkite susuktą į tūtelę kvietimą. Buteliuką gerai užkimškite ir dar apvyniokite virvele – tebūnie išties sunkiai įveikiama užduotėlė. Kvietimą-galvosūkį galite sukurti ir pasitelkę tam tikrus kodus, slaptą kalbą ar užšifruodami gimtadienio vietą žemėlapyje. Tokiu atveju tebūnie tas žemėlapis ant šiek tiek apdegusio rudo popieriaus, su išsiliejusio rašalo dėmėmis, ranka pieštais žemėlapio elementais.

O jei į šiuos paslapčių gvildenimo žaidimus leistis nenorite – įteikite linksmus kvietimus. Pavyzdžiui, kartoninį kardą su kaukole ir ant jo surašyta gimtadienio informacija. Arba… ant medinio iešmelio ar pieštuko suverti keli popieriaus lapeliai pirmenantys laivo bures – jos puikiai tiks informacijai surašyti.

Nuo ūsų iki batų

Ko jau ko, o piratų kostiumų ir aksesuarų „Švenčių mieste” tikrai netrūksta. Čia aprengti galime ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Tad jei planuojate tapti vaikų gimtadienio piratų vadu – tikrai rasite kostiumą ir sau. Akių raiščiai, piratų kepurės su plaukais ir be, kardai, skarelės, ūsai, apyrankės – vos keletas aksesuarų ir jūs jau pats tikriausias piratas.

Pirato gimtadienis

Dar nepamirškite keletos laikinųjų tatuiruočių, o jei tokių klijuotis neketinate – savo unikalų piešinį ant rankos ar kojos galite nusipiešti su grimo pieštukais. Taip pat kokybiškas grimas suteiks paslaptingo įvaizdžio, padės įgyti papildomo amžiaus (piratams tai privalumas) ir virsti visiškai neatpažįstamu.

Mergaitės – ne mažiau drąsios piratės. Tad ir joms esame paruošę originalių kostiumų su visais privalomais žaviųjų piračių atributais ir net ginklais. O jei mergaičių nežavi berniokiškas piratiškas stilius? Pasiūlykite romantišką daugiasluoksnį tiulio sijoną, dryžuotas kojines, dryžuotus jūreiviškus marškinėlius ar marškinėlius puoštus kaukolės motyvais, didžiulę piratišką skrybėlę su plunksnomis ir kelis sluoksnius perlus imituojančių karolių. Juk kažkas turi pademonstruoti visus piratų lobius.

Pirato gimtadienis

Piratų urvas

Slaptas urvas ar ola, kuriame piratai slepia savuosius lobius – štai ideli vieta gimtadieniui. O gal geriau laive po vėjo plaikstomomis burėmis?

Burių vaidmenį galite patikėti baltoms ar dryžuotoms audinio atraižoms. Laivo deniui dar prireiks vairo, virvių, inkaro, piratų vėliavos, keleto medinių dėžių, iš kurių galėsite suimprovizuoti užkandžių stalą. Urve visko daug – dėžės, skrynios su monetomis, saldainiais, plunksnos, kaukolės, tinklai. Čia būtina pakabinti daug girliandų, vėliavėlių – visko turi būti daug ir gausiai.

Pirato gimtadienis

Šventiškumo ir spalvų visai šiai improvizuotai erdvei suteiks balionai. Piratai renkasi trijų spalvų derinį – juoda-raudona-balta. Balionai gali būti ne tik vienspalviai, bet ir taškuoti, dekoruoti piratų simbolika, kaukolėmis ir sukryžiuotais kardais. Įspūdingai atrodo ir balionų puokštės, vainikuotos foliniu balionu-laivu. Sukaktuvininko metų skaičiaus taip pat nepamirškite „aprengti” piratiškais simboliais.

Pirato gimtadienis

Jei gimtadienį rengiate jau šiek tiek vyresniems piratamas, galite dekore pridėti daugiau siaubo elementų, pavyzdžiui, daugiau folinių balionų-kaukolių, skeletą, vorų, voratinklių, žvakių – kartu kurkite paslaptingesnę, tamsesnę, niūrensę aplinką. Žinoma, jei jūsų vaikui toks stilius patinka.

Pirato gimtadienis

Puota po burėmis

Būtų nuostabu, jei jūsų vaišių stalas virstų laivu. Ilga juoda staltiesė, medinėse dėžutėse sukrautos vaišės, dryžuotomis burėmis virtęs dovanų vyniojimo popierius ar vienkartinė staltiesė, inkaras, virvėmis apvynioti gėrimų buteliai, vėliavėlių girliandos. Čia taip pat tegul dominuoja dryžiai (raudona-balta, mėlyna-balta, juoda balta), raudona ir juoda spalvos. Šiek tiek gali atsirasti ir auksinių motyvų, pavyzdžiui kelios auksinės vienkartinės lėkštės lyg aliuzija į piratų turtus.

Pirato gimtadienis

Tad ant stalo klokite juodą staltiesę, per vidurį tieskite dryžuotą takelį, išdėliokite didesnes auksines lėkštes, o į jas dėkite mažesnes su piratiškais piešiniais, pastatykite juodas stiklinaites su raudonai-baltai dryžuotais šiaudeliais. Rinkitės juodus stalo įrankius ir juos supakuokite į dryžuotas servetėles, perriškite jas juostele su kokiu nors piratišku simboliu. Kiekvienam svečiui prie jo lėkštės padėkite po specialų piratų ženkliuką arba žėrinčių piratų lipdukų rinkinuką (beje, pastaraisiais galima dekoruoti stiklines ar gėrimų buteliukus) – bus atminimui apie piratišką gimtadienį.

Pirato gimtadienis

Net ir įprastas vaišes galite paversti piratiškomis: į keksiukus įsmeikite piratiškų smeigtukų su kaukolėmis, sumuštinius padabinkite burėmis, torto žvakutes taip pat rinkitės piratiškas. Dar viena žavi idėja nuolat judantiems piratams įrengti atsigaivinimo postą – į plastikinius buteliukus pripilkite paprasto vadens, o prie jų privyniokite po popierinį šiaudelį (tebūnie skirtingi, bus lengviau atsiminti kuris kurio) su vėliavėle – iš tokio bus lengva atsigerti net ir žaidimų įkarštyje.

Pirato gimtadienis

Būrys – pirmyn!

Ką veikia piratai kai nedainuoja piratiškų dainų apie jūrą, nekovoja su kitų laivų įgulomis ir nemiega hamakuose? Gal jie rūpinasi savo įvaizdžiu ir dabinasi naujomis tatuiruotėmis – laikinų piešinių ant kūno saloną galite įrengti ir jūs. Tai bus puiki įžanga į judresnius žaidimus. O kokybiškos grimo priemonės leis įgyvendinti pačias netikėčiausias iėjas.

Tiesa, vos nepamiršome, kad pagrindinė piratų veikla susijusi su lobių paieškomis ir slėpimu. Tad skrynelę su saldainiais, ženkliukais, brangakmenių fosilijomis bei kita piratų atributika galite kur nors paslėpti ir jūs. Tada žemėlapiai į rankas, keletas užuominų ir piratai ilgam bus susitelkę į paieškas.

Pirato gimtadienis

Energijai išlieti galite suorganizuoti ir vandens „bombyčių” mūšį (žinoma, vasara ir laukas būtini) arba kliūčių ruožą kieme ar pievoje, kur, pavyzdžiui, reikės siauručiu liepteliu įveikti ryklių knibždančią jūrą. Piratišką taiklumą galėsite išbandyti kabliarankio žaidime – jam prireiks sienelės su pritvirtintais kabliais ir keleto žiedų. Kas daugiausia žiedų užmes ant kablių – to lauks prizas, pavyzdžiui, pirato kardas.

Gimtadienio pabaigai parinkite šiek tiek ramesnes veiklas. Pabandykite iš modeliavimo balionų lankstyti kardus ar piratų kepures. Idėjų lankstiniams galite pasisemti specialioje „Švenčių miesto” knygutėje. O gimtadienio finišas – smagus barstomo konfeti lietus arba konfeti patrankų fejerverkai ir fotosesija su specialiais piratiškais aksesuarais.

Pirato gimtadienis

Nepamirštamo jums gimtadienio, Karibų piratai!

Daugiau idėjų
Krikštynų dekoravimas Krikštynų dekoravimas
2022/02/04
Party Inbox
Nemada vakarėlio idėjos Nemada vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Maniakų vakarėlio idėjos Maniakų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Akinių vakarėlio idėjos Akinių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE