Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Indėnų ir kaubojų vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Vakarėlio apranga ir stilius

Indėnų ir kaubojų tema tikrai originali – tokių vakarėlių pasitaiko nedažnai. Geriausi patarėjai indėnų ir kaubojų vakarėlio garderobo klausimais yra vesternai. Pasižiūrėkite porą filmų ar bent jau jų ištraukas ir žinosite kaip reikia atrodyti. Jeigu nuspręsite būti čiabuviu – jums reikės odinių drabužių. Tiek vyrai, tiek moterys turės būti tamsaus gymio, ilgais juodais plaukais, su juostomis ant galvų už kurių kyšos plunksnos. Indėnai tradiciškai puošiasi tatuiruotėmis ir veido piešiniais. Jų ginklai – lankas, strėlės ir ietis. Kaubojų apranga kitokia – vyrai lyg nužengę iš senos „Marlboro” reklamos. Būtinai skrybėlėti, su prasegtais marškiniais, ant kaklo skarelė. Kaubojai gali mūvėti džinsus ir smailius odinius batus. Jų aksesuaras – masyvus diržas, prie kurio kabinami ginklai. Jei merginos norėtų sau prisitaikyti kaubojų stilių – pravers šis Madonos klipas.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Kaubojų ir indėnų susibūrimo vieta turėtų asocijuotis su gamta, indėnų misticizmu arba kaubojų kasdienybe, t.y. daržine ir baru. Dekoracijoms tiks įvairūs indėnų totemai ir dirbtiniai kailiai. Galite iš kartono ir spalvoto popieriaus padaryti didelius kaktusus ir juos pakabinti ant sienų. Raskite vietą salūnui įrengti. Jį galite dekoruoti šerifo ieškomų asmenų nuotraukomis (tai gali būti ir kažkas iš jūsų svečių). Jei šventė vyksta vasarą, lauke pastatykite porą vigvamų ir sukraukite laužą. Išradingai paserviruokite stalą. Nors indėnai ir kaubojai labiausiai mėgsta BBQ patiekalus, galite išradingai su maistu improvizuoti vakarėlio tema. Pavyzdžiui, apverskite susuktus vaflius ir turėsite vigvamus imituojantį desertą.

Vakarėlio programa

Surenkite kaubojų ir indėnų žaidynes, kur jie susirungtų tokiose rungtyse kaip jojimas netikru arkliu arba laužo užkūrimas be degtukų ar žiebtuvėlio. O koks kaubojų vakarėlis be linijinių šokių? Būtinai parinkite countrystiliaus muzikos, parodykite svečiams keletą judesių ir surenkite tradicinius kaubojų šokius daržinėje.

Indėnų ir kaubojų vakarėlio idėjos

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE