Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Dėlionės - originali teminio gimtadienio idėja

2018/08/21Party Inbox

Stalo papuošimas ir kiti serviravimo ypatumai

Vaikų gimtadieniams idealiausiai tinka vienkartiniai indai: jie žaismingi, saugūs, o ir tėveliams po šventės reikia mažiau tvarkytis. Gražu ir praktiška! Šventinio stalo papuošimui buvo pasirinktas trijų spalvų derinukas: ant šviesiai gelsvos staltiesės dailiai išdėliojome ryškiaspalvius rožinius ir vandenyno spalvos indus.

Net ir pačią neįprasčiausią gimtadienio temą galima įgyvendinti, į pagalbą pasitelkus stalo serviravimo akcentus, spalvingus, vienspalvius indus ir nebūtinai teminius, kurie paprastai būna dekoruoti įvairiaspalviais piešinėliais, bei šiek tiek fantazijos. Žinoma, nepamiršome ir pagrindinės gimtadienio atributikos – dailių,  rankomis iškarpytų dėlionės detalių, pritvirtintų prie medinių pagaliukų. Toks žaismingas ir spalvingas stalo papuošimas sužavėjo ir mažus, ir didelius.  

Dėlionės - originali teminio gimtadienio idėja

Gimtadienio gėrybės

Tėvelius vaišinome lengvais užkandžiais: vieno kąsnio sumuštinukais, suktinukais ir kitais skanėstais. Tuo tarpu, vaikai mėgavosi sausomis užkandėlėmis ir išties nepaprastais dėlionės sumuštinukais, kurie sausainių formele buvo išpjaustyti į nuotaikingas dėlionės formos detales. Gimtadienio stalo hitu tapo guminukai, kurie savo spalvomis ne tik derėjo prie gimtadienio spalvinės atributikos, bet buvo ir be galo gardūs. Nemažesnio populiarumo sulaukė šokoladiniai šaukšteliai ir cake-pops‘ai. Visgi, visus šiuos skanėstus nustelbė stalo karaliumi pramintas – gimtadieninis tortas, nubarstytas spalvingomis dėlionės detalėmis. Taigi, net ir maistas bei skanėstai tapo išties svarbia gimtadienio dekoracijų dalimi ir išlaikė vientisą šventės tematiką.

Šventės dekoracijos – kruopštaus darbo rezultatas

Dėlionės tematika išties labai originali, tačiau net ir keisčiausią idėją, pasitelkus fantaziją ir įdėjus pastangų,  galima sėkmingai įgyvendinti. Visos dekoracijos buvo pagamintos rankomis:  internete rastos ir iš spalvoto kartono iškirptos dėlionės detalės  tapo vardine girlianda, smeigtukais maistui papuošti ir staltiesės dekoro elementais. Žinoma, koks gimtadienis be balionų? Prie pasirinktų spalvų buvo priderinti ryškiaspalviai balionai, kurie itin traukė mažųjų šventės dalyvių žvilgsnius.

Dėlionės - originali teminio gimtadienio idėja

Pramogos ir linksmybės

Gimtadienio šventė vyko žiemą, todėl buvo nuspręsta ją paminėti žaidimų kambaryje „Ledinukas Navy“, kuris mažiesiems gimtadienio dalyviams pasiūlė itin daug linksmų pramogų ir atrakcijų. Mes, savo nuožiūra, paruošėme atskirą žaidimų kampelį, kuriame karaliavo dėlionės – vaikai galėjo dėlioti paprastesnes dėliones arba kitaip atskleisti individualius kūrybinius gebėjimus: ant balto popieriaus lapo buvo atspausdinti ir ant tvirtesnio kartono užklijuoti dėlionių trafaretai – ant jų šventės dalyviai galėjo nupiešti savo piešinį ir vėliau jį iškarpyti į dėlionės detales ir taip susikurti savo dėlionę.

Dėlionės - originali teminio gimtadienio idėja

O svečiai, nenorintys piešti, galėjo tiesiog nuspalvinti ir išsikarpyti jau paruoštus dėlionės trafaretus.

Linksmą gimtadienio šventę vainikavo bendra svečių fotosesija su linksmais aksesuarais.

Taigi, žaidžiant stalo serviravimo akcentais, spalvomis, jų deriniais ir kuriant originalią atributiką, net ir pati netikėčiausia gimtadienio tema gali būti sėkmingai įgyvendinta. Reikia tik noro, laiko, pastangų ir fantazijos, kurios mylintys tėvai tikrai nestokoja.

Stalo serviravimas ir vienkartiniai indai: Party Inbox

Tortas: Lara Saule

Cake-pops: Spoon to the Moon 

Foto: Renata Riškutė-Skrebūnė

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Su gimtadieniu, lietuva! Su gimtadieniu, lietuva!
2018/08/21
Party Inbox
Visoms balerinoms Visoms balerinoms
2022/02/04
Party Inbox
Angelų ir demonų vakarėlio idėjos Angelų ir demonų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE