Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Egiptas vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Egiptas vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Šį vakarą jūsų svečiai iš praeities garsūs, galingi ir mistiški. Tai faraonai, karalienės, žyniai, mumijos ir dievybės. Egipte galima sutikti faraoną Ramzį ir karalienę Kleopatrą, kurie ir diktuos vakarėlio „madas”. Senovės Egipto įvaizdžiui reikalingi vešlūs, juodi plaukai, ryškus makiažas (juodai apvestos akys) ir auksiniai aksesuarai. Jei nesate nusiteikę nuomotis kostiumo, egiptietišką tuniką nesunkiai pasidarysite patys. Jums reikės daug baltos medžiagos tunikai ir auksinės medžiagos drabužio dekoravimui. Išmatuokite pageidaujamą ilgį, sulenkite medžiagą per pusę ir centre iškirpkite apvalią apykaklę. Šonus susiūkite, palikdami rankoves. Tuomet iš auksinės medžiagos iškirpkite antrą, didelį apskritimą ir pritvirtinkite auksinę apykaklę prie drabužio. Kostiumą sujuoskite diržu, kurį galite pasidaryti iš tos pačios auksinės, ar kitos spalvos medžiagos. Jei nenorite gaišti laiko rankdarbiams, visada galite tapti mumija. Šiam kostiumui tereikia daug binto. Apsivyniokite juo nuo galvos iki kojų ir tapsite pačia tikriausia mumija.

Daugiau egiptietiškų kostiumų pamatysite šiame video:

Na o šiame video trumpa egiptietiško makiažo pamoka:

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Egiptas visų pirma asocijuojasi su piramidėmis. Jas galite labai paprastai padaryti iš kartoninių dėžių. Išardykite dėžes ir sukarpykite vienodais stačiakampiais, kurie bus plytos, reikalingos piramidžių „statybai”. Kartonines plytas suklijuokite ant sienos į piramidės formą. Nupieškite arba atspausdinkite įvairių hieroglifų bei kitų egiptietiškų simbolių ir jais dekoruokite duris, sienas, langus. Stalą padenkite ryškiai raudona staltiese ir pabarstykite auksiniu konfeti. Pripildykite apvalius indus vandeniu, pamerkite į juos po gėlės žiedą arba žvakių. Vaišinkite svečius egiptietiškais valgiais, kurių receptus tikrai rasite internete. Tai kebabai, pita, aviena, ryžiai ir humusas.

Vakarėlio programa

Yra keletas paprastų, bet labai linksmų Egipto tematikos žaidimų. Vienas jų – mumijos vyniojimas. Suskirstykite svečius komandomis. Kiekvienai komandai duokite po keletą tualetinio popieriaus rulonų. Komandos turi paskirti „mumiją” ir kuo greičiau ją suvynioti. Žaidimą laimi greičiausiai mumiją suvysčiusi komanda. Kitas žaidimas – „faraonų šešėlis”. Ant didelių popieriaus lapų nupieškite kiekvieno svečio šešėlį, bet jo niekam nerodykite, kol nebus nupiešti visų šešėliai. Iškabinkite visus piešinius ir paprašykite, kad egiptiečiai surastų savo šešėlio atvaizdą.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE