Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Rokenrolo vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Rokenrolo vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Rokenrolas išpopuliarėjo 1950-aisias metais, todėl reikėtų gerai pasidomėti to laikotarpio aprangos stiliumi. Ko gero tai bus vienintelė vakarėlio tema, apie kurią galima pasakyti, kad vaikinams gali būti sunkiau rasti tinkamą kostiumą nei merginoms. Merginos tuo metu nešiojo pūstus sijonus iki kelių, baltas kojinaites ir pirštinaites. Vaikinams labiausiai tiktų Elvio Preslio stiliaus apranga, tačiau jei tokį prabangų kostiumą rasti sudėtinga – pakaks siaurų kelnių, baltų aptemptų marškinėlių, lakuotų batų ir daug plaukų lako arba želė ant galvos. Idėjų kostiumams rasite filme “Grease” su Džonu Travolta.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Rokenrolo vakarėlį reikėtų dekoruoti muzikine tematika. Būtų puiku, jei rastumėte senų, nereikalingų plokštelių ir jas galėtumėte panaudoti kaip pagrindinę dekoraciją – kabinkitės jas ant sienų arba nuleiskite nuo lubų ir šviestuvų. Taip pat labai tiktų muzikos instrumentai. Tikrieji instrumentai pernelyg didelė prabanga, tad patys pasigaminkite gitarų ir saksofonų iš kartono. Muzikinė tematika gali dominuoti ir stalo serviravime – servetėlės, staltiesės ir indai su muzikos instrumentais arba natomis. Pagrindiniu stalo akcentu galėtų būti didelis gitaros formos pyragas arba tortas.

Vakarėlio programa

Daug nereikia svarstyti – pagrindinis šio vakarėlio užsiėmimas yra dainos ir šokiai. Pirmiausia pasirūpinkite fonoteka – jums reikės daug rokenrolo stiliaus muzikos. Patalpoje numatykite vietą scenai, kurioje galės pasirodyti jūsų svečiai. Būtinai surenkite dainavimo konkursą. Tai gali būti karaokė arba netikras dainavimas, kai pagal muziką tik žiopčiojama. Svarbiausia – artistiškumas. Būtų puiku jei vakarėlyje būtų žmogus, mokantis šokti rokenrolą ir galėtų vesti šokių pamoką.

Daugiau idėjų
Susikrauname lagaminus ir pirmyn! Susikrauname lagaminus ir pirmyn!
2018/08/21
Party Inbox
Spalvingo vakarėlio idėjos Spalvingo vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Mergaitės krikštynos Mergaitės krikštynos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE