Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vabaliukai kėlė puotą

2022/02/04Party Inbox

Pirmuosius vaiko gimtadienius kur kas geriau prisimena ne pats sukaktuvininkas, kol kas dar nesuprantantis šventinio šurmulio priežasties, bet tėvai ir patys artimiausieji suaugusieji. Tad nenuostabu, kad temas tokiems gimtadieniams taip pat renkasi tėvai. Kol šventės stilistikos dar nediktuoja mylimi filmų ir knygų herojai, norisi mielos, jaukios, švelnios ir kūdikišką tyrumą atspindinčios temos. Tam puikiai tinka tiek melsvas bei rožinisgimtadienis, arba galima į svečius pakviesti žaismingų vabaliukų: bitučių ar boružėlių.

Vabaliukai kėlė puotą

Bitutės Majos įkvėpti

Maja – turbūt, garsiausia pasaulyje bitutė. Ji smalsi, draugiška ir labai geranoriška – tikra herojė. Tačiau vaikystę ir bitutes sieja dar vienas bendras bruožas – neapsakomas saldumas. Kaip bitės susijusios su saldumu – viskas aišku, o vaikystė taip pat, žvelgiant iš suaugėliškos perspektyvos, lyg pats saldžiausias medus. Jis, kaip ir bitutės, nuo seno romantizuojamas bei turi gilias simbolines tradicijas. Anksčiau sakydavo, kad medus – tai žvaigždžių lietus, kuris iškritęs sudrėkina žiedus. Tad tokia saldžiai geltona šventė – labai tiks vaikučio gimtadieniui.

Vabaliukai kėlė puotą

Žvilgterėjus į bitę aišku, kad gimtadienio dekoravimui reikės rinktis geltoną, juodą ir baltą spalvas. Jos ryškios, ir, kas labai patinka vaikams – kontrastingos. Tačiau neapsiribokite vien tik spalvomis – bitučių pilveliai dryžuoti…, tad dekorą lai pagyvina patys įvairiausi dryžiai, zigzagai ir net taškeliai. Įvairioms girliandoms kurti jums labai pravers įvairiai margintos juodai geltonos ar juodai baltos audinių atraižos, juostelės bei taškuoti, dryžuoti ir zigzaguoti popieriniai šiaudeliai. Iš šių paprastų priemonių sukomponuosite ne tik girliandų, bet ir susuksite vainikų, sukonstruosite skaičių, žymintį sukaktuvininko amžių.

Vabaliukai kėlė puotą

Nepamirškite ir balionų! Bitutės formos folinių balionų rasite „Švenčių miesto” lentynose, kaip ir didelių bei mažų guminių ovalių balionėlių bei ilgų, skirtų modeliavimui. Visi šie balionai taip pat nesudėtingai gali virsti įspūdingomis figūromis, fantastiniais augalais, gėlėmis, kuriose nutūps balioninės bitutės. Beje, ryškiai geltoniems balionams priklijuokite plono popieriaus sparnelius, juodu markeriu padryžuokite pilvuką – tokių bitučių, pririštų ant specialių balionų pagaliukų, galite įteikti kiekvienam svečiui arba papuošti jomis visą šventės erdvę. O kur nors per vidurį pakabinkite pinjatą su saldumynais šventės kulminacijai.

Vabaliukai kėlė puotą

Kuo papuošti mažylį tokiai šventei? Specialių bitučių kostiumų, pūstų sijonėlių, sparnelių ir galvos aksesuarųrasite pas mus. Beje, improvizuotus bitutės ragelius galite sumeistrauti ir patys iš plaukų lankelio, audiniu apsuktos vielos ir dviejų geltonų burbuliukų iš siūlų.

Vabaliukai kėlė puotą

Stalas taip pat tebūnie geltonas su juodų dryželių akcentais, arba baltai juodas su ryškiais geltonais aksesuarais. Stalą neabejotinai papuoš žavingai dekoruoti indai, gėrimų šiaudeliai, dryžuotos servetėlės. Taip pat siūlome atkreipti dėmesį ir į bitutėmis dekoruotus užkandžių aksesuarus – specialius smeigtukus, keksiukų formeles, užkandžių dėželes, etiketes, kuriomis galėsite dekoruoti saldainių stiklainėlius ar gėrimų buteliukus. Ir, žinoma, taip pat dekoruotos torto žvakutės, užbaigainčios vientisą stalo dekorą.

Vabaliukai kėlė puotą

Vabaliukai kėlė puotą

Ant užkandžių stalo lai netrūksta saldumo: medumi gardintų keksiukų, dryžuotų desertų, geltonu glajumi dekoruotų lazdelių, medaus torto…

Vabaliukai kėlė puotą

Boružėlė septyntaškė

Dar vienas gražuolis vabalėlis, ne kartą apdainuotas dainose – boružėlė. Ji ne tik graži, bet ir dekoratyvi, o tai reiškia dekoruoti šventę bus vieni juokai. Raudona ir juoda bei daug taškelių – štai jūsų šventės leitmotyvas. Raudoni, juodais taškiukais marginti balionai ir jų puokštės, raudonai-juodai-baltai margintų juosteliųgirliandos. Įvairių kabančių dekoracijų su boružėlėmis rasite mūsų parduotuvėje, o joms į kompaniją pagaminkite dar keletą iš raudonų papurusių pūkuočių – keli juodi popieriniai apskritimai, veidelis ir rageliai – linksmos boružėlės pasiruošusios papuošti jūsų šventę.

Vabaliukai kėlė puotą

Vabaliukai kėlė puotą

Taškelių nepamirškite ir rinkdamiesi aprangą. Jei taškuotų rūbų neturite, nebėda – galite juos papuošti iš juodo popieriaus kirptais arba pasidairyti „Švenčių miesto” karnavalinių kostiumų skyriuje, čia rasite ne tik pilnai sukomplektuotą boružėlės kostiumą, bet ir atskirų aksesuarų: sparnelių, ragelių ir taip pat grimo dažų. Pastaraisiais septyntaškes galėsite piešti ant veidukų ar rankyčių. Nuostabiu aksesuaru gali tapti ir paprasta trikampė kartoninė gimtadienio kepuraitė – šiek tiek juodų taškų, rageliai ir jūs jau boružėlė.

Vabaliukai kėlė puotą

Dekoruodami vaišių stalą taip pat laikykitės spalvų trijulės: raudona-juoda-balta. Jūsų pasirinkimas, ar stalas bus šviesus ir baltas su juodai raudonais akcentais, ar atvirkščiai – sodrus ir raudonas su baltai juodomis detalėmis. Jums bet kokiu atveju pravers taškeliais ir zigzagais margintos kartoninės užkandžių dėžutės, boružėmis puošti gėrimų šiaudeliai, lėkštutės ir puodeliai, užkandžių smeigtukai.

Vabaliukai kėlė puotą

Vabaliukai kėlė puotą

O į tas užkandžių lėkštutes guldykite braškes-boružėles su juodojo šokolado taškeliais, balto jogurtinio kremo ir trupintų šokoladinių sausainių sluoksniuočius stiklinaitėse ir net aviečių ir gervuogių ar mėlynių pagalba boružėle paverstą tortą. Pavadinkite kaip nors kiekvieną patiekalą ir jo pavadinimą užrašykite ant kortelės.

Vabaliukai kėlė puotą

O ką veikti su mažyliais jų šventės metu?

Dainuoti dainas apie vabaliukus, pavyzdžiui, „Vabaliukų puota”, „Boružėlė septyntaškė”.

Mokytis šokio „Bitute pilkoji”.

Pasigaminus vabaliukų ant pagaliukų suvaidinti epizodą iš knygutės apie bitutę Mają improvizuotame namų lėlių teatre.

Lauko akmenukus dažų pagalba versti į bitutes ir boružes.

Su pasigamintais akmenukais-vabaliukais žaisti kryžiukus ir nuliukus.

Vabaliukai kėlė puotą

Daugiau idėjų
5 būsimos nuotakos išbandymai 5 būsimos nuotakos išbandymai
2022/02/04
Party Inbox
Susikrauname lagaminus ir pirmyn! Susikrauname lagaminus ir pirmyn!
2018/08/21
Party Inbox
Balionų vakarėlio idėjos Balionų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE