Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Rausvai mėtinės zuikutės krikštynos

2021/03/30Party Inbox

Krikštynos – viena ypatingiausių ir gražiausių švenčių, kuri būna tik kartą mažylio gyvenime. Nesumeluosime sakydami, kad visi tėveliai nori suorganizuoti tobulą krikštynų šventę, kurioje būtų apgalvota kiekviena – net ir pati menkiausia detalė. Ne išimtis yra ir krikštynų dekoras. Dažnai šį procesą patikime įvairiems dekoratoriams, kurie yra savo srities profesionalai, puikiai žinantys pagrindinius stilių ypatumus, spalvų derinius, proporcijas, na ir žinoma, įvairias technines gudrybes. Tačiau negalvokite, kad jūs patys negalite sukurti gražios ir įsimintinos krikštynų šventės. Šiame blogo įraše pasidalinsime savo patirtimi ir idėjomis rengiant zuikutės tematikos krištynas, kurios padės ir jums sukurti tobulą ir labai jaukų šventės dekorą.

KRIKŠTYNŲ ERDVĖS DEKORAS

Viena sunkiausių užduočių, ruošiantis krikštynoms – sugalvoti temą. Prisipažinsime – ir mes susidurėme su šia problema, nes krikštukė dar visai mažutė – neturi jokių mėgstamų personažų, o tėveliai irgi neišreiškė griežtų norų. Bet visai atsitiktinai paaiškėjo, kad mažoji labai myli savo minkštą pilką zuikutį! Bingo - štai nuo to momento visos dekoro idėjos ėmė rutuliotis lyg siūlų kamuolys. Iš karto krikštynų šventei parinkome jaukių spalvų “Zuikytės” dekoracijų kolekciją, kurioje vyrauja jaukūs rausvi ir mėtiniai atspalviai, o puošnumo ir lengvumo dar prideda balta spalva. Šį spalvinį derinį išlaikėme ir stalo dekore, ir bendrame šventinio dekoro kolorite.

Rausvai mėtinės zuikutės krikštynos

KRIKŠTYNŲ STALO DEKORACIJOS

Žinoma, vienas pagrindinių krikštynų šventės akcentų buvo desertų stalas. Skanėstų buvo tiek daug, kad visi jie ant šio pagrindinio stalo net netilpo...

Ne visada norisi, ne visada yra galimybė – bet šįkart stalo dekoras dėliojosi labai simetriškai: naminiai zefyrai ir morengai „nutūpė“ saldumynų stoveliuose, specialiai dekoruoti sausainiai – ant stiklo pakylų, o stalo šonus „įrėmino“ vardiniai buteliukai su popieriniais šiaudeliais, puošti tiulio pūkučiais ir užpildyti krikštukės mamos gamintu naminiu limonadu. Jaukumo stalui suteikė sodo jurginai ir pilnavidurė rožė po gaubtu. Stalo kraštą apipavidalinome derančių spalvų girlianda, o po pačiu stalu primėtėme balionų „pusnių“. Tortas puikavosi ant mažais balionėliais užpildytos stiklo kolonos gretimais.

Rausvai mėtinės zuikutės krikštynos

Rausvai mėtinės zuikutės krikštynos

Rausvai mėtinės zuikutės krikštynos

Rausvai mėtinės zuikutės krikštynos

Balionai – kartu su zuikučių ir popierinių koriukų kompozicija – bendram krikštynų šventės dekorui pridėjo žaisimingumo ir vaikiškumo.

Rausvai mėtinės zuikutės krikštynos

FOTO SIENELĖ – ŠVENTINIS FONAS

Bene ryškiausias krikštynų dekoro akcentas šįkart buvo popierinių vėduoklių ir koriukų sienelė. Ją panaudojome ir kaip desertų stalo foną, ir kaip foto sienelę – ir netgi kaip šešėlį nuo ryškios saulės, kai norėjosi pavėsio. Sienelės konstrukcija lengva, todėl ją itin lengva panaudoti taip universaliai. Popierinių vėduoklių spalvos fotosienelei buvo parinktos pagal stalo dekoro spalvas - balta, rausva ir mėtinė. Ir nepatikėsite, bet saulei besileidžiant, šios popierinės vėduoklės įgavo visai naują - rausvai melsvą atspalvį, kuris nustebino net ir mus.

Rausvai mėtinės zuikutės krikštynos

Rausvai mėtinės zuikutės krikštynos

KRIKŠTYNŲ PRAMOGOS

Šioje šventėje pramogų išties netrūko: iš pradžių visiems galvas apsuko mikliarankis magas, o vėliau vaikai šėlo su energingąja Zuike, kuri pūtė muilo burbulus, klijavo tatuiruotes ir piešiniais puošė veidukus. Visi mažajai krikštukei rašė palinkėjimus ant medinių debesėlių, iš kurių susidėliojo išskirtinis palinkėjimų paveikslas...

Rausvai mėtinės zuikutės krikštynos

Nors ši šventė vyko beveik prieš metus, tačiau vis dar negalime atsidžiaugti prisidėję prie šių jaukių ir nuostabių krikštynų, kurias prisimenant užplūsta šilti ir mieli prisiminimai. Tiesa, ruošiantis buvo dienų, kai atrodė, kad nepavyks, tačiau nugalėjo noras išbandyti savo jėgas ir pradžiuginti krikštukės šeimą bei svečius. Todėl ir jūs nebijokite, kurkite ir džiaukitės smagiomis šventinėmis akimirkomis!

Dekoras, dekoracijos, foto sienelė ir indų nuoma: Party Inbox

Užkandžiai: Soul Kitchen

Sausainiai: Saldžių svajonių namai

Pramogos: Iliuzionistas Anton Lavrentjev ir Pasakų personažai

Nuotraukos: Fotoface

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
8 dekoro idėjos šventimui gamtoje 8 dekoro idėjos šventimui gamtoje
2021/03/30
Party Inbox
Gimtadienis – karinė misija Gimtadienis – karinė misija
2022/02/04
Party Inbox
Balionų kritimas Balionų kritimas
2022/02/04
Party Inbox
Sidabru tviskantis žiemos dekoras Sidabru tviskantis žiemos dekoras
2018/08/21
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE