Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vestuvinių šampano taurių dekoras

2022/02/04Party Inbox

Štai, ta akimirka, kai laimingi jaunavedžiai paskelbiami vyru ir žmona, artimieji braukia džiaugsmo ir susijaudinimo ašaras, svečiai išėjusius iš bažnyčios apipila ryžiais arba žiedlapiais. Tai akimirka, kurią palydi ne tik plojimai, šypsenos ir džiaugsmingi sveikinimai, bet ir pirmieji tostai bei šampanas. Tuo momentu atrodo, kad šampano taurės – tik smulkmena. Bet juk žinote posakį: „Dievas slypi detalėse”. Tegul vienos svarbiausių švenčių metu visos detalės būna apgalvotos, net ir jaunųjų šampano taurės. Nepagailėkite laiko jų dekorui ir šios išskirtinės taurės jus lydės visos šventės metu. Dekorą rinkitės atsižvelgdami į šventės stilistiką. Štai, keletas idėjų…

Vestuvinių šampano taurių dekoras

Jis ir ji

Jaunųjų rūbais „aprengtų” taurių nesupainiosite – tikrai bus aišku, kuri jaunosios, o kuri jaunojo. Taures galima padabinti ne tik įmantriais drabužėliais, galbūt užteks ir subtilių juostelių ant taurių kojelių – juodos jaunikiui, baltos – jaunajai. Jei suformuoti papuošimus iš audinio juostų jums atrodo pernelyg sudėtinga, pasinaudokite specialiais stiklui skirtais dažais bei priklijuojamais dekoro elementais, pavyzdžiui, Svarovskio kristaliukais. Jei norite elegantiškų ir ne tokių ryškių taurių, galite užsisakyti graviravimo paslaugas ir išgraviruoti ant taurių savo vardus bei vestuvių datą – bus puikus prisiminimas ir kiekvienų vestuvių metinių proga iš šių taurių vėl galėsite išgerti šampano. Paprastas, bet šmaikštus būdas papuošti taures – ant vienos išgraviruoti ūsus (JO taurė), o ant kitos moteriškas lūpas (JOS taurė).

Vestuvinių šampano taurių dekoras

Mylinčios širdys

Širdis – su niekuo nesupainiojamas meilės simbolis, puikiai tinkantis vestuvių progai. Ar tai būtų viena didelė išgraviruota arba nupiešta širdis (gal net simboliškai perverta strėle), ar daugybė mažyčių raudonų širdelių, subtiliu ornamentu nugulusiu taures – tai liudys šių taurių savininkų jausmus. Nebijokite sentimentalumo – šiandien jis jums tinka. Kaip tinka ir žavūs kiek vaikiški dviejų besibučiuojančių paukštukų piešiniai. Na, o jei pageidaujate elegantiškų taurių, papuoškite jas standaus raudono audinio žiedlapiais, savo forma taip pat primenančiais širdį.

Vestuvinių šampano taurių dekoras

Vestuvinių šampano taurių dekoras

Romantiškas vintažas

Mylintiems retro ir neįpareigojantį stilių. Dievinantiems praėjusio amžiaus indus ir papročius. Norintiems paprasto, subtilaus bei jaukaus dekoro teks pasižvalgyti po sendaikčių turgelius. Galbūt ten rasite dvi plačias senovines šampano taures, kurios jau pačios bus išskirtinės. Beliks prie jų kojelių siaura juostele pririšti kelias lauko gėles – ir taurės papuoštos. Jei ruošiatės taures dekoruoti piešiniais – turėtų vyrauti paprasti elementai – geometrinės figūros arba subtilūs žavaus siužeto piešinukai, susiję su jaunaisiais.

Vestuvinių šampano taurių dekoras

Jaukusis kantri

Kantri stiliumi dekoruotos taurės puikiai tiks vestuves švenčiantiems kaimo sodyboje. Jų dekorui rinkitės šiaudinius vainikėlius, lauko ar kaimo darželių gėles, net ir tradicinės rūtos bus subtili ir stilinga puošmena. Taip pat lininio audinio juostos bei romantiški močiučių rankdarbius primenantys nėriniai gali tapti išskirtiniais taurių „rūbais”. Jei svečių nėra labai daug mediniais vardiniais medalijonais galite papuošti ir visas taures. Vienas paprasčiausių būdų taurėms suteikti kantri stilių – apvynioti jas klijais patepta džiuto virvele.

Jūra

Daug jaunavedžių amžinos meilės priesaiką svajoja ištarti prie jūros. Nuostabios gamtos apsuptyje vykstančią ceremoniją dažnai lydi marinistiniai dekoro elementai. Tad ir taurės tegul nebūna išimtis. Dryžiai – štai, marinistinio stiliaus klasika. Dryžuotos juostelės, dryžuoti šiaudeliai, dryžuotais marškinėliais padabintos taurės. Kiek puošniau atrodys taurės, papuoštos skaidraus, balto bei žydro stiklo kristalais, primenančiais jūros purslus. Dekorui taip pat tiks ir kriauklės, tikri jūros akmenėliai, jūros žvaigždžių ar jūros arkliukų figūrėlės. O gal pakaks taurių kojeles tiesiog perrišti tamsiai mėlyno aksomo juostomis?

Vestuvinių šampano taurių dekoras

Vestuvinių šampano taurių dekoras

Alternatyvos

O ką galime pasiūlyti vietoje taurių? Gal jūs net neplanuojate gerti šampano? Tokiu atveju galbūt pravers subtiliai graviruotos alaus taurės, jos, beje, tiks ne tik alui, bet ir sidrui ar vaisvandeniams gurkšnoti. Viena šmaikštesnių alternatyvų taurėms – nedidukai stiklainėliai, kaip ir priklauso su dangteliais (puikus sprendimas, kad į gėrimus neprikristų nepageidaujamų vabzdžių) ir, o kaip netikėta, su kojelėmis. Jei pavyks tokias „taures” gauti – būsite išskirtiniai. O vienas paprasčiausių būdų apsieiti visai be šampano taurių – patiekti jį mažais buteliukais. Plona juostele prie jų pririškite po popierinį šiaudelį ir sukraukite ant didelių padėklų ar į pikniko krepšius.

Daugiau idėjų
Siaubo filmų vakarėlio idėjos Siaubo filmų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Vestuviniai kvietimai Vestuviniai kvietimai
2022/02/04
Party Inbox
Pirato gimtadienis Pirato gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Flinstounai vakarėlio idėjos Flinstounai vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE