Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Viena didžiausių ir gražiausių švenčių susilaukus mažylio neabejotinai yra krikštynos. Krikrštynų atributikoje populiariausia turėti: krikšto žvakę, palinkėjimų korteles ir krikštynų etiketes. Kad pasiruošimas būtų lengvesnis, o šventė gražesnė, PARTY INBOX siūlo gausų krikštynų atributikos asortimentą ir priedus. Parduotuvėje rasite etikečių gėrimų tarai papuošti, servetėlių, balionų, lėkštučių ir puodelių bei daugelį kitų prekių. Krikštynų atributika yra įvairių spalvų, puošta skirtingais elementais, todėl be vargo rasite tinkamiausius sprendimus.

Krikštynų atributikos rekomendacija

Nežinote kaip išsirinkti norimą krikštynų atributiką? Net neabejokite, jog ši užduotis taps lengvesne pirmiausiai sugalvojus šventės temą bei spalvą, kuri džiugintų tiek jus, tiek šventės dalyvius. Išsigryninę šiuos du dalykus netruksite pasirinkti visas likusias šventės dekoracijas, žvakes, ženkliukus bei palinkėjimų korteles svečiams, konfeti patrankas, ar specialiai jūsų šventės dalyvių dovanoms parinktas etiketes. 

Kalbant apie dovanas svečiams, pastarosios simbolizuoja padėką už buvimą kartu tokią svarbią dieną, tad prisiminimui dovanojami medaus stiklainiukai, saldainiai, krikštynų vynas ar šampanas, kuriems pritaikę atitinkamas etiketes ne tik gražiai priderinsite prie visos šventės tematikos, bet ir neabejotinai tokia staigmena pradžiuginsite jums brangius žmones. Jeigu neapsisprendžiate, kurią krikštynų atributiką rinktis – visuomet galite pasikonsultuoti su mumis!

Krikšto žvakės

Krikšto žvakės – neatsiejama krikštynų dalis. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įspūdingo grožio žvakių berniukams ir mergaitėms, kurios išsiskiria savo dizainu, juose pavaizduotomis detalėmis. Rinkitės žvakes su rožiniais, melsvais ar geltonais elementais, kurie šią gražią šventę praturtins jaukumu.

Krikštynų palinkėjimų kortelės

Krikštynų palinkėjimų kortelės turi tęstinę vertę, kadangi nieko nėra smagiau, nei vaikui užaugus kartu skaityti šventėje dalyvavusių žmonių palinkėjimus. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kelių spalvų palinkėjimų korteles, kuriose svečiai ras užtektinai vietos parašyti šilčiausią sveikinimą vaikučiui.

Krikštynų etiketės

Krikštynų etiketės sukuria išskirtinį, suasmenintą šventės nuotaiką. Rinkitės jas ir klijuokite ant gėrimų ar vaišių dėžučių, suteikdami žaismingą šventės nuotaiką bei papildydami dekorą. Etiketes galima priderinti prie dominuojančių šventės spalvų.

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE