Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kalėdų vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Kalėdų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Kalėdos tai laikas, kai didelė šeima ir giminės susirenka prie vieno stalo, todėl kaip atrodysite per Kalėdas ir kaip puošite stalą priklauso nuo jūsų šeimos tradicijų ir to, ar užsiimsite kažkokia veikla, ar tiesiog degustuosite patiekalus ir vyną jaukiai šnekučiuodamiesi.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Pagrindinė Kalėdų dekoracija, džiuginanti vaikus ir suaugusius, yra eglutė. Prekybos centruose ir specializuotose parduotuvėse rasite didelį kalėdinių žaislų pasirinkimą, tačiau jei turite laiko ir mėgstate rankdarbius, galite kalėdines dekoracijas pasigaminti patys. Eglutę galima puošti siūtais ir popieriniais žaislais, meduoliais, saldainiais, nedideliais daiktais, dekoruotais dekupažo technika. Kalėdų dieną eglutę papuoš po ja padėtos dovanos.

Vakaruose kalėdinio stalo dekoravime dominuoja raudona spalva, tačiau nebūtina prie jos prisirišti. Galite derinti įvairių spalvų staltieses, žvakes ir servetėles. Stalą pagyvins eglės šakelės, žaisliukai, kaspinai, gėlės arba miško gėrybės: kankorėžiai, gilės, sausos šakelės. Būkite išradingi, ir tradiciniai Kalėdų valgiai (kalakutas, pyragai, meduoliai) atrodys dar skanesni.

Vakarėlio programa

Kalėdos – šeimyninė šventė, tad galvodami apie užsiėmimus, nepamirškite jaunųjų atžalų. Be to, kad keisitės dovanomis ir pakviesite į svečius Kalėdų senelį, Kalėdas galima paįvairinti žaidimais. Pavyzdžiui, visi svečiai iš eilės pasako apie save tris dalykus, kurių du yra tiesa, o vienas – melas. Susirinkusieji turi atspėti kas yra tiesa,o kas ką pamelavo. Tai puikus žaidimas, jeigu jūsų tarpe yra žmonių, kurie mažai pažįsta vienas kitą. Tą patį žaidimą galima žaisti pasakojant apie blogiausias gautas kalėdines dovanas. Nupirkite įvairių priemonių vaikams ir duokite užduotį sukurti gražiausią kalėdinį atviruką. Jei norite užimti suaugusius – pasirūpinkite įvairiais stalo žaidimais arba surenkite šeimyninių filmų peržiūrą.

Daugiau idėjų
Futbolo vakarėlio idėjos Futbolo vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Bernvakarių atributika Bernvakarių atributika
2022/02/04
Party Inbox
Agatos kristi vakarėlio idėjos Agatos kristi vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE