Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vestuvių dekoravimas

2022/02/04Party Inbox

Vestuvės daugeliui yra svarbiausia gyvenimo šventė, todėl visi trokštame, kad ta diena, kai gyvenimą susiesime su mylimu žmogumi, būtų tobula. Gražios vestuvės, kaip ir pats gyvenimas,susideda iš daugybės smulkmenų, kurios ir padaro jūsų šventę nepakartojamą. Pradedant vestuvių stilistikos kūrybą pirmiausia reikėtų apsispręsti dėl spalvų derinio. Mums įprasta manyti, kad vestuvių apranga ir dekoracijos turi būti baltos, kreminės ar rožinės spalvos, tačiau šiais laikais nebūtina laikytis baltosios tradicijos – galima drąsiai eksperimentuoti su kitomis spalvomis ir derinti baltą spalvą su raudona, mėlyna, žalia, oranžine, geltona ar net juoda. Viskas priklauso nuo jaunavedžių skonio ir fantazijos. Pasirinktas spalvų derinys padiktuos, kokie turi būti jaunųjų drabužiai, nuotakos puokštė, pabrolių ir pamergių apranga. Visi kiti svečiai gali rinktis vakarinę aprangą pagal savo skonį.

Vestuvių dekoravimas

Vestuvių dekoravimas

Vestuvių dekoravimas ir serviravimas

Nebijokite vestuves papuošti ryškiomis, gyvomis spalvomis, kurias galite derinti su balta arba maišyti net kelias spalvas (pavyzdžiui žydrą, raudoną ir baltą; baltą, juodą ir raudoną; violetinę, žydrą ir baltą ir pan.). Pasistenkite, kad jūsų pasirinktos spalvos taptų visų vestuvių akcentu – pradedant nuotakos puokšte ir gėle jaunikio atlape, baigiant bažnyčios dekoru ir vestuvių puotos stalų serviravimu. Dabar galite įsigyti įvairių smulkmenų, suteiksiančių jūsų šventei žavesio – žiedų pagalvėlių, žiedlapių krepšelių, jaunavedžių taurių ir automobilių papuošimų. Vestuvinio pokylio vietą galite apipavidalinti įvairiais vestuviniais aksesuarais – gėlėmis, girliandomis, pasteliniais ar net šviečiančiais balionais ir kitomis vestuvinėmis dekoracijomis. Stalus, be abejo, labai papuoštų gyvos gėlės. Nepamirškite ir svečių vardų kortelių laikiklių, kurie taip pat gali būti įvairių spalvų ir formų. Ant stalų galite pažerti spalvingų rutuliukų ar širdelės formos dekoracijų, žvakes papuošti kaspinais. Labai gražiai atrodo pasirinktos spalvos užvalkalais ir kaspinais papuoštos kėdės. Tam galite naudoti jau paruoštus kaspinus arba įvairiaspalvį tiulį.

 

Vestuvių dekoravimas

Vestuvių linksmybės

Po rimtosios dalies bažnyčioje arba santuokų rūmuose vestuvėse prasideda linksmoji dalis. Tačiau ir čia jaunavedžiai turi atlikti nemažai pareigų ir pasižadėjimų. Jiems gelbėja piršlys ir piršlienė, pamergės su pabroliais, stalo komendantai ir muzikantai. Pasiruošti tradicinėms vestuvių apeigoms ir žaidimams bus paprasčiau, jei įsigysite vestuvinį poligrafijos rinkinį (jame rasite reikalingas vestuvines priesaikas, pareiškimus ir net vestuvinius pasus), vestuvinių pinigų, įvairiausių medalių bei ženkliukų linksmiausiems, balsingiausiems ir geriausiai šokantiems svečiams. Šventei įsisiūbavus, pradžiuginkite svečius fejerverkais arba pakvieskite visus į lauką leisti dangaus žibintų.

Daugiau idėjų
Kaukių baliaus idėjos Kaukių baliaus idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Užgavėnių vakarėlio idėjos Užgavėnių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Torto ceremonija Torto ceremonija
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE