Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Hipių vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Hipių vakarėlio idėjos

Gėlių vaikų apranga ir stilius

Svarbiausios hipių vertybės – meilė, laisvė ir taika. Hipiai nepaisė visuomenės normų, jų ideologija atsispindėjo ir aprangoje ir jie greitai galėjo identifikuoti saviškius. Hipiai yra ilgaplaukiai, vyrai dažniausiai barzdoti. Moterys naudoja labai mažai makiažo arba visai nesidažo. Aprangos kodas – platėjančios kelnės, liemenės, marškiniai plačiomis rankovėmis, batika. Hipiai labai mėgo galvos raiščius, rankų raiščius, masyvius, ilgus kaklo papuošalus ir apvalius spalvotus akinius, merginos – didelius auskarus ir gėles plaukuose. Apskritai hipiai savo stiliui daug pasiskolino iš Amerikos ir Lotynų Amerikos indėnų, todėl vakarėliui tiks įvairūs aksesuarai iš karoliukų ir plunksnų.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Hipiai kultivavo psichodelinį meną, todėl vakarėlio vietą galite dekoruoti ryškiaispalviais piešiniais. Jeigu neturite laiko ir noro piešti – paprasčiausiai ant sienų prikabinėkite didelių ryškiaspalvių skarų arba suriškite mazgais ir nudažykite porą paklodžių – turėsite tikros hipiškos batikos.Būtinos dekoracijos – pacifistų bei yin and yang ženklai. Ant įėjimo pakabinkite karoliukų užuolaidas, patalpoje pridėliokite smilkalų. Intymiai atmosferai sukurti praverstų lavos lempa.

Stalą padenkite batiką imituojančia staltiese ir papuoškite gyvais augalais. Jei vakarėlis vyksta vasarą – puikiai tiks lauko gėlių puokštės, jei šaltuoju metų laiku – vazoniniai augalai.

Vakarėlio vaišės

Hipiai buvo vegetarai, todėl puikiai tiks daržovių apkepai, salotos, bei daržovių užkandžiai. Supjaustykite šiaudeliais agurkus, morkas ir paprikas, išdėliokite ratu lėkštėje, o lėkštės viduryje pastatykite indelį su padažu – štai ir spalvingas užkandis. Desertui pateikite vaisių salotas. Hipių tarpe alkoholis nebuvo itin populiarus, dažniausiai jie vartodavo alų ir vyną. Jūsų vakarėliui taip pat puikiai tiks žolelių arbata ir kvapnusis kaljanas.

Vakarėlio programa

Koks hipių vakarėlis be gyvos muzikos ir gitaros? Paieškokite draugų ir pažįstamų tarpe mokančių groti gitara ir paprašykite, kad vakarėliui jie paruoštų populiarių to laikmečio dainų programą. Į koncertą galite įtraukti visus svečius, tereikia internete surasti ir atspausdinti dainų tekstus, parūpinti keletą paprasčiausių perkusinių instrumentų (būgnelių, barškučių) ir jūsų vakarėlis virs tikru Vudstoku.

Tiems, kurie nenori triukšmauti, organizuokite karolių ir apyrankių vėrimą arba pasiūlykite svečiams pasidaryti netikras tatuiruotes. Hipiai mėgo išsipiešti veidus, tad norėdami užimti svečius, surenkite veidų piešimo konkursą. Parūpinkite įvairiaspalvio grimo, atspausdinkite keletą nuotraukų su veidus išsimarginusiais hipiais (pavyzdžių be vargo rasite internete) ir rinkite geriausią veido piešinį. Veidus svečiai galės išsipaišyti patys arba piešti vieni kitiems ant veidų.

Daugiau idėjų
Transvestitų vakarėlio idėjos Transvestitų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Vampyriškas šypsnis Vampyriškas šypsnis
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE