Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kalėdiniai žaidimai

2021/12/20Party Inbox

Daugumai mūsų, Kalėdos – tai magiškas laikas, kuris suteikia geras emocijas bei laiką su šeima. Šventiniu laikotarpiu, dažnai, visi skubame pakuoti dovanas, puošti eglutę bei dekoruoti namus, o Kalėdų vakarą norime praleisti linksmai ir nuotaikingai. Koks Kalėdinis vakaras be žaidimų? Kalėdiniai žaidimai suburs kartu tiek mažuosius, tiek suaugusius bei suteiks daug juoko, o žaidėjų paraginimui, rekomenduojame, laimėtojams įteikti po dovanėlę. Pateikiame Kalėdinius žaidimus, kurie yra lengvi ir nereikalaujantys ilgo pasiruošimo.

Kalėdiniai žaidimai

Piešiam ant galvos

Reikės: kiekvienam dalyviui popierinės lėkštutės ir tušinuko.

Žaidimas prasideda visiems užsidėjus lėkštes ant galvos (negalima nusiimti viso piešimo metu) ir vedantysis pradeda skaityti iš eilės punktus ką dalyviams piešti. Dėmesio, vedantysis skaito tik po vieną eilutę, kai visi žaidėjai nupiešia grindų liniją, tik tada perskaito 2 punktą, ir t.t.

1. Nupieškite liniją – tai bus grindys.

2. Nupieškite eglę ir jei norite galite nupiešti ant jos žaisliukų.

3. Nupieškite žvaigždę ant eglutės viršūnės.

4. Nupieškite židinį su ugnimi šalia eglės.

5. Nupieškite kabančias kojines virš židinio.

6. Nupieškite dovanas po eglute.

Dabar visi dalyviai gali pasižiūrėti į savo piešinius ir suskaičiuoti taškus:

1. 2 taškai jei eglutė liečia grindis.

2. 2 taškai jei kabančios kojinės liečiasi su židiniu.

3. 1 taškas jei žvaigždė liečia eglę.

4. 1 taškas jei žvaigždė virš eglės.

5. 1 taškas už kiekvieną eglutės žaisliuką nupieštą ant eglės.

6. 1 taškas jei židinys neliečia eglės (juk nenorite, kad kiltų gaisras).

7. 2 taškai jei dovanos po eglute.

Skelbiamas laimėtojas, surinkęs daugiausiai taškų.

Kalėdiniai žaidimai

Surink sniego rutuliukus

Žaidimas labai paprastas. Ant stalo paberiama 50 vnt. arba daugiau vatos rutuliukų. 2 dalyviams užrišamos akys ir duodamas šaukštas ir dubenėlis. Nustatomas laikas 2-3 min. ir žaidėjai turi su šaukštu (negalima naudotis niekuo kitu tik šaukštu) surinkti kuo daugiau vatos rutuliukų. Laimi, kas daugiausiai pririnko į dubenėlį vatos rutuliukų.

Kalėdiniai žaidimai

Kalėdinių saldainių žvejyba

Reikės: Kalėdinių lazdelių (saldainių: Candy Cane) ir dubenėlio

Padėkite dubenėlį ir šalia Kalėdinių lazdelių (10-15vnt.). Žaidėjas pasiima į burną 1 saldainį (riestas galas išorėje) ir turi lygiai 1 minutę „sužvejoti“ kuo daugiau kitų saldainių į dubenėlį. Negalima naudotis jokiais kitais įrankiais ar rankomis. Laimi žaidėjas daugiausiai „sužvejojęs“ saldainių.

Kalėdiniai žaidimai

Atspėk Kalėdų kvapą

Žaidimas lavinantis uoslę ir suteikiantis daug juoko. Į skirtingus indelius sudėkite įvairius kvepiančius Kalėdomis prieskonius, vaisius ar saldumynus (pvz. cinamonas, mandarinas, vanilė, imbieras) . Žaidėjai užrištomis akimis pauosto ir bando atspėti, kas yra indeliuose. Laimi daugiausiai atspėjęs. Jei norite, kad žaidimas būtų linksmesnis, galite įdėti ir kvapo neturinčias smulkmenas (pvz. vatos rutuliukų).

Kalėdiniai žaidimai

Linkime gražių švenčių bei linksmų žaidimų su šeima ar draugais!

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Tutti frutti vaisinis stalo dekoras Tutti frutti vaisinis stalo dekoras
2018/09/21
Party Inbox
Vestuvės: vaikų stalas Vestuvės: vaikų stalas
2022/02/04
Party Inbox
Sūrusis spragėsių meniu Sūrusis spragėsių meniu
2022/02/04
Party Inbox
Gurmanų vakarėlio idėjos Gurmanų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE