Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vestuvės: vaikų stalas

2022/02/04Party Inbox

Vestuvės – suaugusiųjų šventė, tačiau vaikų dalyvavimo jose išvengti tikrai nepavyks. Nebijokite, vaikai tikrai nesugadins jūsų šventės, o ją netgi papuoš. Tik nepamirškite jiems skirti šiek tiek dėmesio. Lakstyti paskui juos jums tikrai nereikės, o dėmesio skirkite jų veikloms, nes nuobodžiaujantys vaikai tikrai gali trukdyti sklandžiai šventės eigai. Faktas, kad vaikai nemėgsta ilgai sėdėti prie stalo, tad to daryti jų ir neverskite. Tegul vaišių stalas būna tik suaugusiems, o vaikams įrenkite atskirą staliuką arba specialią vaišių ir veiklos vietą.

Vestuvės: vaikų stalas

Jei vestuves švęsite patalpoje, tegul vaikų stalas būna išskirtinis, t.y. turi būti iš karto aišku, kad tai vieta vaikams. Vaikai turi norėti prie jo sėdėti, nes tik tada nesiverš prie „tėvų stalo”. Išskirtinis dekoras, ryškiaspalvės žaismingos spalvos, daug balionų, dėžučių su siurprizais, vėjo gaudyklių – tegul dekoras būna paprastas, tačiau žaismingas, leiskite vaikams tą dekorą imti ir su juo žaisti. Taip pat vaikai nesupyks, jei maistas bus patiekiamas nedūžtančiuose vienkartiniuose (tačiau būtinai kokybiškuose ir spalvinguose) induose, gėrimai pilstomi į popierinius puodelius su popieriniais šiaudeliais. Puiki idėja ant vaikų stalo neserviruoti jokio maisto, o patiekti siurprizų dėžutes, papuoštas helio balionais. Jose vaikai ras ir užkandžių, ir smagios veiklos priemonių.

Vestuvės: vaikų stalas

Jei vestuvės vyksta gamtoje arba sodyboje, vaikams geriau įrengti poilsio ir žaidimų vietą lauke. Tegul bėgioja, o pavargę ar išalkę ilsisi improvizuotose palapinėse, su įvairiais stalo žaidimais. Prisėsti ir pasistiprinti galės ant medinių dėžių ar šiaudų briketų. Tokia pramogų zona nevaržys vaikų laisvės ir neleis nuobodžiauti.

 Atskiro vaikų animatoriaus vestuvėse tikrai neprireiks, jei pasirūpinsite nors keliomis ilgesnį laiką dėmesį prikaustančiomis priemonėmis. Pavyzdžiui, vaikų stalą galite užkloti vyniojamu popieriumi ir pridėti daug spalvotų pieštukų. Tą „staltiesę” galima iš anksto pripiešti kontūriniais piešiniais – vaikai galės juos nuspalvinti. Taip pat smagi idėja – nedideliu tiražu išleisti specialią vestuvių spalvinimo knygelę, galbūt, ją nuspalvinti bus smagu ne tik vaikams?

Vestuvės: vaikų stalas

Dar vienas niekada nepavargstantis gelbėtojas – smulkios lego kaladėlės. Dubuo ant vaikų stalo ilgam leis pamiršti jų klausimus: „Ką mums veikti?”. O jei norite pažvelgti į savo šventę vaikų akimis – suorganizuokite jiems „šnipų” žaidimą. Tiksliau, nieko organizuoti net nereikės, tiesiog ant jų stalo palikite vienkartinių fotoaparatų ir leidimą fotografuoti viską, ką mato įdomaus – turėsite nesurežisuotą savo vestuvių kroniką…

Taip pat prisiminkite viską, kas jums patiems teikė džiaugsmą vaikystėje – žaidimai nuliukais ir kryžiukais, klasės šokinėjimas, šokdynės, lankai… – ir keletą paprastų žaislų padėkite prie vaikų stalo.

Vestuvės: vaikų stalas

Dėliodami ir kurdami savo vestuvių meniu pagalvokite ir apie mažuosius valgytojus – jie nemėgsta įmantrybių, nematytų produktų, daug nevalgo, dievina saldumynus… Tad nepersistenkite užsakinėdami patiekalus. Vaikus labiausiai pradžiugins tiesiog daugiaaukštė pica, keksiukai, naminis limonadas, vaisiai ir saldainių baras. Beje, idėja rengti teminius barus išties verta dėmesio – štai, limonado kioskelis bei saldumynų baras šalia – gražiai ir spalvingai apipavidalinti tikrai trauks ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų akį.

Vestuvės: vaikų stalas

Pienas ir sausainiai išradingai patiekti bus tikrai įvertinti už dėmesį mėgiamiausiam vaikų duetui. Cukraus vatos debesėliai? Kodėl gi ne – cukraus vatos sukėjas tikrai bus populiariausias asmuo po jaunųjų. Tad ruošdami vaikų stalą nepersistenkite su kiekybe, verčiau investuokite laiko galvodami įdomesnes idėjas.

Vestuvės: vaikų stalas

O vakaro finalui būtinai paruoškite dar vieną teminį barą, kuriuo galės pasinaudoti ne tik vaikai – tai konfeti baras su indais, sklidinais blizgių ir spalvotų konfeti. Tegul visi semia juos šaukštais ar saujomis ir linksmų šokių metu leidžia į orą spalvingus debesis – patikėkite, visi bus laimingi ir sužavėti.

Vestuvės: vaikų stalas

Daugiau idėjų
Ratai gimtadienis Ratai gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Raudona-juoda vakarėlio idėjos Raudona-juoda vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Gurmanų vakarėlio idėjos Gurmanų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Nemada vakarėlio idėjos Nemada vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE