Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Futbolo vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Visiems futbolo mėgėjams ir žaidėjams – tiek suaugusiems, tiek vaikams, siūlome suorganizuoti teminį futbolo vakarėlį, kurio metu viskas suksis aplink pagrindinį šio žaidimo atributą – juodai baltą futbolo kamuolį. Jūsų patogumui, dalinamės idėjomis, kaip sukurti futbolo aikštyną nedideliuose namuose ir kaip pripildyti juos tikro žaidėjų azarto.

Teminiam futbolo vakarėliui tinka trispalvė spalvų kombinacija juoda-balta-žalia (kamuolio ir aikštyno spalvos), kuriomis galėsite dekoruoti ir namus ir šventinį stalą.

Kvietimai

Kvietimai panašūs, kaip ir krepšinio teminiame vakarėlyje t.y. gali būti, kaip bilietas į futbolo varžybas, arba popierinis kvietimas-futbolo kamuolys. Išradingesnis ir saldesnis variantas pagaminti kvietimą šokoladą t.y. sukurkite naują įpakavimą šokoladui (etiketę), kurioje išdėstysite visą kvietimo informaciją.

Futbolo vakarėlio idėjos

Žaliuojantis stalas

Reiks žalios spalvos atributikos, kuri imituotų futbolo aikštelę. Tai gali būti paprasčiausia žalia staltiesė, kurią išpiešite baltomis, futbolo stadiono linijomis. Na, o jei norite tikros žalumos, galite įsigyti (ar užsiauginti) žaliuojančių daigų indeliuose, kurie bus tarsi tikra futbolo stadiono veja ir suteiks šviežios žalumos vaišių stalui. Vietoj futbolo kamuolio, ant stalo tiks futbolo tematikai skirti vienkartiniai indai. Maistą pagyvinsite smulkiais aksesuarais – popieriniais baltos, juodos, žalios spalvos šiaudeliais papuoškite gėrimus, pasirūpinkite teminiais futbolo smeigtukais užkandžiams, vardinėmis stalo kortelėmis ir kt. Pagalvokite, kokių žalios spalvos skanumynų galėtumėte parūpinti vakarėlio stalui. 

Futbolo vakarėlio idėjos

Žaidimai

Jei namuose turite stalo futbolą, suskirstykite vakaro svečius į komandą ir surenkite futbolo turnyrą. Tam, kad būtų įdomiau – skirkite baudas sukčiaujantiems žaidėjams. Iš anksto pasiruoškite baudų kortelių su užduotimis, kurias jie turės įgyvendinti.

Arba pasigaminkite užduočių plakatą-futbolo kamuolį. Ant didesnio lapo atsispausdinkite, ar nupieškite du didelius, plokščius futbolo kamuolius. Viename jų, iškarpykite dalį kamuolio rombų (kaip dureles kad atsiverstų). Užklijuokite lapą su iškarpytomis durelėmis rombuose ant neiškarpyto futbolo lapo šablono. Į rombus, kurie slėpsis po durelėmis rašykite užduotis. Kiekvienas užduoties dureles galite, kaip nors užvardinti – numeriais, svečių vardais, raktažodžiais ir t.t.

Futbolo vakarėlio idėjos

Žaidimas subalansuotas vaikams, bet tinkantis ir suaugusiems – Priklijuok asiliukui uodegą. Vietoj uodegos pasiruoškite klijuoti futbolo kamuolį į vartus. Iš anksto pasigaminkite reikiamo dydžio plakatą su futbolo aikštynu, vartais ir klijuojamais futbolo kamuoliukais.

Dekoracijos

Lengviausias kelias – įsigyti jau pagamintų futbolo dekoracijų pvz. vėlevėlių. Tereiks tik pakabinti. Kiek sunkesnis, bet tuo pačiu ir kiek įdomesnis variantas – gaminti dekoracijas patiems. Girliandas galite gaminti iš teminių futbolo indų, kaip parodyta žemiau esančioje nuotraukoje, ar iš tampomo popieriaus.

Didelės dekoracijos atrodo itin efektingai, todėl galite papildyti vakarėlio dekorą didžiuliu, kabančiu (ar skrendančiu) futbolo kamuoliu. Tam prireiks popierinio šviestuvo (arba Bubble apvalaus balto baliono), kurį tereiks išpiešti futbolo kamuolio raštais, nuspalvinant rombus juodai. Visada galite papildyti dekoracijas paprastais tinkamų spalvų balionais.

Futbolo vakarėlio idėjos

Padėkos dovanėlės

Įprasta einant į draugų organizuojamą vakarėlį ar gimtadienį nunešti jiems mažą dovanėlę ar lauktuvių, tačiau nemažiau malonu ir svečiams gauti mažas prisiminimo dovanėlės iš vakarėlio organizatorių. Tokia dovanėle gali būti ženkliukas, apyrankė, futboliškoje pakuotėje supakuoti saldainiai ar šokoladas.

Futbolo vakarėlio idėjos

Daugiau idėjų
Magijos ir fokusų vakarėlio idėjos Magijos ir fokusų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Dirbtinis sniegas Dirbtinis sniegas
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE