Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žmogus voras: misija gimtadienis

2022/02/04Party Inbox

Žmogus-voras gimė 1962 metais ir pirmą kartą pasirodė komiksų žurnale. Nepaisant garbingo amžiaus, šis herojus vis dar be galo populiarus ir komiksų herojų šimtuke puikuojasi net 3 vietoje. Kas žino, gal kažkada jam ir pavyks aplenkti pagrindinius savo konkurentus – Supermeną ir Betmeną. Tokais smagias varžytuves galite surengti superherojų gimtadienio šventėje. Į ją galite sukviesti visus mėgiamiausius herojus arba paskirti vien tik Žmogaus voro garbei.

Kvietimas

Herojiškas gimtadienis – herojiškas kvietimas: ryškus, įsimintinas (juk šiukštu negalima pamiršti šventės laiko), originalus, gal net gardus. O tokį pagaminti visai nesudėtinga. Paimkite ledinukų ant pagaliuko ir kiekvienam iš popieriaus iškirpkite po apsiaustą – išorinę dalį nuspalvinkite raudona ir mėlyna spalvomis, o vidinėje parašykite kvietimo tekstą. Papuoškite tokiu apsiaustėliu kiekvieną leidinuką ir įteikite vaiko draugams. Taip pat puikiu kvietimu-dovana gali tapti Žmogaus voro kaukė. Lapelį su kvietimu galite pririšti prie kaukės arbą kvietimo informaciją surašyti vidinėje kaukės pusėje. Tai bus puikus aksesuaras kiekvienam atvyksiančiam į šventę.

Žmogus voras: misija gimtadienis

Šventės erdvės dekoras

Pradėkite nuo durų…, tegul kiekvienas žino, kad šiandien už jų vyks superherojiškos linksmybės. Raudonas popierius, juodu flomasteriu nubraižytos voratinklio gijos, ir baltos akylai blogiečius stebinčios akys – štai durys į Žmogaus voro buveinę. Viduje taip pat nepamirškite pakabinti keleto juodų voratinklių ir raudonų pūkuočių su juodo voro siluetu.

Žmogus voras: misija gimtadienis

Labiausiai mažąjį sukaktuvininką be abejo pradžiugintų susitikimas su tikruoju herojumi, tačiau tikime, kad ne mažiau jis nustebtų tikro ūgio Žmogų vorą išvydęs sukomponuotą iš modeliavimo balionų. Ne mažiau įspūdingu gimtadienio šventės akcentu galėtų tapti mėlynai-raudonų balionų kolona – lyg koks dangoraižis, kurių džiuglėse mūsų herojus kovojo su blogiu.

Štai tokią menamą ir stilizuotą didmiesčio panoramą galimą įrengti kaip gimtadienio scenografiją: juodų ar baltų dangoraižių siluetai, grafika, perimta iš komiksų, ryškios spavos, akcentuotas apšvietimas. Toks popierinis miestas puikiai pagyvins vaišių stalą, taps fotogarfavimui skirta sienele arba paženklins specialią vietą dovanoms sudėti.

Žmogus voras: misija gimtadienis

Dar grįžkime prie balionų… Nepaisant to, kad „Party Inbox” parduotuvėse galima įsigyti specialių Žmogaus voro balionų, savojo herojaus portretą smagu sukurti ir pačiam, tad imkite raudoną balioną, žirkles, baltą popieriaus lapą, juodą markerį ir su įkvėpimu bandykite balionėlį paversti Žmogaus voro galva. O jei namie, ar erdvėje, kur planuojate švęsti gimtadienį yra didelė, lygi, atvira siena – paverskite ją originalia instaliacija. Iš mėlynų, raudonų, baltų ir juodų balionėlių ant jos taip pat galite sukurti grafišką superherojaus portretą.

Žmogus voras: misija gimtadienis

Žmogus voras: misija gimtadienis

Kostiumai

Net neabejojame, kag šventės kaltininkas, o tai yra sukaktuvininkas, norės persirengti tikru Žmogumi voru. Tokį patį tikriausią kostiumą jam galėsite išnuomoti „Party Inbox” parduotuvėse. O jei į šį teminį vakarėlį pakvietė jūsų dukrelę? Papuoškite ją juodo tiulio sijonėliu, raudonu apsiaustu ir raudona Žmogaus-voro kauke – štai ir žavi temos interpretacija. Norintiems išsiskirti ir sublizgėti originalumu taip pat turime idėją: susiraskite raudonus ilgarankovius marškinėlius ir trumparankovius juodus. Pastaruosiuose žirklėmis iškarpykite voratinklio siluetą ir juos vilkėkite ant raudonų marškinėlių.

Žmogus voras: misija gimtadienis

Taip pat nepamirškite grimo! Baltos pailgos akys, įrėmintos raudonos kaukės ir juodi, voratinklius primenantys grafiniai akcentai arba maži juodi voratinkliukai prie akių su mėlynos ir raudonos spalvų elementais. Tam puikiai tiks tiek vandeniu nuplaunami dažai, tiek teatrinis grimas, tiek grimo pieštukai.

Žmogus voras: misija gimtadienis

Stalas

Kai herojai išalks, juos teks kviesti prie stalo. Mėlyna staltiesė ir vienspalviai vienkartiniai indai atrodys tikrai įspūdingai. Tačiau galite stalą dekoruoti ir patys, tiesiog tarpusavyje komponuodami raudonus, mėlynus, baltus ir juodus indus kartu su itin grafiška geltona staltiese.

Žmogus voras: misija gimtadienis

Dar daugiau komiksų stilistikos suteiks iš ten atkeliavę elementai – WOW, BANG, BOOOOM – superherojų kovas įgarsinantys žodeliai, užrašyti ryškiomis spalvomis specialiu komiksų stiliumi. Tokius grafinius elementus naudokite ne tik lėkštėms, puodeliams, stalo įrankiams puošti, bet jais lyg vėliavėlėmis padabinkite gėrimų šiaudelius, buteliukus.

Žmogus voras: misija gimtadienis

Koks maistas bus ant stalo, matyt, padiktuos sezonas ir svarbiausias gimtadienio herojus. Bet idėjų semkitės žiūrėdami komiksus… Braškės labai panašios į Žmogaus voro kaukę – beliks tik joms valgomu glajumi nupiešti baltas akis. Nepakartojamai gaivus ir saldus vėrinukas iš braškių, šilauogių ir zefyrų – tai Žmogaus voro spalvas atkartojantis desertas. Keksiukus ir tortą bei saldainius taip pat padabinkite superherojiška atributika. Keksiukai su S raidės ženklu tegul virsta linkėjimais nuo Supermeno, o ledinukai, papuošti iš popieriaus iškirptais šikšnosparniais – sveikinimais nuo Betmeno.

Žmogus voras: misija gimtadienis

Žmogus voras: misija gimtadienis

Ką mums veikti?

Na, tikime kad tokio klausimo per šį gimtadienį neišgirsite. Juk kol išbandysite visas Žmogaus voro galias – šventė jau bus ir besibaigianti. Žmogus voras pasižymi didele fizine jėga bei vikrumu tad ją būtina išbandyti įveikiant kliūčių ruožus, pavyzdžiui, ilgus tunelius. Kai fizinės rungtys nuvargins, galite atsikvėpti dekoruodami Žmogaus voro gimtadienio atminimo maišelius arba „konstruodami” vorus iš ledinukų ant pagaliukų…

Žmogus voras: misija gimtadienis

Šis herojus atrado būdą voratinklio gijai šaudyti, kurios pagalba jis „supasi“ tarp dangoraižių ir keliauja per miestą, taip pat savo gijomis pančioja priešus. Išbandykite šią galią ir jūs. „Party Inbox” parduotuvėse įsigykite specialių purškiamų „makaronų”, puikiai pasitarnausiančių voratinklių gamybai.

Žmogus voras: misija gimtadienis

Viena svarbiausių Žmogaus voro savybių yra gebėjimas prilipti prie beveik bet kokio paviršiaus ir vaikščioti sienomis. Tai tikrai nėra lengva, bet net ir žemės trauką lengva apgauti fotografijoje. Tad galite surengti smagią fotosesiją, kurios metu galėsite skristi, kaboti ant dangoraižio žemyn galva, suptis voratinklyje ar šokinėti nuo vieno dangoraižio ant kito.

Žmogus voras: misija gimtadienis

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE