Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Dangus ir pragaras vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Dangus ir pragaras vakarėlio idėjos

Angelų ir demonų vakarėlio apranga ir stilius

Svečiai iš pragaro – raguoti ir uodeguoti velniai ir velnienės, su šakėmis rankose. Juos gali atlydėti nusidėjusios sielos iš anapus, skeletai, monstrai, vampyrai ir raganos. Pragariečių aprangoje dominuoja juoda ir raudona spalvos, jiems derėtų pasipuošti baisiomis kaukėmis, įsidėti  iltinius dantis ar bent jau  baisiai nusigrimuoti. Svečiai iš dangaus spinduliuoja gėrį ir nekaltybę. Tai gerosios dieviškos būtybės – angelai, mūzos ir dievai. Jų drabužiai balti ir laisvi, ant nugaros – sparnai, o virš galvos – aura. Angelams taip pat pravers šviesūs perukai. Ir pragaro svečiai, ir angelai gali būti apsirengę įvairiais stiliais. Jie gali būti seksualūs, šiuolaikiškai madingi arba viduramžiškai religingi, t.y. ilgais apsiaustais ir kapišonais.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Čia susiduria gėris ir blogis, šviesa ir tamsa, tad taip ir dekoruokite šventės vietą. Dalį patalpos arba stalo puoškite juodos ir raudonos spalvų deriniu, kitą dalį – angliškai balta , auksine, sidabrine. Uždenkite visus baldus balta medžiaga ir apriškite baltais kaspinais. Pamerkite baltų gėlių. Angelų „zonai” papuošti labai tiks balti balionai su kaspinais ir baltų plunksnų dekoracijos. Velnių teritorija turėtų būti kuo tamsesnė, su kraujo dėmėmis ir skeletais. Jiems tiks raudoni balionai, jų fligelyje galite išsukti iš šviestuvų lemputes ir susukti raudonas. Stalą taip pat puoškite dvejopai. Angelų pusėje – baltos staltiesės ir indai, baltas vynas, lengvas maistas, plakta grietinėlė ir balti pyragaičiai. Velnių stalas juodas. Jiems pasiūlykite aštrių sparnelių ir „kruvinosios merės” stiklinę.

Vakarėlio programa

Angelai ir velniai nuolat konkuruoja. Nuo to laiko, kai velniai buvo ištremti į pragarą, jie garsėja blogais darbais ir sėja blogio sėklą žemėje, o angelai stengiasi žmones apsaugoti nuo velnių pagundų. Surenkite mini vaidinimų konkursą. Surašykite didžiąsias nuodėmes ir Dievo įsakymus ant lapelių ir išdalinkite žaidime dalyvaujantiems svečiams. Kiekvienas turės be žodžių pavaizduoti nuodėmę arba Dievo įsakymą, o kiti privalės atspėti, kas tai yra.

Daugiau idėjų
Valentinas kviečia vakarėlin Valentinas kviečia vakarėlin
2022/02/04
Party Inbox
Po pelėdos sparneliu Po pelėdos sparneliu
2022/02/04
Party Inbox
Vestuvių atributika Vestuvių atributika
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE