Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Helovino vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Helovino vakarėlio idėjos

Siaubo, vampyrų ir vilkolakių vakarėlio apranga ir stilius

Helovinas – ko gero tai vienintelė vakarėlio tema, kuriai galioja taisyklė: kuo baisiau, tuo geriau. Helovino vakarėlis yra skirtas baisūnams, čia renkasi vaiduokliai, lavonai, raganos, vampyrai, vilkolakiai ir kitokios gąsdinančios, mistinės būtybės. Didžiausią dėmesį svečiai turėtų skirti grimui ir baisiems kūno priedams. Balti, žali, ar juodi veidai, juodos akys, randai, žaizdos ir iltys – kiekvieno save gerbiančio siaubūno atributai. Nepakenktų turėti ir ragus, smailias ausis arba karpų. Aprangos variantų taip pat daugybė – nuo senų, aptrintų, apdriskusių kostiumų, juodų Drakulos apsiaustų ir pūstų raganiškų sijonų, iki seksualių „glam” stiliaus drabužių, tinklinių kojinių ir ilgų odinių batų. Juk svečiai iš anapus taip pat nori būti madingi.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Jūsų vakarėlio vieta turėtų tapti panaši į siaubo kambarį, apleistą pilį arba vaiduoklių apsėstą namą. Be abejo, turi būti tamsu. Ant sienų galite kabinti tamsias medžiagas, išpieštas voratinkliais, į lempas įsukite juodas lemputes, paimkite pėdos formos kempinę (arba tokią iškirpkite patys) ir pripėduokite kambarį. Pagaminkite keletą vaiduoklių iš popieriaus arba senų paklodžių ir pakabinkite juos palubėje. Išsitepkite rankas raudonais dažais, perbraukite per baltą medžiagą ir turėsite puikią, kruviną dekoraciją. Būtų idealu, jeigu jūsų šventę papuoštų skeletai ar bent jau kūno dalys.

Svečius vaišinkite iš juodų indų. Vaišės taip pat turėtų būti baisios. Jums pravers guminiai kirminiai iš saldainių parduotuvės, o kad kulinarinis įspūdis būtų stipresnis, juos galite pateikti karšto šokolado „purve”. Būtinai pavaišinkite svečius virtomis akimis. Tam reikės paprasčiausių kiaušinių. Išvirkite juos, perpjaukite ir sudėkite šalia, tarsi akis. Galite prismeigti alyvuogės puselę, kad įtikinamiau atrodytų. Išvirkite makaronus ir nudažykite juos mėlynais maistiniais dažais – turėsite puikias venas pagrindiniam patiekalui. Na o didžiausiu vakarėlio desertu gali būti raganų piršteliai. Gaminkite juos iš savo mėgstamos sausainių tešlos, į ją įdėkite maistinių dažų, jei norite, kad pirštai įgautų patrauklų žalią atspalvį. Piršteliai gali būti su manikiūru – tam panaudokite migdolo riešutus, kuriuos taip pat galite raudonai nudažyti maistiniais dažais. Vakaro gėrimas, be abejo, kruvinoji merė.

Vakarėlio programa

Vakarėlį galite pradėti kūrybinėmis užduotimis, pavyzdžiui, organizuoti moliūgo pjaustymo arba baisiausios istorijos konkursą. Nupieškite ant popieriaus antkapio formos figūrą, padarykite kopijų ir išdalinkite svečiams lapus bei priemones, kad kiekvienas sukurtų kuo įdomesnį antkapį. Vėliau pereikite prie aktyvesnių rungčių. Suskirstykite svečius poromis, kiekvienai porai duokite tualetinio popieriaus ruloną (ar kelis) ir įteikite prizą tai porai, kuri greičiausiai suvynios mumiją. Aprūpinkite vakarėlį deramu kiekiu „kraujo” (pomidorų sultimis) ir surenkite kraujo gėrimo varžybas – kas greičiausiai išgers tam tikrą kiekį kraujo.

Daugiau idėjų
Smurfiškiausias gimtadienis Smurfiškiausias gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Visoms balerinoms Visoms balerinoms
2022/02/04
Party Inbox
Šmėklinės – vaikiškas helovinas Šmėklinės – vaikiškas helovinas
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE