Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Šventinis stalo dekoras

2022/02/04Party Inbox

Susėsti prie vaišių stalo – tai būtinas šventės pagarbinimo veiksmas. Be to pasėdėjimo šventės lyg ir nebūta. Tiesiog neįvyksta šventės kulminacija, vainikuojama ypatingais, iš kartos į kartą perduodamuose receptuose saugomais, patiekalais, sveikatos, džiaugsmo ir laimės palinkėjimais, visus metus saugotais ir brandintais pokalbiais. Tad jei jau kruopščiai planuojate šventinį meniu, nepamirškite ir stalo puošmenų. Tegul jis tikrai būna šventinis, įsimintinas ir originalus.

Scenografija

Kažkur netoliese stovi puošni žaliaskarė, langus puošia baltos snaigės ir girliandos, taip pat baltai papuoškite ir erdvę aplink stalą. Balta spalva rami ir neerzinanti, ji neužgoš pagrindinio šventės akcento – maisto. Jei stalas nedidelis – dekoracijas galite kabinti virš jo arba jomis puošti kėdžių atkaltes. Jei prie šventinio stalo nesėdėsite, o vaišes patieksite ant „švediško stalo”, puiki vieta dekoracijoms, siena už jo. Ją patogu puošti blizgiu „lietučiu”, balionais, pūkuočiais, įvairiomis girliandomis – svarbu, kad jos būtų vieno kolorito, tada net jų gausa nebadys akių. Baltą spalvą lengva suvaldyti, tad baltos žvaigždės, snaigės ar pūkuočiai vienoje vietoje išties atrodys harmoningai. O jų draugystę puikiai papildys baltai žybsinčios mažytės lempelės.

Šventinis stalo dekoras

Šventinis sostas

Dažnai Kalėdų bei Naujųjų metų vakarienės užtrunka ilgai, tad ir sėdėti prie stalo turi būti patogu bei jauku. Kiekvieną krėslą galite paversti vardiniu sostu, originaliai dekoruodami atkaltes, paslėpdami ten palinkėjimų ar net nedidelių dovanėlių. Jei klosite baltą staltiesę, apgaubkite ir kėdes baltai – specialiai tam skirtais apvalkalaisar tiesiog jaukiais minkštais pledais. Įspūdingai atrodys kėdės puoštos baltomis plunksnomis ar net angelų sparnais. Kalėdinę dvasią paliudyti galės kėdžių atkaltės, perrištos raudonomis juostomis ir papuoštos šalių spygliuočių šakėlėmis, prie jų prisekite po atviruką su palinkėjimais – tegul prisimena svečiai šią vakarienę net jai pasibaigus.

Šventinis stalo dekoras

Rojaus sodas

Virš stalo dažnai kabo šviestuvas, o jį itin lengva paversti puošniu žiemišku sodu arba dangaus kupolu, dovanojančiu baltą snaigių šokį. „Švenčių miesto” lentynose galite įsigyti įvairių dydžių standaus popieriaus snaigių – kai nereikės gaišti laiko karpiniams, galėsite atsidėti snaigių kupolo gamybai. Be snaigių jums prireiks tik plono valo ir kantrybės. Taip pat įspūdingai atrodo kabantys kalėdiniai vainikai, pinti iš spygliuočių ir papuošti skaidriais stiklo žaisliukais. Kai tokia puošmena kabo virš stalo, nebūtina net kalėdinė eglutė. Tačiau kalėdinį vainiką galima nupinti ne vien iš žaliaskarės šakų, tam puikiai gali tikti ir nedideli balti balionėliai ar specialūs modeliavimo balionai – skaidrus ir lengvas orinis vainikas bus lyg debesėlis. Jei į balionėlių vidų prieš pūsdami įbersite auksinių ar sidabrinių žėrinčių blizgučių – tam vainikui siūbuojant balionuose siaus blizgi pūga.

Šventinis stalo dekoras

Ant stalo

Pradėkite nuo staltiesės – jei tai jauki šeimos vakarienė, klokite baltą staltiesę, ant jos žerkite mažyčių snaigių ar auksinio konfeti – valgyti šios dekoracijos tikrai netrukdys, bet džiugins akį. Tegul netrūksta ant stalo ir žvakių – ilgų, storų, mažyčių – įkurdinkite jas improvizuotose žvakidėse, pavyzdžiui, stiklainėliuose su dirbtiniu sniegu, apriškite juos dekoratyviomis juostelėmis, apklijuokite snaigėmis – turėsite originalių savo darbo žvakidžių (beje, tai gali būti puiki dovana artimiesiems, vertinantiems rankų darbą). Puikūs žiemos švenčių stalo papuošimai – patys paprasčiausi kankorėžiai – nepatingėkite jų pasirinkiti miške ir rinkite pačių įvairiausių formų bei dydžių. Dažykite juos baltai, aukso ar sidabro dažais ir naudokite šventiniam namų dekorui, puoškite kalėdines eglutes.

Šventinis stalo dekoras

Neišmeskite ir įdomesnių formų stiklinių butelių – nudažykite juos baltai, patepę keletoje vietų klijais apvoliokite dirbtiniame sniege arba žėrinčiame konfeti ir turėsite vazas arba žvakides šventinio stalo puošimui. Iš mažų stiklainėlių, dirbtinio sniego bei keleto mažų žaislinių figūrėlių galima kiekvienam svečiui paruošti po stiklinį sniego rutulį (štai kokia nuostabi dovana!). O išmoningai panaudojant pačias paprasčiausias priemones, tokias kaip popierinės servetėlės, kankorėžiai bei įvairiaspalvės juostelės, galėsite pasigaminti ir dar daugiau gražių stalo puošmenų.

Šventinis stalo dekoras

Šventinis stalo dekoras

Vardo kortelės

Labai žavus šventinio stalo akcentas – vardo kortelės. Net jei už stalo neplanuojate susodinti kelių dešimčių asmenų, vardo kortelės bus smagus ir malonus siurprizas svečiams. Parodykite dėmesį bei sumanumą sodindami svečius prie stalo, atnaujinkite savo dailyraščio įgūdžius rašydami jų vardus… Stovelį kortelei puikiai atstos tie patys kankorėčiai ar kalėdiniai ledinukai, perrišti plona juostele.

 

Šventinis stalo dekoras

Balionai visagaliai

Maži balionėliai jums gali pasitarnauti rengiant Naujųjų metų vakarienę ar vakarėlį. Jų puokštė ar kaskada (auksiniai, juodi ir balti – puikus pasirinkimas) ne tik papuoš stalą, bet atliks naudingą funkciją. Prie kiekvieno svečio taurės pririškite skirtingos spalvos balionėlį – jie bus puikiais taurių žymekliais – švies iš tolo ir neleis susipainioti. Jei rengiate kokteilių vakarėli – pasiruoškite medinių iešmelių arba šventinių šiaudelių su prie jų pririštais mažais balionėliais, pirmieji tarnaus kokteilio maišymui, antrieji – skanavimui.

Šventinis stalo dekoras

Nepamirškite vaikų

Labai smagu, kai šventiniuose susibūrimuose vaikai turi savo stalą, prie kurio joks suaugęs nekontroliuoja kaip ir ką jie valgo ar nevalgo ir apie ką šnekučiuojasi su bendraamžiais. Tegul jų stalas būna ryškus ir iš karto pastebimas – apaukite stalo kojas raudonomis kojinėmis ir Kalėdų senio veltiniais arba žaliomis nykštuko kurpaitėmis, ryški staltiesė ir ryškūs indai taip pat privalomi.

Šventinis stalo dekoras

Beje, vietoje medžiaginės staltiesės puikiai tiktų ir tiesiog ryškiaspalvis dovanų vyniojimo popierius (tik rinkitės standesnį) – nereikės baimintis, kad staltiesė po vaikų šventimo nebeišsiskalbs, ant popierinės staltiesės vaikai galės net piešti ar rašyti sveikinimus vienas kitam. Lėkštes stenkitės taip pat paserviruoti nenuobodžiai, pavyzdžiui, tegul jos virsta sniego seniu, apkaišytu ryškiaspalvėmis servetėlėmis. Sultys taip pat skaniau gersis iš popierinių šiaudelių, padekoruotų snaigėmis – vėliau tai bus paversta burtų lazdelėmis ir šventiniai burtai pasklis po jūsų namus.

Šventinis stalo dekoras

Daugiau idėjų
Kempiniuko gimtadienis Kempiniuko gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Visoms balerinoms Visoms balerinoms
2022/02/04
Party Inbox
Ūsuotas ir barzdotas vakarėlis Ūsuotas ir barzdotas vakarėlis
2022/02/04
Party Inbox
Baltos kalėdos su „snowonder” Baltos kalėdos su „snowonder”
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE