Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Ką dovanoti jaunavedžiams?

2022/02/04Party Inbox

Siūlome vestuvines dovanas brangiems žmonėms (net jei tai ir vokelis) apgalvoti atidžiau. Jei dovanojate pinigus – supakuokite juos neįprastai, arba pridėkite kokią nors jaukią smulkmenėlę, kuri primins vestuves. Kuo labiau apgalvota ir su jaunavedžių asmenybėmis bei pomėgiais susieta dovana – tuo ji mielesnė ir asmeniškesnė.

Jei kol kas dar nieko nesugalvojote – štai kelios universalios idėjos, ką galima padovanoti jauniesiems, kad liktų ne tik pinigai, bet ir gražus prisiminimas.

Pinigai pinigėliai

Nenuneigsime – tai populiariausia ir praktiškiausia dovana vestuvių proga, kurią jaunavedžiai panaudos tinkamai. Todėl čia problema tik viena – kaip įdomiai supakuoti pinigus? Vokelis pinigams tėra šiaudas skęstančiam, o geras plaukikas ras įdomesnių būdų, kaip juos supakuoti. Pavyzdžiui, susukite pinigus į siūlų kamuoliuką, apriškite jį kaspinėliu, kad neišsileistų ar priklijuokite lipduką, pririškite kortelę su užrašu Tegul jūsų gyvenimas būna tiesus ir turtingas, kaip šis siūlas arba galite tiesiog parašyti vestuvinį sveikinimą.

Medus

Didžiulis stiklainis ar nedidukė statinaitė tikro lietuviško medaus, kurį jaunavedžiai galės kopinėti net ir medaus mėnesiui pasibaigus. Svarbiausia gražiai supakuoti ir pridėti saldžių kaip medus linkėjimų, įteikiant šią dovanėlę.

Ką dovanoti jaunavedžiams?

Inkilėlis

Tai savotiškas namų simbolis, kuris ne tik kiekvieną pavasarį vilios paukščius į jaunavedžių kiemą, bet ir papuoš aplinką. Inkilėlį galite išmarginti ir dekoruoti patys: nudažyti ir išpiešti įvairiais raštais, apklijuoti pasirinktomis dekoro detalėmis ir išmarginti įvairiais raštais ar dekupažuoti. Inkilėlio viduje galite paslėpti vokelį. Tokia dovana labiau tiks tiems, kurie gyvena name, arčiau gamtos. Inkilėlį galite pakeisti ir paukščių lesyklėle, kuri tiks net jei vestuvės žiemą.

Ką dovanoti jaunavedžiams?

Augalo sodinukas

Jei vestuvės vyksta pavasarį arba rudenį – galite dovanoti augalą jaunavedžių sodui. Tai gali būti mėgstamas vaismedis, krūmas, ar tradicinis lietuviškas medelis – ąžuoliukas ar liepa. Galite dovanoti magnolijos medžio sodinuką, kuris žydi nuostabiais žiedais, todėl kas kart pražydęs jis tikrai primins prabėgusias vestuves. Toks kieme augantis medis skaičiuos santuokoje praleistus metus, tačiau prieš dovanodami pagalvokite, ar jaunavedžiai turės laiko jį pasodinti prieš medaus mėnesį, nes tai šiek tiek įpareigojanti dovana. 

Paprastesnis variantas – padovanoti gėlę, vadinamą Pinigų medžiu. Tam, kad pinigai tikrai augtų – šį augalą iškart galite apraišioti popieriniais ar metaliniais eurais užuot tradiciškai dėję juos į vokelį.

Ką dovanoti jaunavedžiams?

Laimės simboliai

Tai įvairi suvenyrinė simbolika, kuri turėtų į jaunavedžių namus nešti laimę. Tradiciškai lietuviai virš namų durų kabina arklio pasagą. Padovanokite tokią jauniesiems, kad saugotų laimę jų namuose. Galite pasirinkti ir kokį kitą laimės simbolį, pavyzdžiui, keturlapį dobilėlį, o gal tikite, kad laimę neša vorai, boružėlės ar drambliai?

Vėjo varpeliai

Dovanokite švelnų vėjo varpelių skambesį – tai bus romantiška dovana jauniesiems. Rinkitės ne per daug garsius ir ne įkyrius varpelius, kurie lengvai skamba pūstelėjus vėjui. 

Graviruotos dovanos

Graviravimas suteikia dovanai asmeniškumo ir individualumo. Pasirinkite taiklią citatą ir nepamirškite kartu išgraviruoti vestuvių datos. Vietoj tradiciškai graviruojamų taurių rinkitės įdomios formos stiklo ar metalo gaminius, arba visai buitiškus stalo įrankius – šaukštus, šaukštelius. Alaus mėgėjams, vietoj vestuvinių taurių, išgraviraviruokite dailius alaus bokalus.

Ką dovanoti jaunavedžiams?

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE